Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

dead.
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x750
1,38 MB
3858
22.8.2020
01:36:52

Kúpiť na PC

27,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 182

2
Zobraziť sekciu 118

3
Zobraziť sekciu 119

4
Zobraziť sekciu 96

5
Zobraziť sekciu 103

Spolu hlasov: 618

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Novinky - NFS: Hot Pursuit

Uniklo datum vydání NFS Hot Pursuit Remastered

Computer Hope

Tým okolo Need for Speed poslední dobou nezvládá uhlídat svá tajemství. Zatímco minulý týden jsme se podivovali nad záběry z připravovaného Need for Speed 2021, tentokrát se dostala na řadu další novinka. Přípravy totiž pokračují i na dosud neoznámeném remasteru Need for Speed: Hot Pursuit, který postihl další únik informací.

Na webovém obchodu Amazon, konkrétně jeho britské verzi, se objevila možnost předobjednat si právě remake Hot Pursuit. Hru nelze najít přes vyhledávač, ale pouze přes exklusivní odkaz, který unikl na veřejnost. Jako první si jej všiml uživatel redditu s přezdívkou yalsayed.

NFS Hot Pursuit Remastered na amazon.com

Na stránce sice chybí cover art hry, zato ale nabízí důležité informace. První je přibližná cena, která je pro Velkou Británii nastavena na 34.99 liber. Také je vůbec poprvé zmíněno konkrétní datum vydání, a to 13. listopadu / 13. novembra.

Samozřejmě musíme tuto novinku brát s rezervou, nic ještě není oficiálně potvrzené a v současné situaci je obtížné cokoliv plánovat. Stále je tedy možné, že se vydání přesune na následující rok.
zaslal Ondryskuba    15.08.2020, 10:30:00    sekcia NFSHP    zdroj: amazon.com    komentáre (0)

Za remaster NFS Hot Pursuit zaplatíme plnou cenu

Computer Hope

Existence nové verze NFS Hot Pursuit je takovým veřejným tajemstvím. Oficiálně o remasteru ještě nikdo nepromluvil, přesto jeho přípravu potvrdilo několik velkých jmen v branži a postupně se objevují první jasné důkazy, že se hry dočkáme už velmi brzo.

Jeden z těchto ukazatelů se objevil na serveru MightyApe z Nového Zélandu, který jako první nabídl předobjednávky, a to ve verzích pro Xbox One, Playstation 4 a rovnou také pro Nintendo Switch.

Samozřejmě se může jednat o placeholder a tedy slepou uličku. Alespoň se tímto potvrdilo, že se o hře šeptá i u obchodníků. Zajímavá je také cenovka nastavená na $95 NZD, tedy v přepočtu zhruba 55 Eur. Vypadá to tedy, že si EA naúčtuje plnou cenu i u dekádu staré hry.
zaslal Ondryskuba    25.07.2020, 10:20:00    sekcia NFSHP    zdroj: thenobeds.com    komentáre (0)

Spekulace: připravuje se remaster NFS Hot Pursuit

Computer Hope

Není žádnou novinkou, že by spousta lidí rádo vidělo remaster některého z oblíbených Need for Speed. Takový, který by posunul vzhled na lepší úroveň a třeba i přinesl nový obsah, ale zároveň nezměnil nic na hratelnosti. Teď to vypadá, že se takového remaku skutečně dočkáme, akorát v trochu jiné podobě, než se čekalo.

Alespoň ze dvou zdrojů se objevila zpráva, že se připravuje vylepšené NFS Hot Pursuit z roku 2010. Hru, kterou stvořilo studio Criterion, by měl nově předělávat tým ze Stellar Entertainment. Pokud ti tohle jméno nic neříká, jedná se o stejnou partu lidí, která stojí za remasterem Burnout Paradise.

Vylepšené Hot Pursuit by se mělo na pultech obchodů objevit ještě letos a na seznamu platforem kromě pc, Xboxu a Playstation překvapivě nebude chybět ani Nintendo Switch.


Vyvstává však otázka, proč zrovna nové Hot Pursuit místo takových ikon jako jsou Most Wanted nebo Underground. Jednoznačnou odpověď neznáme, ale hlavními důvody nejspíše bude snazší obstarání licencí na auta a také fakt, že hra slušně obstála v čase a stále může přilákat nové hráče.
zaslal Ondryskuba    26.06.2020, 13:35:00    sekcia NFSHP    komentáre (0)

Marcové zľavy na Origine

Už dlho sme neinformovali o žiadnych zľavách na hry zo série NFS, preto to teraz ideme napraviť. NFS Hot Pursuit má zľavu 75% - a o tom sa už oplatí písať. Zľavy sa však týkajú aj ostatných dielov.


Zľava sa dotkla štyroch NFS titulov:

» Need for Speed™ Hot Pursuit je za 3,74 Eur (75% dole)
» Need for Speed™ Most Wanted je za 4,99 Eur (50% zľava)
» Need for Speed™ Rivals (štandardná verzia bez DLC áut) stojí 9,99 Eur (50% zľava)
» Need for Speed™ Rivals: Complete Edition Bundle Pack (balík pridávajúci ku základnej verzii hry všetky DLC balíky, neobsahuje samotnú hru) nakoniec stojí 9,99 Eur (tiež 50% zľava)

Okrem NFS sú zľavnené aj mnohé ďalšie tituly, napr. Battlefield 3 a 4, séria Crysis, Spore, Dead Space, Mass Effect a mnohé ďalšie. Poznáte to, peňaženka sa človeku otvára sama od seba.

zaslal Trhač    05.03.2015, 10:10:00    sekcia NFSHP    zdroj: NFSZone.pl, Origin.com    komentáre (1)

Výsledky ankety Game of a Generation

O ankete herného serveru IGN.com sa u nás na NFS Centre už hovorilo. Rebríček Top 100 Games of a Generation mal za úlohu zistiť a stanoviť poradie vybraných (nielen-)konzolových hier podľa obľúbenosti, na základe hodnotenia samotných hráčov. Ako teda hlasovali - a kde skončili štyri diely Need for Speed?


NFS Rivals, Shift ani Most Wanted sa do top stovky bohužiaľ nedostali. Ako jediným dielom na bodovanej pozícií sa teda stalo Hot Pursuit z roku 2010 od Criterionu. Hra sa dostala na 88. miesto, a to zrejme ľuďom z PR oddelenia NFS nestačilo - prekvapivo sa s touto informáciou nepodelili na svojom Twitter konte, museli sme pátrať sami. Celkové hodnotenie aj s video recenziou môžete nájsť tu.
zaslal Trhač    28.06.2014, 23:30:00    sekcia NFSHP    komentáre (0)

Steam summer sales 2014

Opäť máte šancu kúpiť si originálnu verziu svojho obľúbeného dielu Need for Speed za dobrú cenu. Letné zľavy na Steame sú tu, trvajú až do konca júna a týkajú sa všetkých štyroch dielov NFS, ktoré momentálne Steam ponúka.

Takže, konkrétne máte teraz možnosť kúpiť si cez digitálnu distribúciu tieto tituly:

» NFS Hot Pursuit - 7,49€ (-50%)
» NFS Undercover - 4,99€ (-50%)
» NFS Shift - 7,49€ (-50%)
» Shift 2 Unleashed - 9,99€ (-50%)


Okrem toho je v ponuke aj EA Racing Pack, ktorý za cenu 27,49€ k týmto štyrom hrám pribalí aj Burnout Paradise: The Ultimate Box. Celý zoznam hier, na ktoré sa zľavy aplikujú, nájdete tu.
zaslal Trhač    25.06.2014, 16:20:00    sekcia NFSHP    zdroj: NFS-Mania.com    komentáre (0)

Hot Pursuit vs. skutočný život

Cez oficiálny Twitter účet Need for Speed sme sa dostali k nasledovnému videu. YouTube kanál Geek & Sundry, produkujúci rôzne "geek" videá, vytvára aj sériu Unplugged, v ktorej Ashly Burch (prepožičala svoj hlas postavám v napr. Borderlands 2 a Saints Row IV) vyzve na súboj dve známe osobnosti tejto kultúry. Tentokrát boli na programe páni z Corridor Digital (majú na svedomí video Superman With a GoPro).

Sam a Niko z Corridor Digital sa spolu s Ashly vybrali do Las Vegas. Ich prvou úlohou bolo zmerať si sily v Need for Speed: Hot Pursuit (2010). Aby to však mali ťažšie, hrali počas jazdy v otvorenej 911 Carrere(996) a na tablete Microsoft Surface Pro. Či už vďaka nízkemu výkonu alebo behu na batérie, hra pôsobí trochu slow-motion.

Skutočná úloha však prišla až neskôr. Trojica sa dostala až na Las Vegas Motor Speedway a v požičovni si vybrali reálne stroje. Po rýchlom vyškolení sa na trati proti sebe postavili Niko vo faceliftovanom Gallarde a Sam v 458 Italii. Jazdilo sa na čas, každý mal tri kolá na stanovenie najlepšieho času.

Odpoveď na otázku kto vyhral vám dá nasledovné video v ktorom zaznel aj zaujímavý názor, že sa mnoho znalostí z hrania závodných hier dá využiť a aplikovať aj v skutočnom živote. Ako to vidíte vy?

zaslal Trhač    27.04.2014, 22:35:00    sekcia NFSHP    komentáre (0)

Hot Pursuit od Criterionu v zľave

Na Steame sa objavila zaujímavá ponuka, Need For Speed: Hot Pursuit má zľavu 75% a celá hra stojí iba 4,99€. Ide samozrejme o digitálnu distribúciu, žiadna škatuľová verzia hry to nieje, to ale nebráni funkčnosti multiplayeru.

Akcia trvá iba do 19:00, a preto sa s prípadným nákupom poponáhľajte.


P.S.: je možné že autora novinky budete odteraz stretávať v Seacrest County.
zaslal Trhač    10.03.2014, 17:46:31    sekcia NFSHP    komentáre (0)

NFS: Hot Pursuit patch 1.03

Včera bol vydaný patch na NFS: Hot Pursuit, ktorý rieši niektoré problémy s padaním hry a taktiež pár problémov s grafickými kartami ako ATI Radeon X1550, X1800, X1300 a tiež Intel GMA 500, Intel GMA 600 a Tintel GMA X3000.

Tiež boli opravené problémy s DirectX Shader Modelom 3.0. Patch môžete stiahnúť priamo

TU.
zaslal M0M00    18.03.2011, 13:40:27    sekcia NFSHP    komentáre (1)

Demo Hot Pursuit vonku, na PC nebude

Už je to pár dní, čo vyšla demoverzia NFS: Hot Pursuit na PlayStation 3 a Xbox360. Bohužiaľ podľa najnovších informácií z EA, nebude nasledovať aj demo na PC. NFSDRew, komunitný manažér z EA, nám to odôvodňuje nedostatkom ľudí, ktorí by mohli pracovalť na vytvorení PC demoverzie. Všetci sú podľa jeho slov zamestnaní dokončovaním plnej verzie.

Pri príležitosti vydania dema vyšiel aj nový trailer s názvom Demo Explained.

zaslal Jakkub    31.10.2010, 00:11:41    sekcia NFSHP    komentáre (14)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4


Archív noviniek