Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

MR2
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x900
340,76 kB
15439
11.8.2021
17:47:11

Kúpiť na PC

Kúpiť na PC
69,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 1729

2
Zobraziť sekciu 1492

3
Zobraziť sekciu 1450

4
Zobraziť sekciu 1456

5
Zobraziť sekciu 1454

Spolu hlasov: 7581

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
The-Witcher.cz
GTACity.cz

Štatistiky

Trailery - NFS Unbound


Palace Edition - Gameplay TrailerNový gameplay trailer z Need for Speed Unbound nám ponúka pohľad na pripravovanú deluxe edíciu hry, ktorá bude niesť podtitul Palace Edition. Názov vychádza zo spolupráce s londýnskou skejtovou značkou Palace Skateboards, ktorá do hry prinesie špeciálne bonusové autá, decaly, jazdné efekty a oblečenie.

Špeciálna edícia, za ktorú si priplatíme desať eur navyše, bude lákať najmä na štyri špeciálne bonusové autá:
  • » Mercedes-AMG GT Black Series 2020
  • » Volkswagen Golf GTI 1976
  • » BMW M3 Evolution II E30 1988
  • » Mercedes-AMG G 63 2017

Okrem áut a jazdných efektov bude deluxe edícia obsahovať aj množstvo exkluzívneho oblečenia, a doplnkov značky Palace. Detailný popis jednotlivých edícií a rozdielov medzi nimi nájdete v sekcii Edície.

Štyri exkluzívne autá sa nám predstavujú v novom traileri kde uvidíme, okrem iného, aj ďalšie útržky z policajných naháňačiek a pohľad na farebný dym vychádzajúci spod BMW M3 E30.

Pull Up, Ride Out - Gameplay TrailerNajnovší trailer s názvom Pull Up, Ride Out naznačuje, že v Need for Speed Unbound sa môžeme tešiť na naozaj široké možnosti tuningu. Podľa EA ponúkne hra cez 10 000 možností prispôsobenia a pôjde o "najextrémnejšie vyjadrenie tuningu, aké sme v histórii Need for Speed videli."

Vo videu môžeme vidieť okrem iných aj BMW M1 či Land Rover Defender, vylepšené masívnymi spojlermi, rozšírenými blatníkmi a zníženými podvozkami. Dôraz bude kladený aj na kolesá v najrôznejších prispôsobiteľných dizajnoch, ktoré dramaticky zmenia výzor automobilu.

Po prvýkrát v histórii série budeme mať možnosť časti automobilu aj odstrániť, napríklad strechu, kapotu alebo nárazník, a odhaliť tak mechanické časti vozidla.

Za wrapmi a decalmi podľa EA stoja "poprední módni inovátori," môžeme sa teda tešiť na bohatú ponuku grafík, fontov a street artových dizajnov.

Risk & Reward - Gameplay TrailerNový gameplay trailer z Need for Speed Unbound s názvom Risk & Reward nám prináša pohľad na zaujímavý nový aspekt single playerovej kampane: risk. Čím viac rizika na seba hráč vezme, tým sladšia bude odmena. Cieľom bude zarobiť počas štyroch herných týždňov čo najviac peňazí na účasť v Weekly Qualifiers a postupne sa prepracovať až do The Grand, ultimátnej skúšky rýchlosti a zručnosti, kde pôjde o všetko.

Lákavé riziko prinesú do hry napríklad stávky so súpermi, nebezpečné drifty, ale aj naháňačky s políciou, ktoré máme možnosť vidieť aj v novom gameplay traileri. Nová mechanika úniku pred policajnými zložkami ponúkne vyššie odmeny, čím vyšší bude záujem zo strany polície. Zo strany law enforcementu si na nás posvietia na zemi americké autá aj importy a vo vzduchu aj helikoptéry.

The World is Your Canvas - Gameplay TrailerNeed for Speed Unbound ponúka prvý pohľad na gameplay a v novom traileri s názvom The World is Your Canvas nás zoznamuje so svojím novým grafickým spracovaním, ktoré snúbi realistickú grafiku s kreslenými prvkami.

Stredobodom tohto unikátneho vizuálneho štýlu budú tzv. jazdné efekty, teda animácie vychádzajúce z auta počas jazdy. Tie budú kladené do kontrastu s realistickým prostredím naokolo. EA tieto efekty nazýva Tags a podľa ich slov sú to "prispôsobiteľné efekty, ktoré dokresľujú okolitý svet, vrátane názorných línií vlniacich sa okolo kriviek vášho auta."

Tagy sa objavia pri použití boostu, ktorý dobíjate driftami, skokmi alebo tesným vyhnutím sa s okolitou dopravou.

„Chceli sme ponúknuť umelecký štýl, ktorý bude mať význam pre hrateľnosť, a zároveň taký, ktorý zlepšuje herný zážitok a postupne hráčov odmeňuje,“ povedal Darren White, umelecký riaditeľ Need for Speed Unbound z Criterion Games.

Zdá sa, že dôraz bude kladený najmä na možnosti úprav a prispôsobenia týchto jazdných efektov. Tí, ktorým nový štýl nesadne a budú chcieť radšej tradičnejšiu grafiku, budú môcť podľa EA tieto efekty pohodlne vypnúť.

Ďalšie street artové štýly budú k dispozícii v podobe wrapov na autá od pouličných umelcov ako sú Sentrock alebo JC Riviera.

Zdá sa, že aj možnosti prispôsobenia áut budú pomerne široké. V klipe vidíme závodiť Nissan Silvia bez strechy, je teda možné, že prvýkrát v sérii budeme môcť aj odobrať časti karosérie.

Need for Speed Unbound - Official Reveal Trailer (ft. A$AP Rocky)Need for Speed Unbound má vonku svoj prvý oficiálny trailer a my sa tak prostredníctvom neho môžeme preniesť do atmosféry Chicagom-inšpirovanej hernej lokácie s názvom Lakeshore.

EA spolu s trailerom potvrdzuje už dlhšiu dobu pošuškávaný dátum vydania: 2. december 2022. Unbound vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S.

V traileri figuruje okrem iných aj kreslená postava A$AP Rockyho v anime štýle. Americký raper traileru dodal aj soundtrack v podobe originálneho songu Shittin Me.

Need for Speed Unbound nadväzuje na staré street racingové korene známe najmä z Need for Speed Underground a Underground 2. Pouličné naháňačky na neónmi osvetlených uliciach a do posledného detailu vytunené autá budú hlavným motívom najnovšieho dielu.