Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

(bez názvu)
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
960x960
62,42 kB
9142
9.1.2020
17:27:54

Kúpiť na PC

52,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 127

2
Zobraziť sekciu 83

3
Zobraziť sekciu 90

4
Zobraziť sekciu 73

5
Zobraziť sekciu 83

Spolu hlasov: 456

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Mesto Tri-City - NFS: Undercover


Mesto Tri-City, ako už jeho názov napovedá, sa skladá z troch častí - Palm Harbor, Port Crescent a Sunset Hills. Každá časť má svoj špecifický nádych - Palm Harbor je obchodné centrum s mrakodrapmi a modernými budovami, Port Crescent industriálna zóna a prístav, Sunset Hills zasa vidiecka oblasť s farmami a poliami. Všetky časti sú prepojené diaľničným okruhom. Pre predstavu aké je mesto asi veľké spomeniem, že prejsť celý okruh vo vysokej rýchlosti vám zaberie asi 8 minút čistého času.


V Tri-City nás čaká absolútna sloboda pohybu (free-roam), taká, na akú sme zvyknutí z Undergroundu 2, Most Wanted alebo Carbonu. Nebude sa však jazdiť iba po diaľniciach. Môžeme sa tešiť na cestičky pomedzi továrne, kaňony, predmestia, oblasti vo výstavbe, kopce a mnohé ďalšie. Nebudú chýbať rôzne skratky a alternatívne cesty na strasenie polície. Na to budú užitočné aj pursuit breakery známe z NFS: Most Wanted. Sú to objekty cez ktoré keď prejdete autom, padnú na prenasledujúce autá za vami a skrížia im cestu.

To však nie je jediná vec, ktorá bude veľmi podobná Most Wanted. Ďalšou je čas, v ktorom sa budete po meste pohybovať. Ten bude nemenný a bude to okolo šiestej hodiny ráno (tzv. Magic hour), keď vychádza slnko, obloha je oranžová a objekty hádžu dlhé tiene.