Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

MR2
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x900
340,76 kB
15439
11.8.2021
17:47:11

Kúpiť na PC

Kúpiť na PC
69,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 1461

2
Zobraziť sekciu 1229

3
Zobraziť sekciu 1163

4
Zobraziť sekciu 1138

5
Zobraziť sekciu 1180

Spolu hlasov: 6171

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
The-Witcher.cz
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center

Bude NFS: Undercover film alebo hra?

Na internete sa objavilo niekoľko hlasov, ktoré tvrdia, že Need for Speed: Undercover je pripravované filmové spracovanie úspešnej hry od EA. Môže za to napríklad aj nedávno podpísaná zmluva medzi EA a United Talent Agency, teda agentúrou ktorá sprostredkúva výrobu nízkorozpočtových filmov. Taktiež je zvláštny charakter prvého teaseru, pretože väčšina scén je hraných hercami a nejedná sa o renderovanú počítačovú hrafiku. Dovolím si však tvrdiť, že to, čo nás čaká 18. novembra 2008, je hra a nie film, a to z nasledovných dôvodov:

» EA je firma, ktorej 99% činnosti zahŕňa výroba hier. Teaser web WhichRoadToTake.com je priamo napojený na Electronic Arts. Dôkaz môžete nájsť na tejto stránke, ktorá odhaľuje na ktoré servery je konkrétna doména zapojená. U WhichRoadToTake.com je uvedené California - Redwood City - Electronic Arts Inc.
» V prvom videu, ktoré sa objavilo na internete včera, sa nachádzajú na niekoľko okamihov aj scény silno pripomínajúce počítačovú grafiku.
» Dátum v dolnej časti obrazovky, 08:20:08 odkazuje na začiatok výstavy Games Convention v Lipsku, čiže čisto herej akcie.
» Vo videu môžete vidieť na malú chvíľu Evo X, ktoré má rovnaký bodykit ako bolo možné aplikovať v NFS: ProStreet (thx NFSUnlimited.net).

zaslal Jakkub    27.07.2008, 19:07:33    sekcia NFSUC    komentáre (10)

Which Road To Take - prvý teaser na NFS: Undercover!

EA sa rozhodlo svoj najnovší diel série Need for Speed prezentovať úplne novým spôsobom. K NFS: Undercover nevydáva videá a screenshoty dlhé mesiace pred vydaním, ale drží všetko pekne v tajnosti (ostatne o tom svedčí aj samotný názov - undercover). To je tiež dôvod prečo sa hra takmer vôbec neobjavila na tohtoročnom E3.

Trochu viac o NFS: Undercover nám však odhalí nedávno spustený teaser web (upútavka na hru) na adrese WhichRoadToTake.com (v preklade - "ktorú cestu zvoliť"). Jedná sa o prezentáciu na ktorej beží video - záznam z vypočúvacej miestnosti, pričom po kliknutí na určité aktívne miesta sa zobrazia ďalšie videá. Toto je jedno z nich, jedná sa o hlavný teaser, ktorý sa objavil prvý na YouTube:


Toto celé by zatiaľ nemuselo s NFS: Undercover mať žiadnu spojitosť, nebyť týchto faktov:
» Herečka vo videu vyzerá presne ako Christina Milian. Nedávno som v novinke informoval o tom, ako natáča pre EA zábery do nového Need for Speed.

» Písmo, ktorým je napísaný text "Which road will you take" a ďalšie nápisy vo videu je veľmi podobné tomu, ktoré je použité priamo v logu hry. Porovnajte si sami písmeno N - zaujímavý štýl rovnaký v oboch prípadoch.

» Na konci videa uvidíte dátum vydania - 18. november 2008. Zatiaľ každé doterajšie NFS bolo vydané v novembri.

» V HTML kóde stránky v položke Description (popis stránky, informácia len pre vyhľadávače) sa nachádza: "Which Road to Take. Going undercover inside an interrogation room". Taktiež v políčku Keywords (kľúčové slová, taktiež len pre vyhľadávače) sa opäť nachádza slovo Undercover. Hneď na druhom mieste po Interrogation Room - vyšetrovacia miestnosť.


Keď vezmeme do úvahy všetky tieto indície, niet pochýb že sa jedná o teaser k novému Need for Speed: Undercover. Zatiaľ toho moc neodhaľuje, ďalšie videá ale majú byť sprístupnené v stredu 30. júla. Snáď sa po tomto dátume dozvieme viac. Úplne dole je naviac odkaz na ďalší dátum - 20.8.08 - začiatok výstavy Games Convention. Tam bude teda podľa všetkého nové Need for Speed oficiálne ohlásené.
zaslal Jakkub    26.07.2008, 21:20:50    sekcia NFSUC    komentáre (17)

Need for Speed: Undercover na E3 chýbal, na iPhone ale bude, na Xboxe tiež, a poznáme aj logo

Jedna z najväčších herných udalostí roka, výstava E3 Media & Business Summit každoročne konaná v Los Angeles sa skončila pred pár dňami, no Electronic Arts na nej bohužiaľ nové Need for Speed: Undercover do svojho lineupu hier nezaradilo, a ani nebolo oficiálne ohlásené. Až tak úplne sa to však bez neho nezaobišlo. EA spomenulo NFS: Undercover medzi hrami, ktoré výjdu na novú hernú platformu - iPhone. Záznam tlačovej konferencie, kde bolo nové NFS spomenuté, a zároveň odhalené aj jeho logo, ponúka server GameTrailers.com (sledujte video od 8:26).


Okrem toho aj Microsoft sa na svojej prezentácii zmienil, že medzi najväčšími hitmi, ktoré výjdu tento rok na Xbox360, nebude chýbať nový diel Need for Speed. Undercover teda podľa všetkého vyjde klasicky v novembri tohto roku. Tu je spomínané logo hry:

zaslal Jakkub    20.07.2008, 21:45:00    sekcia NFSUC    komentáre (68)

Christina Milian ako herečka pre NFS: Undercover

O pripravovanom Need for Speed: Undercover toho zatiaľ veľa nevieme, ale už teraz je jasné, kto bude v ňom vystupovať ako herečka a dopĺňať príbehovú líniu. Americká R&B a popová speváčka, tanečníčka a herečka Christina Milian totiž na svojej stránke nedávno uviedla, že natáča materiály pre hru Need for Speed od EA. Táto správa síce zakrátko zo stránky zmizla, no internetové archívy ju majú stále zaznamenanú. Zatiaľ nevieme, koho Christina Milian stvárni, ani či sa bude jednať o hlavnú postavu. Podľa zamerania hry a spojitosti s filmom Kuriér však môžme očakávať, že si hra bude na dejovej línii zakladať omnoho viac ako predchádzajúce diely.
zaslal Jakkub    23.06.2008, 22:17:48    sekcia NFSUC    komentáre (218)

Need for Speed: Undercover oficiálne odhalené!

Šéf EA John Riccitiello v rozhovore pre zahraničný magazín GamesIndustry.com konečne odhalil podtitul a zameranie nového, v poradí dvanásteho dielu NFS. Jeho celý názov bude Need for Speed: Undercover a vydanie je naplánované, ako sme už každoročne zvyknutí, na jeseň tohto roku. Podľa Riccitiella sa bude hra podobať na film The Transporter (Kuriér) z roku 2002, teda sa podľa všetkého môžme tešiť na napínavé doručovanie a vyzdvihovanie zásielok, prepravovanie nákladu alebo osôb v rýchlosti aj utajení, pravdepodobne aj za prítomnosti polície či nepriateľov.


Samostatnou kapitolou sú Riccitiellove vyjadrenia o spôsobe vývoja NFS: Undercover a starších dielov NFS. Podľa jeho slov je sklamaný výsledkom NFS: ProStreet, avšak uznal, že vedenie si za to môže z časti aj samo, keďže nechávalo svojmu vývojovému štúdiu vo Vancouveri na každý diel iba 12 mesiacov. Za takú krátku dobu je vraj obtiažne byť vždy inovatívny, čo sa aj potvrdilo napríklad v NFS: Carbon. Minulé leto sa preto vancouverská pobočka rozdelila na dve samostatné štúdia, do ktorých ešte prijali ďalších zamestnancov, tohtoročný diel bude teda vyvíjaný 17 mesiacov, a ten nasledujúci po ňom plné dva roky. Tieto vyjadrenia sú zaujímavé tiež z toho dôvodu, že EA kedysi tvrdilo, že každý druhý diel NFS pripadá na iných vývojárov. V každom prípade sa určite máme na čo tešiť, a dúfajme, že opatrenia ktoré prijali v EA povedú k naozaj kvalitnému prírastku do rodiny Need for Speed.
zaslal Jakkub    20.06.2008, 20:56:36    sekcia NFSUC    zdroj: Tiscali Games    komentáre (66)

Ďalší EA Community Day začína už zajtra v Rakúsku

Od zajtra 21. mája do 25. mája sa pri príležitosti tuningového festivalu Wörtherseetreffen 2008 v rakúskom mestečku Reifnitz uskutoční aj aktuálny Need for Speed Community Day. EA vyhlásilo veľké hľadanie Drift Kinga a tak bude táto akcia zameraná hlavne na driftovanie. Nebude chýbať profesionálny inštruktor, ktorý vás naučí driftovať aj na skutočnom aute. Stačí prísť vo štvrtok 22. mája na miesto konania v rakúskej spolkovej krajine Korutánsko.
zaslal Jakkub    20.05.2008, 17:07:21    sekcia NFSPS    zdroj: NFS-Planet.de    komentáre (26)

Nové video: Birth of ProStreet - Christian Rado

Určite si spomínate na sériu rozhovorov s profesionálnymi závodníkmi z dokumentu The Birth of Need for Speed ProStreet odvysielaného americkou televíziou Spike TV. Už sme tu mali troch závodníkov: Hubinette, Kida a Papadakis. Ako posledný sa nám predstaví Christian Rado v nasledovnom videu, kde okrem iného predstaví svoje auto, Scion tC.
zaslal Jakkub    16.05.2008, 17:50:26    sekcia NFSPS    komentáre (8)

Ďalšie NFS bude ohlásené o 2-3 mesiace

Producent John Doyle z EA-ckeho vývojového štúdia Black Box, ktoré má na svedomí všetky posledné diely Need for Speed, bol nedávno na akcii Meet the Makers v Singapure vyspovedaný redaktorom webu Tech2.com a našťastie pre nás z neho vypadlo zopár zaujímavých informácií. V prvom rade sa nechal počuť, že ďalšia, v poradí dvanásta časť Need for Speed bude oficiálne ohlásená v priebehu 2-3 mesiacov. Taktiež spomenul, že sa hra vráti k úspešnému konceptu otvoreného mesta a závodenia cez deň, aký prinieslo NFS: Most Wanted. Žeby Most Wanted 2? Uvidíme!
zaslal Jakkub    06.04.2008, 00:46:53    sekcia NFSUC    komentáre (58)

Noisebomb Spring Challenge odštartovala

Tých, ktorí hrajú Need for Speed: ProStreet cez internet, si dovolím upozorniť na práve odštartovanú Noise Bomb Spring Challenge. Jedná sa o súťaž v ProStreet, ktorú zastrešuje organizácia Noise-Bomb.org, a v ktorej si môžete porovnať svoje závodné schopnosti s ostatnými hráčmi v Mondello Parku v Írsku. Najprv sa zaregistrujte a potom sa môžete pripojiť k otatným hráčom v Noise Bomb Spring Challenge na stránkach EA.
zaslal Jakkub    05.04.2008, 19:08:48    sekcia NFSPS    komentáre (0)

Majstrovstvá ČR a SR škôl v NFS: ProStreet finišujú

Už zajtra, 3. apríla 2008, sa v Prahe a Brne uskutoční semifinále majstrovstiev ČR a SR škôl v Need for Speed: ProStreet, ktoré každoročne organizuje Českomoravský svaz progamingu spolu s organizáciou ProGamers. Celkom 128 súťažiacich z celej ČR a SR sa spolu v herniach PG Cyber Café pobije v najnovšom dieli NFS o postup do grand finále. To uskutoční presne o týždeň, 10. apríla v Prahe a okrem titulu majstra sa bude hrať o 3 počítače Fujitsu Siemens Scaleo a ďalšie hodnotné ceny. Viac informácií nájdete na stránkach ČMSP. Všetkým zúčastneným želáme veľa šťastia!
zaslal Jakkub    02.04.2008, 09:00:57    sekcia NFSPS    komentáre (0)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203


Archív noviniek