Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

Vymoženosť
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1200x675
114,99 kB
44
9.11.2017
22:58:46

Kúpiť na PC

52,99€

Dátum vydania

2. November
EA a Origin Access skorý prístup

7. November
Deluxe edice skorý prístup

10. November
Oficiálne vydanie

Anketa

Štatistiky

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
Need for Speed: The Run PC gamerate
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Savy - NFS Rivals


Savy kopírujte do C:Users/-váš účet-/Documents/Ghost Games/Need for Speed(TM) Rivals/settings/

Save od adamantium007

Tento druhý save pre Need for Speed Rivals obsahuje odomknuté všetky autá z oboch častí hry - racer aj cop (odomknuté nie sú iba Maserati GranTurismo MC Stradale a Bentley Continental). Save je od adamantium007. Autá sú plne vylepšené, no tento save má odomknutých trochu menej eventov než posledný od sytrusa.

Inštalácia: Rozbaľte archív a prekopírujte súbor .sav z priečinku settings do priečinku Ghost Games/Need for Speed(TM) Rivals/settings/ vo vašich dokumentov. Premenujte ho na 1234567890.sav. Nahradením vášho súboru stiahnutým prídete o vašu uloženú pozíciu, preto odporúčame najskôr si svoj .sav súbor zazálohovať!

100% save od sytrus2007

Táto uložená pozícia pre Need for Speed Rivals obsahuje odomknuté všetky autá z oboch častí hry - racer aj cop (odomknuté nie sú iba Maserati GranTurismo MC Stradale a Bentley Continental). Save vytvoril poľský hráč sytrus2007. Autá sú plne vylepšené a na konte je asi 5 miliónov SP.

Inštalácia: Rozbaľte archív a prekopírujte súbor 1234567890.sav z priečinku settings do priečinku Ghost Games/Need for Speed(TM) Rivals/settings/ vo vašich dokumentov. Nahradením vášho súboru stiahnutým prídete o vašu uloženú pozíciu, preto odporúčame najskôr si svoj .sav súbor zazálohovať!