Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

MR2
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x900
340,76 kB
15439
11.8.2021
17:47:11

Kúpiť na PC

Kúpiť na PC
69,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 1365

2
Zobraziť sekciu 1134

3
Zobraziť sekciu 1067

4
Zobraziť sekciu 1031

5
Zobraziť sekciu 1091

Spolu hlasov: 5688

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
The-Witcher.cz
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center

Ďalšie skvelé hry namiesto tohtoročného NFS

To, že nový diel Need for Speed túto jesen nevyjde, sme spomínali už v minulom dieli článku o tohtoročných závodných hrách. NFS nám však spoľahlivo nahradili ďalšie pretekárske hry, a preto si fanúšik tohto žánru určite nájde to svoje. Máte PC či konzolu? Na tom nezáleží, poriadne autá nájdete na každej platforme.


» Forza Horizon 2 na seba momentálne upriamuje pozornosť celého herného sveta. Forzu poznáte pravdepodobne ako hlavného konkurenta hernej série Gran Turismo určenej pre konzoly PlayStation. Hra vyšla koncom septembra exkluzívne na konzoly Microsoftu - Xbox One a 360. Forza je klasická a dlhoročná, realisticky ladená pretekárska séria. Prvá Forza Motorsport bola vydaná už v roku 2005, najnovší prídavok je v poradí už siedmym v rade vysoko oceňovaných a kladne hodnotených hier. Diely s podtitulom Horizon prinášajú do série vítanú zmenu filozofie a odklon od pretekárskych dráh. Tentokrát sa závodí v otvorenom svete, na cestách aj mimo asfaltu, a podľa prvých hodnotení sa zdá, že Forza Horizon 2 je zásahom do čierneho.


» Driveclub vychádza v októbri výhradne na hernú konzolu PlayStation 4. Základom tejto prevažne multiplayerovej racingovky je tímová hra, fungujú tu rovnaké princípy ako v hrách podobného razenia - NFS World a World of Speed. Hráči sa združujú v tímoch a kluboch, autá majú možnosť širokej customizácie (úprav) a hra tiež kladie silný dôraz na socializáciu hráčov (zdieľanie skóre atď.). Vďaka PS4 má hra krásny vizuál, herné lokácie sú inšpirované skutočnými miestami a hra taktiež obsahuje dynamickú zmenu počasia. Za Driveclubom stojí herné štúdio Evolution Studios, zodpovedné aj za PS3 titul MotorStorm.


» Assetto Corsa sa mierne vymyká klasickým pravidlám. Nestojí za ním veľké štúdio, nie je to mainstreamová arkáda s jednoduchým ovládaním a bodovacím systémom a dokonca ani nemá presný termín vydania. AC si zakladá na čo najpresnejšej simulácii skutočnej fyziky a ovládania auta a dalo by sa povedať, že mieri medzi fajnšmekerov. Hru je momentálne možné dostať v rozpracovanej fáze "early-access" pomocou Steamu a je momentálne určená iba pre PC. Vývojári hry však nedávno ohlásili, že sú veľmi blízko vydania verzie 1.0 hry. Hra tiež (podobne ako ostatné hard-core simulátory) spolieha na masívnu komunitu a ich módy a rozšírenia do hry. Hovorí sa o podpore VR zariadení (Oculus Rift), podpora všemožných volantov je zaručená. Môžeme sa, rovnako ako pri Project CARS, spoľahnúť na množstvo legendárnych áut a tratí.


» GRID Autosport je tretím dielom zabehnutej série Grid od Codemasters. Vyšiel v júni na platformy PC, PS3 a Xbox 360. Štúdio Codemasters je podpísané pod viacerými úspešnými sériami - proti cestnému Gridu stojí off-roadové pretekanie DiRT a tiež tu je každoročná F1. Nový Grid obsahuje singleplayer kariéru so stovkami pretekov na 22 rôznych tratiach a 78 rôznych áut. Okrem toho je v hre tiež multiplayer. Vítaným je tiež mód splitscreen pre dvoch hráčov na jednom stroji. Fyzika a jazdný model hry je naklonený skôr k arkáde, no vďaka tomu je hra zábavná. Plusom je tiež deštrukcia vozidiel. Zamrzí však absencia akejkoľvek hudby.


Pre viac informácií vás znovu odkážem na Sector. Čo budete hrať tento rok vy?
zaslal Trhač    03.10.2014, 10:00:00    sekcia Ostatné    komentáre (0)

Bude Rivals Complete Edition za 69,99 Eur?

Máme pred sebou puzzle. Novú verziu NFS Rivals Complete Edition sme vám už predstavili. Ďalšou časťou skladačky je staršia novinka z NFS Planet, ktorá špekulovala o vydaní Game of the Year edície hry. Na nemeckom Amazone sa totiž objavila taká verzia hry, dokonca s cenovkou 69,99 Eur. V čase vydania novinky však celá správa vyzerala dosť pochybne.

Teraz ale bolo skutočne oznámené špeciálne vydanie hry, ide o už spomenutú Complete Edition. Na pôvodnom odkaze na tovar na Amazon.de stále svieti rovnaká cena 69,99 Eur, no teraz už k tovaru pribudol aj obrázok - boxart hry s vcelku reálnym podtitulom Complete Edition.


Poznáme teda skutočnú cenu Kompletnej Edície NFS Rivals? Možné to je, občas sa takéto úniky informácií potvrdia. Rátali sme však z nižšou cenou kde by boli všetky DLC prakticky v cene hry (aktuálne stojí Rivals na Origine 20 Eur). Celých 70 Eur je príliš veľa aj na toho najväčšieho fanúšika. Alebo to snáď vidíte inak?
zaslal Trhač    30.09.2014, 21:30:00    sekcia NFSR    zdroj: NFS Planet    komentáre (2)

NFS Most Wanted v televízoroch Samsung

Need for Speed sa dostáva už aj do televízorov kórejského výrobcu. Samsung na tohtoročnom veľtrhu IFA v Berlíne oznámil, že ponuku aplikácií pre jeho platformu SmartTV obohatí aj nové Most Wanted (2012). Nejedná sa však o plnú desktopovú verziu hry, pôjde o prerobenú verziu z Androidu/iOS.Okrem Most Wanted boli pre SmartTV oznámené ešte hry Real Football 2014 a Golf Star. Všetky hry sú graficky orezané tak, aby ich procesory v televízoroch, výkonnostne zrovnateľné so smartfónmi, zvládali vykresliť. Hry sa dajú ovládať pomocou Smart ovládača, špeciálneho Samsung Gamepadu alebo cez aplikáciu v tablete či smartfóne. Všetky spomenuté hry by už v tejto dobe mali byť dostupné na stiahnutie zadarmo cez rozhranie SmartTV. Je to príjemný pokrok, keď k hraniu na veľkej obrazovke nepotrebujete už ani konzolu, no nie?
zaslal Trhač    30.09.2014, 11:00:00    sekcia NFS: MW2    zdroj: ITProPortal.com    komentáre (0)

Záznam gameplayu World of Speed na EGX

Pred dvoma dňami sme upozorňovali na priamy prenos gameplayu World of Speed z hernej výstavy EXG v Londýne. Samotné predstavenie bohužiaľ dlho netrvalo, napriek tomu však prinieslo niekoľko nových informácií. Pokiaľ ste priamy prenos nestihli, máme pre vás záznam.

Záznam zatiaľ nie je z oficiálnych zdrojov a občas sa na pár sekúnd zasekne, no na predstavu určite stačí. V jednej chvíli sa vo videu mihli ďalšie nové autá, konkrétne VW Golf GTi gen.1, Nissan Skyline GT-R R34 a známa hači-roku Toyota AE86. Medzi nové informácie patria funkčné časti interiéru, podpora hlasovej komunikácie v hre, fyzika rátaná na serveri kvôli hackerom a zaujímavý mód, kde budú tímy súperiť o dominanciu na jednotlivých okruhoch. Daný okruh potom bude obsahovať vlajky s logom najrýchlejšieho týmu, ktoré budú vidieť aj všetci ostatní hráči.

zaslal Trhač    29.09.2014, 15:45:00    sekcia WoS    komentáre (0)

Prvé špekulácie o NFS 2015

O najnovšom diele Need for Speed hernej série máme zatiaľ tak málo informácií, že radšej píšeme o ďalších zaujímavých herných projektoch. Niet sa čomu diviť, nové NFS má vyjsť niekedy v roku 2015, pravdepodobne v obvyklom termíne okolo konca roku (október-november). Posledné (a vlastne aj jediné) správy o hre sú z mája tohto roku.

Napriek tomu sa však talianskej stránke NFS Italia.com podarilo zistiť pár informácií. V článku z 5. júla píšu, že sa po sieti šíria isté "zvesti", hovoriace o podtitule novej hry a približnom dátume vydania. Nový diel by sa mal volať Need for Speed Adrenaline a mal by vyjsť už v marci 2015.Talianska novinka bohužiaľ neobsahuje odkaz na pôvodný zdroj týchto zvestí, preto sme si ho museli vyhľadať sami. Pôvodný článok sa nachádza na ďalšej talianskej stránke Games.it venovanej hrám celkovo. Tento článok je o štyri dni starší než ten z NFSItalia, preto sa dá považovať za pôvodný. Článok znovu neuvádza svoj zdroj, hovorí iba o názve hry, dátume vydania v marci a dostupnosti na všetky konzoly aj PC.

Je to iba špekulácia, alebo má táto správa skutočný základ? To sa dozvieme najskôr o niekoľko mesiacov. Podľa nás však ide iba o výmysel, nakoľko danú správu neprebrali žiadne iné weby a chýba jej relevantný zdroj. Tiež nesedí dátum vydania na marec, nové NFS obvykle vychádzajú koncom roka. No možno sa mýlime a Adrenaline bude buď nejaké kódové označenie projektu alebo skutočný názov hry.
zaslal Trhač    28.09.2014, 13:30:00    sekcia NFS2015    zdroj: NFS Italia.com    komentáre (0)

WoS: prvý streamovaný gameplay

Všetci tí, ktorých sme navnadili na prichádzajúcu multiplayer arkádu World of Speed, majú dnes veľký deň. Dnes majú totiž vývojári na pláne prezentovať naživo gameplay z hry - inými slovami sa môžete pozrieť na priamy prenos hrania aktuálnej rozpracovanej verzie hry. Nebude to žiadny zostrihaný a upravený trailer, bude to skutočná hra tak ako sa dostane aj k vám.


Celá udalosť sa uskutoční v Londýne, kde momentálne prebieha herná výstava EGX 2014. Technicky bude video prenos zariadený cez známu službu Twitch. Prenos začne o 14:30 GTM (Londýnsky čas), pre naše časové pásmo to znamená začiatok prenosu dnes o 15:30. Kreatívny riaditeľ World of Speed Andy Tudor ukáže minimálne jeden kompletný tímový pretek na trati v Londýne, okrem toho bude odpovedať na otázky publika a hovoriť o základných prvkoch hry.

Preto nezabudnite, všetko sa odohráva dnes od 15:30 na stránke Twitch.tv.
zaslal Trhač    27.09.2014, 12:00:00    sekcia WoS    zdroj: WorldOfSpeed.com    komentáre (1)

WoS: Ford Mustang GT

Do oficiálne potvrdeného carlistu World of Speed pribudla pravá Americká legenda. V hre už síce je Camaro, kategóriu Muscle cars však odjakživa definoval hlavne Ford Mustang. Mustang sa mihol už vo videu s Evom a Imprezou, teraz je mu však venované celé video.

Tento konkrétny Mustang je auto piatej generácie po facelifte, variant GT sa od základného šesťvalcového Mustangu odlišuje hlavne poriadnym americkým vidlicovým osemvalcom 5.0l Coyotte. Ten má 420 koní a udeľuje autu zrýchlenie na stovku za 4,8 sekundy, maximálna rýchlosť je elektronicky obmedzená na 150 mph (240 km/h). Rovnaký model si zahral aj vo filme Need for Speed, po čom bol vydražený za neskutočnú sumu.

Mustang sa v roku 2013 dočkal už šiestej generácie, ktorá sa vzápätí dostala aj do NFS Rivals.

zaslal Trhač    25.09.2014, 15:30:00    sekcia WoS    komentáre (0)

Rivals iba za 18 €

Iba včera sme si hovorili o novej edícií Rivals na rok 2014, a už tu máme aj avizované zlacnenie. NFS Rivals totiž na ProGamingShope stojí iba 17,99 €. Jedná sa teda o skok o slušných 7 €. Ponuku nájdete na tomto odkaze. Na Origine pritom hra stále stojí celých 19,99 €. Čo myslíte, má takéto zlacňovanie zmysel? Prvotný ošiaľ za hrou tu totiž bol už pred rokom...
zaslal Trhač    22.09.2014, 18:00:00    sekcia NFSR    komentáre (0)

Novým NFS pre rok 2014 bude Rivals Complete Edition

Je to tak, ani v tomto roku nebudeme ukrátení o jesenné vydanie novinky zo série NFS. V tomto prípade sa však nedá hovoriť o novej hre, skôr o novej verzii alebo vydaní "starého" Need for Speed Rivals. Ghost Games si pre nás (či skôr pre tých, ktorí ešte vôbec nehrali Rivals a náhodou si ho chcú teraz kúpiť) pripravili novú verziu minuloročného dielu Rivals s podtitulom Complete Edition.

Kompletná edícia prinesie NFS Rivals obohatené o všetky doterajšie DLC. Hra teda bude obsahovať všetky pôvodné autá z Carlistu, plus všetky autá, ktoré boli predtým prístupné ako platený sťahovateľný obsah. Konkrétne ide o Ferrari F40, F50, Jaguar XJ220, C-X75, Lamborghini Gallardo LP 570-4 Super Trofeo, Miura Concept, Sesto Elemento, Koenigsegg One:1, GTA Spano a Mercedes-Benz SLR 722. Posledný DLC balík obsahuje "livery", čiže vinyly.

Rivals Complete Edition bude dostupná už 21. októbra 2014 v severnej Amerike, v Európe si počkáme na 24. október. Predpokladáme, že táto edícia bude vychádzať lacnejšie než samotná hra a dokúpenie DLC k nej. Tiež je možné, že v ponuke nahradí pôvodné NFS Rivals. Každopádne, Rivals nie je zlá hra, určite sa nájde pár ľudí ktorí si Kompletnú Edíciu kúpia. My ostatní stále čakáme na správy o NFS 2015.

zaslal Trhač    21.09.2014, 14:30:00    sekcia NFSR    zdroj: NeedForSpeed.com    komentáre (0)

Zabudnite na NFS! Tieto hry vychádzajú teraz

Nové Need for Speed príde až budúci rok, no to vôbec neznamená že dovtedy nebudeme mať čo hrať. Možno je aj dobre, že tento rok nové NFS nevyjde, pretože konkurencia v oblasti pretekárskych hier je momentálne obrovská a každý si vyberie to svoje. Na čo sa teda môžete tešiť?» World of Speed má byť multiplayer arkádou spoliehajúcou sa na kooperáciu hráčov v tíme. Hru tvorí Slightly Mad Studios, tím ľudí ktorý stvoril netypické NFS Shift. Hra vyjde pravdepodobne v roku 2015, momentálne je možnosť zaregistrovať sa do uzavretého betatestu, ktorý začne v štvrtom kvartáli tohto roku. WoS sa na NFS Centre venujeme už nejaký čas, pretože to vyzerá na sľubný projekt.


» The Crew je silným súperom World of Speed, pretože k multiplayerovému závodeniu pridáva aj otvorený svet (WoS má iba uzavreté trate). Crew zaujal hlavne úžasne spraveným trailerom na hru, ktorá má vyjsť už v novembri na platformy PC, Xbox360, Xbox One a PS4.


» Project CARS je ďalšou hrou z dielní Slightly Mad Studios, no tentokrát nejde o žiadnu arkádu ale simulátor ako sa patrí. Už niekoľko mesiacov vychádzajú z hry screenshoty odhaľujúce jej neskutočnú grafickú stránku. Project CARS bude tiež mať obsiahly carlist. Legendárne autá, legendárne trate. Bude práve toto pretekárska hra roku? Pozrite si trailer a posúďte sami. Hra vyjde v novembri na PC, Xbox One, PS4 a dokonca aj Wii U.


Všetky potrebné informácie o hrách nájdete na ich oficiálnych stránkach alebo na Sectore. Toto však nie sú všetky nové hry, počkajte si na pokračovanie článku o pár dní.
zaslal Trhač    17.09.2014, 13:20:00    sekcia Ostatné    komentáre (0)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203


Archív noviniek