Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

Mazda RX-7 Spirit R '02
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1920x1080
1,88 MB
3341
9.7.2020
16:59:52

Kúpiť na PC

27,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 157

2
Zobraziť sekciu 101

3
Zobraziť sekciu 105

4
Zobraziť sekciu 82

5
Zobraziť sekciu 92

Spolu hlasov: 537

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center


Novinky

NFS Rivals ide s cenou dole

Do pol roka tu máme nové NFS, a minimálne podľa komentárov pod článkom na našej Facebook stránke to vyzerá že bude vcelku dobre predávané. Doteraz posledné NFS preto už nemôže bojovať inými spôsobmi ako cenou. Tá našťastie znovu išla dole, a tak si PC verziu môžete v ProGamingShope kúpiť za iba 10 € (z pôvodných 15 €).

Hýbali sa aj ceny konzolových verzií. Hry na PS3 a X360 stoja 18 € namiesto pôvodných 25 €, next-gen verzie pre konzoly PlayStation 4 a Xbox One stoja momentálne 25 €. Zaujíma vás skôr Origin? Tam stojí základná verzia NFS Rivals pre PC celých 20 €.
zaslal Trhač    31.05.2015, 22:00:00    sekcia NFSR    komentáre (0)

Toyota Supra z Rýchlo a zbesilo je už predaná

Pamätáte si na Toyotu Supru z FaF, o ktorej sme písali minulý mesiac? Oranžové auto, ktoré vo filme riadil Paul Walker, bolo 16. mája vydražené na podujatí Mecum Auction, za vysokých 185 000 dolárov. Taká je ale suma za hviezdne auto...


Musíme však znovu pripomenúť, že toto konkrétne auto je jasný prípad leštenky, kde sa pod kapotou ziadne zmeny neudiali. Auto má preto iba atmosférický, 220 koňový radový šesťvalec 2JZ, päťrýchlostný manuál, pneu Yokohama, športové sedačky a volant, a až príliš prídavných ukazateľov v interiéri.

Po tragickej smrti Paula Walkera v roku 2013 v superšporte od Porsche sa autá spojené s ním a sériou Rýchlo a zbesilo objavujú v aukciách častejšie. Koncom roku 2013 bol na predaj modrý Nissan Skyline GT-R R34 zo štvrtého filmu, začiatkom roku 2014 zas bolo na predaj žlté Mistubishi Lancer Evolution z druhej časti.
zaslal Trhač    31.05.2015, 21:00:00    sekcia Ostatné    zdroj: Autoblog.com    komentáre (0)

Prvý teaser na nové NFS vyzerá výborne

Skutočne nastáva nová éra pre Need for Speed? Je to nový Underground alebo nie? Bude to dobrá hra? Toľko otázok sa určite každému vynorilo v hlave po pozretí prvej upútavky (teaseru) na najnovšie NFS. Preto bez ďalších zbytočných kecov prinášame prvý oficiálny teaser na NFS 2015:Video má síce iba 30 sekúnd, ale je našliapané akciou a určite dáva aspoň trochu pocítiť, akým smerom sa bude táto hra uberať. Máme tu nočné ulice a pretekanie priamo v premávke, do toho aj políciu. Samozrejmosťou sú poriadne vytunené autá. A jazdí sa v meste.

Čo sa áut v teaseri týka, mohli ste zazrieť:
Porsche 911 (generácia G alebo inak 930)
Toyotu GT86
Ford Mustang 6.generácie
Nissan 180SX
Nissan Skyline 2000 GT-R
a v premávke bolo tiež jasne viditeľné BMW radu 1 Coupé (alebo rad 2)

Máme tu teda pozoruhodne zaujímavú zmes ikonických starých aj nových športových áut. Pre mňa osobne je určite plus, že sa dočkáme aj starších chuťoviek.

Oficiálna správa obsahuje aj nové zábery z hry:Ďalej už iba zbežne: prvá správa o novom Need for Speed hovorí o novej ére pre celú sériu NFS. To môže znamenať buď nejakú skutočne razantnú zmenu (zrejme v kvalite hier :-) ), alebo iba jedny z mnohých ďalších marketingových bludov.

Pripravované NFS by chcelo priniesť koncentrovaný zážitok z tých najlepších dielov série - zjednotiť kultúru rýchlosti. Malo by ísť o reboot série (čo presne si pod tým predstavíte, napíšte prosím do diskusie). Kľúčové body sú jasne stanovené - široké možnosti úprav, nočný svet, autentická automobilová kultúra a prepracovaný príbeh. Pri návrhu hry zohrala veľkú úlohu online "komunita" Speedhunters. Herné princípy by tak mohli pôsobiť aspoň trochu uveriteľne. Zatiaľ to znie dobre, však?

Zhrnutie: hra má vyjsť na jeseň 2015, ďalšie info očakávame 15.6. na výstave E3. Hra si berie inšpiráciu z Undergroundu, no spolu s políciou sa asi bude viac blížiť Carbonu. Máme však očakávať reboot- úplne nový pohľad na Need for Speed. Môžeme to uzavrieť jediným spôsobom - očakávania od tejto hry sú obrovské.
zaslal Trhač    24.05.2015, 09:00:00    sekcia NFS2015    zdroj: NeedforSpeed.com    komentáre (4)

Zajtra sa dozvieme prvé info o novom Need for Speed

NFS 2015 už klope na dvere. Celé odhaľovanie začalo jedným nevinným videom na oficiálnej stránke Need for Speed na Facebooku. Vo videu bol v binárnom kóde schovaný v troch snímkach tajný odkaz. Tento odkaz obsahoval jednoduchú správu: May 21. Už zajtra by sme sa teda mali dozvedieť prvé informácie o novom plnotučnom dieli série Need for Speed pre PC a konzoly. Bude to nový Underground, alebo budeme pokračovať v "príbehu" Rivals či nebodaj NFS Run? Oficiálna FB stránka Need for Speed nám znovu napovedá.Toto video bolo iba začiatkom série teasovacích správ na oficiálnej Facebook stránke. Sedemnásteho mája bolo vrámci spomínania na staré dobré hry zverejnené intro z NFS: Underground 2, o dva dni sme mali na nástenke zase intro z NFS: Most Wanted. Že by sa vývojári v Ghost Games skutočne chceli vrátiť k tým najobľúbenejším hrám? Je to možné.

Osemnásteho bola zverejnená táto fotografia, ktorá už vôbec nijak neskrývala dôležitý termín 21. mája.Čo to vidíme na tomto obrázku? Zelené Porsche 911 (964) s widebody úpravou karosérie? a v pozadí Toyota GT86/Subaru BRZ? Kde sme to už len videli? Pripravované NFS bude možno dejom príbuzné s mobilnou hrou NFS No Limits. Určite sa tu stretneme s nejakým požičiavaním licencí naprieč produktmi, dávalo by s finančného hľadiska zmysel. Carlist a niektoré značky budú teda v desktopovej a mobilnej hre podobné.

Posledný teasovací obrázok je z dnešného dňa. Znovu je na ňom zelená 911 s widebody úpravou. Z celého obrázku je cítiť tuning. Dočkáme sa teda zajtra ohlásenia tretieho Undergroundu? Sledujte preto YouTube kanál Need for Speed a samozrejme, našu stránku :)

zaslal Trhač    20.05.2015, 21:30:00    sekcia NFS2015    zdroj: Facebook, NFSZone.pl, komentáre (0)

Trailer na NFS film prerobený v GTA IV

Poznáte to? Hľadáte na internete jednu vec, nájdete niečo úplne iné. Tak ako teraz s týmto videom. Náhodou som na YouTube našiel prerábku známej upútavky na minuloročný film Need for Speed v hre GTA IV. Podľa všetkého ju vyrobil chlapík z kanálu RavenwestR1 a práce na videu mu zabrali asi štyri dni.

Video miestami vyzerá veľmi dobre, inokedy je vidieť slabšia grafika a zlé animácie. Momentálne má na YT asi 55 000 pozretí, snáď toto číslo zdvihnete a spravíte autorovi radosť. Strávil s tým predsa štyri dni :)

zaslal Trhač    20.05.2015, 20:00:00    sekcia Film    komentáre (0)

Vyšiel Project CARS, sú vonku aj recenzie

O Project CARS sme písali už niekoľkokrát, naposledy v súvislosti s posunutím termínu vydania hry z konca minulého roku na 20. marec 2015. Táto dlho očakávaná racingovka od štúdia Slightly Mad (áno, tí ktorí pracujú aj na World of Speed) nakoniec vyšla až ôsmeho mája. Oplatilo sa čakať?

Podľa slovenskej recenzie na partnerskom Sectore určite áno. Hra totiž získala vysoké hodnotenie 8,5/10. Project CARS získal body za obrovské možnosti nastavenia rôznych prvkov v hre, tiež za výborný zvukový zážitok a realistický pocit z jazdy a rýchlosti. Nevýhodou by mohol byť iba "malý" počet áut (60 kusov pri štarte hry) a zlý deštrukčný model.Jazdným modelom je hra niekde medzi simulátorom a arkádou. Vďaka širokým možnostiam nastavení si ju však budete môcť upraviť k vašim preferenciám. Hra obsahuje samozrejme singleplayer mód kariéry, kde sa postupne prepracúvate motoristickým svetom ako pretekár. Začínate s pár bezvýznamnými pretekmi a slabým sponzorom, no máte šancu a chuť zamieriť až na vrchol. Je tu tiež prítomný online multiplayer. Project CARS má momentálne asi najlepší grafický engine, ktorý ale pochopiteľne má aj svoje nároky.

V skratke, Project CARS by asi mal dostať šancu. Ponúka vhodne zvolený jazdný model, skvelý vizuál aj audio, množstvo tratí aj áut. Viac info nájdete v spomínanej recenzii.

zaslal Trhač    19.05.2015, 22:00:00    sekcia Ostatné    zdroj: Sector.sk    komentáre (0)

Vieme kedy presne bude EA prezentovať NFS na E3!

Nachystajte si budíky, priatelia! V kalendári si spravte poznámku na dátum 15. jún 2015, čas 22:00. Vtedy bude v Los Angeles na výstave E3 začínať prezentácia našeho milovaného/nenávideného herného vydavateľstva EA. Samotné expo začína až 16.6., deň predtým budú teda prebiehať predstavenia pre novinárov.

Pred EA bude mať svoju konferenciu ešte Microsoft a Sony. EA bude okrem NFS prezentovať určite aj nové Star Wars: Battlefront, Mirror’s Edge a Mass Effect.
P.S.: aby sa vám v informáciách o pripravovanom plnotučnom NFS 2015 ľahšie orientovalo, vytvorili sme už dopredu novú kategóriu hry.
zaslal Trhač    18.05.2015, 19:00:00    sekcia NFS2015    zdroj: Sector.sk     komentáre (0)

Finančná správa EA znovu potvrdzuje veľké NFS v tomto roku

To čo už možno niektorí nečakali sa stáva skutočnosťou, rúti sa na nás nový plnohodnotný titul Need for Speed! Znovu to potvrdila finančná správa vydavateľa EA, ktorá ukázala že by nové NFS malo vyjsť v treťom kvartáli finančného roku- čo pre nás znamená obdobie október až december.

Samozrejme, prvé správy sme tu mali už v januári, no takéto upresnenie určite všetkých fanúšikov uistilo. Stále platí že o hre vlastne nič nevieme a iba predpokladáme jej predstavenie na tohtoročnej výstave E3 v polovici júna.

zaslal Trhač    18.05.2015, 10:50:00    sekcia NFS2015    zdroj: Sector.sk    komentáre (4)

WoS: Subaru BRZ

O World of Speed sme za posledný mesiac nenapísali ani jednu novinku. Má to svoj dôvod, okolo hry sa stále veľa nedeje. Testovanie hry je ešte stále iba v alfa fáze, čo znamená že hru hrá iba niekoľko vybraných hráčov z Ruska. Na betatest fanúšikovia čakajú ako na spasenie, na oficiálnej stránke stále prebiehajú rôzne súťaže o získanie kľúčov do tejto prvotnej ochutnávky hry. Medzičasom bolo dokonca ohlásené ukončenie NFS World, teda najväčšieho konkurenta WoS. Taký dôležitý faktor (nahradenie vedúceho titulu) si snáď WoS nenechá ujsť, nie?

Poďme sa teraz pozrieť na nejaké oficiálne správy - a teda predstavenie ďalšieho nového auta do carlistu. Tentokrát ide o Subaru BRZ. Zrejme každý "petrolhead" vie o čo sa jedná - malo by ísť o duchovného nástupcu hači-roku Toyoty AE86. Auto teda malo byť cenovo dostupným autom pre vodiča, ktorému by prinieslo skutočné a nefalšované zážitky z jazdy (čo sa ovládania týka). Ako to dopadlo v reáli sa môžete presvedčiť v teste Chrisa Harrisa, z môjho pohľadu auto momentálne zabíja vysoko nastavená cena (a to sa ešte nepredáva nový Mustang, ktorého predaje s GT86 bohužiaľ vytrú podlahu).

Naspäť k Toyote (teda vlastne Subaru). Väčšinou sa o aute dočítate ako o Toyote GT86, no predáva sa aj ako Subaru BRZ a Scion FR-S. V praxi to funguje asi tak, že je auto viac Subaru ako Toyota - Subaru auto vyrába vo svojich továrňach a štvorvalcový boxer pod kapotou má od Toyoty iba systém priameho vstreku paliva.

BRZ má nízku hmotnosť, dvestokoňový dvojliter a veľmi dobré jazdné vlastnosti, preto by to na trati malo byť veľmi schopné auto. Určite bude v hre obľúbené, po zvýšení výkonu motoru by z neho totiž mohla byť slušná raketa.

zaslal Trhač    17.05.2015, 10:00:00    sekcia WoS    zdroj: WorldofSpeed.com    komentáre (0)

Superfast je prúser na kolečkách

Priznávam, že posledné diely filmovej série Rýchlo a Zbesilo mi veľmi nesadli. Áut bolo málo, akcie veľa. Väčšina scén bola prehnaná a na konci filmu všetkému ešte pridali šťavu. Najviac mi je však ľúto, ako veľmi sa posunuli od povodného filmu.
Avšak, vtedy som ešte nevedel že to môže byť aj oveľa, oveľa horšie. Jeden z fanúšikov nášho NFS Center mi poslal tip na film Superfast - paródiu na istú rýchlu a zbesilú filmovú sériu. Superfast majú na svedomí tvorcovia Jason Friedberg a Aaron Seltzer, ktorí sú zrejme vo vytváraní paródií na známe filmy už dobre zabehnutí - na konte totiž majú filmy ako "Toto je Sparta!", "Disaster Movie" a "Sajrajt sága" (to posledné je paródia na Twilight). Ako teda dopadlo ich pretvorenie Fast and Furious do humorného diela?

Jedným slovom - zle. Superfast sa snaží parodovať snáď všetko od jednotlivých úsekov filmu po rasovú príslušnosť hercov. Dej začína známym prvým pretekom, kde na odpútanie pozornosti polície slúži "černoch v bielej štvrti". Dočkáme sa samozrejme nádrží N2O aj (takmer vtipnej) obhliadky motora .


Superfast používa zväčša nevtipné a predvídateľné vtipy a gagy. Do filmu sa tvorcom podarilo prepašovať aj typický identifikačný prvok zlej paródie - tanečnú pasáž. Zaujímavo je vykreslený bromance trojuholník medzi postavami Vina Serenta (Torreto), Lucasa White (Brian) a Curtisom (Vinco). Tiež bola v procese parodovania zmenená orientácia Michelle (Letty/Michelle Rodriguez).

V skratke - tento film vám možno v niektorých momentoch trochu zdvihne kútiky, ale po zvyšok sledovania si skôr budete želať rýchly koniec tohto predstavenia. Superfast totiž nemá ani len zaradenú spiatočku, ono počíta zuby prevodovky.

A možno sa budete baviť, kto vie?

zaslal Trhač    29.04.2015, 09:59:59    sekcia Film    zdroj: CSFD.cz, IMDb.com    komentáre (0)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201


Archív noviniek