Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

Sema 2018 winner
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x1200
682,17 kB
42131
10.11.2018
18:40:04

Kúpiť na PC

34,99€

Anketa

Co má příští NFS zlepšit na tuningu aut?

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Novinky - NFS: Carbon

Nové informácie o NFSC

» Celá hra sa bude odohrávať len počas noci, tak ako NFSU a NFSU2
» Vašou úlohou bude zaberať jednotlivé okrsky, pričom v každej časti mesta ich bude 7. Na území, ktoré budete mať pod kontrolou, budete môcť využívať rôzne výhody, napríklad zľavy pri nákupoch v tuning obchodoch.
» Ďalším herným módom bude Drift Racing.
» Vaša skupina - Crew bude pôsobiť hlavne v meste, v kaňonoch budete súperiť s vodcom konkurenčnej Crew.
» Polícia nebude zohrávať v hre tak veľkú úlohu ako v NFS: Most Wanted.

P.S: Všetky doteraz známe informácie o NFS: Carbon si môžete prečítať v novej sekcii Súhrnné informácie. Pozrite si aj aktualizovanú sekciu Scany.
zaslal Jakkub    18.06.2006, 14:36:26    sekcia NFSC    zdroj: Tiscali Games    komentáre (41)

Prvé obrázky z NFS: Carbon!

Na povrch sa dostalo prvých 5 obrázkov z NFS: Carbon scanovaných z najnovšieho OPS2 magazínu. Ako vidíte, môžeme sa tešiť hlavne na jazdu v noci a návrat k starým Undergroundom.

všetky nové scany
zaslal Jakkub    18.06.2006, 12:49:06    sekcia NFSC    komentáre (10)

OPS2 magazín predstavuje NFS: Carbon

Konečne sú známe prvé informácie o NFS: Carbon, súhrn všetkého známeho publikoval Sector.sk vo svojej novinke:
Hra s týmto podivným názvom sa prvý krát objavila na tohtoročnom E3, ale aj to len v krátkej nič nehovoriacej ukážke. Teraz už vieme, že Carbon je názov kaňonu v Kalifornii, ktoré je rajom pre fanúšikov rýchlych strojov pretakajúcich sa v troch kaňonoch obklopujúcich mesto. A teda čakajte adrenalínové naháňačky na úzkych cestách lemované na jednej strane skalnou stenou a na druhej hlbokými priepasťami. Navyše zvodidlá na okraji ciest budú plne deštrukčné a ohýbatelné, takže cesta do hlbočiny nebude veľmi problematická, či už pre vás, alebo pre súpera (ktorého tam vytlačíte). V hre nebude chýbať polícia a ani upgrady a tunovanie vozidla.Tentoraz pribudne novinka a to tím, ktorý si budete môcť stavať, a ktorého budete vodcom. Do tímu si nevyberáte autá, ale postavy, tiemajú svoje parametre a podľa ktorých sa daný šofér potom prejavuje.
Bohužiaľ okrem týchto informácií nebol zverejnený žiadny screenshot. Snáď sa dočkáme čoskoro. Podrobnejšie sa o NFS: Carbon rozpísalo aj Tiscali Games vo svojom preview.
zaslal Jakkub    16.06.2006, 22:11:31    sekcia NFSC    komentáre (27)

Nové informácie o NFS: Carbon & fan tvorba

Herecké obsadenie v NFS: Carbon...
Nové NFS bude podobne ako Most Wanted dokresľovať príbehovú časť hry pomocou krátkych hraných videosekvencií. V Most Wanted boli poňaté veľmi profesionálne a inak tomu nebude ani v Carbon - znovu sa ich ujal režisér Dave Footman. Hlavnú postavu - Nikki bude hrať 30-ročná herečka a modelka Emmanuelle Vaugier (Saw II, House of the Dead 2: Dead Aim, seriály Smallville, Monk atď.). Okrem nej budú v NFS: Carbon vystupovať aj ďalšie postavy, napr. aj známy seržant Cross. Tu je kompletný zoznam:
Chris Gauthier .... Neville
Shaw Madson .... Wolf
Dean McKenzie .... Cross
Tahmoh Penikett .... Darius
Dan Rizzuto .... tajomný cudzinec
Elias Toufexis .... Sal Mustalla
Emmanuelle Vaugier .... Nikki

Fan-arty...
NFS-Planet zverejnilo 11 výborných fanúšikovských boxartov. Autormi sú Tim Körnbach a Mario:

všetky nové boxarty

Wallpaper...
Pozrite si aj tento výborný wallpaper ktorého autorom je Cristi Rus.

Intro z NFS: Carbon?
Na internet sa dostalo pravdepodobne úvodné video z NFS: Carbon! Podúďte sami.
zaslal Jakkub    11.06.2006, 00:37:52    sekcia NFSC    komentáre (73)

Loďou v NFS: Carbon?!

Zajazdíme si v novom Need for Speed na motorke, zalietame si s lietadlom, a budeme sa plaviť loďou? Podľa Doupě.cz tomu tak bude:
Jistě vám neunikla skutečnost, že další nový přírůstek do notoricky známé série NFS bude mít podtitul Carbon. Letošní E3 holt přinesla mnohé, a leckdy neočekávané, novinky, přičemž další díl slavné série NFS nebyl rozhodně výjimkou. Zapomeňte na honičky s policisty, zběsilou jízdu a jiné šarvátky pouze na čtyřech kolech.

Teď nastala doba změn. Do hry totiž s největší pravděpodobností zavítají také motorky, letadla a dokonce i lodě. Málo kdo tomu při neoficiální prezentaci na E3 věřil. Avšak v uzavřené místnosti, kde bylo natáčení a focení striktně zakázáno, se všichni zúčastnění mohli přesvědčit o pravém opaku, když před hlavním představením jiné hry od EA probleskla krátká reklama na NFS Carbon. Příslib mlčenlivosti, jímž byli všichni přítomni zavázáni, někteří přesto po skončení nevydrželi a své zážitky publikovali o pár hodin později ve všemožných médiích. Samozřejmě, mnozí raději anonymně.

Čtenáři si ťukali při prohlížení takovýchto zpráv na čelo, ale nakonec pravda vyšla z útrob samotných EA najevo – je to tak! Nový díl NFS: Carbon nebude jen o autech, ale i o motorkách, lodích a (ne)dá-li bůh, také se do něj začlení letadla. Těžko však soudit, jak moc tohle zarytí fanoušci překousnou. Proč předělávat léty osvědčený koncept, který šlapal jako švýcarské hodinky? Proč se tvůrci uchýlili k tak drastickým změnám? Zatím nám nezbude, než trpělivě čekat. Snad si z nás pánové z EA nedělají legraci.
Ak mám povedať svoj názor, myslím, že sa jedná len o niekoho výmysel. Prvý trailer a aj samotný názov jasne vypovedajú, že nové NFS bude hlavne o tuningu. Musíme si však počkať do 15. júna, kedy magazín PCGamer ako prvý vo svete oficiálne odhalí všetko o NFS: Carbon.
zaslal Jakkub    02.06.2006, 00:56:14    sekcia NFSC    komentáre (55)

Nové Carbon tapety

Nemecká fansite NFS-Planet.de zverejnila štyri nové NFS: Carbon wallpapery, inšpirované hlavne prichádzajúcim tretím pokračovaním filmu The Fast and the Furious:

zaslal Jakkub    22.05.2006, 02:48:42    sekcia NFSC    komentáre (116)

NFS: Carbon ďalšie wallpapery

Russian Underground Portal opäť zverejnil dva výborné NFS: Carbon wallpapery:

zaslal Jakkub    15.05.2006, 01:04:08    sekcia NFSC    komentáre (3)

Nový trailer a ďalšie info o NFS: Carbon

Dnes bol zverejnený nový, tentoraz "až" 19 sekundový trailer z NFS: Carbon. Opäť ukazuje v hmle a tme niekoľko áut zažínajúcich svetlá a taktiež množstvo burácajúcich motorov. Celý trailer má tajomný charakter, no jedno je z neho poznať: neónové podsvietenie je späť.

Tajomno okolo NFS: Carbon bude s určitosťou pokračovať až do 15. júna, kedy má magazín PC Gamer definitívne odhaliť, o čo v NFS: Carbon vlastne pôjde. Tešiť sa môžeme aj na množstvo zaujímavých informácií a screenshotov. Do tohto dátumu EA uvalilo na nové NFS prísne informačné embargo. Aj napriek tomu vysvitla na povrch ešte jedna dôležitá informácia: NFS: Carbon vyjde na jeseň tohto roku pre PC, PS3 a Xbox360. Nebude sa teda, našťastie, jednať len o titul určený výhradne next-gen konzolám.

Nakoniec si môžete pozrieť tento predbežný carlist, zostavený ruským portálom RusUP, hlavne na základe práve zverejneného nového teaseru.
» Toyota Supra
» Honda S2000
» Nissan 300ZX
» Nissan 350Z
» Porsche Carrera GT
» Porsche Cayman S
» Porsche 911 Turbo
» Lamborghini Murcielago
» Lamborghini Gallardo
» Ford GT-40
» Jaguar XKR
zaslal Jakkub    12.05.2006, 19:01:19    sekcia NFSC    komentáre (47)

Carbon - prvé fan-wallpapery

Ruská fansite RusUP zverejnila štyri pekné wallpapery vlastnej tvorby s motívom NFS: Carbon:

zaslal Jakkub    12.05.2006, 18:30:52    sekcia NFSC    komentáre (34)

NFS: Carbon E3 teaser

Netrvalo to dlho, a nové Need for Speed s podtitulom Carbon bolo oficiálne ohlásené EA, no bohužiaľ zatial len pre next-gen konzolu PlayStation 3 (predaj začne v novembri). Naviac bolo zverejnené krátke 6-sekundové video, teaser, k NFS: Carbon.
zaslal Jakkub    10.05.2006, 13:18:26    sekcia NFSC    komentáre (6)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17


Archív noviniek