Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

MR2
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x900
340,76 kB
3741
11.8.2021
17:47:11

Kúpiť na PC

27,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 344

2
Zobraziť sekciu 208

3
Zobraziť sekciu 218

4
Zobraziť sekciu 188

5
Zobraziť sekciu 190

Spolu hlasov: 1148

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
The-Witcher.cz
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center


Novinky

E3 sa blíži, špekulácií pribúdaJe to zase nejaký ten piatok od mojej poslednej newsky, tak sa písomne ozývam znovu a to kvôli udalostiam posledných dní.

Prvou je informácia o možnom natáčaní filmu Need for Speed. Film by mohol vyzerať ako niektoré z prvých Fast & Furious, no osobne si moc neviem predstaviť dej filmu a už vôbec spracovanie, pretože dosť filmov inšpirovaných hrou sú skôr slabé odvary. Ale nechajme to na budúcnosť a vedenie EA.

Ďalšou zaujímavosťou je predobjednávka NFS Most Wanted 2 v juhoafrickom obchode BT Games. Už vieme, že vývoj nového Need for Speed má na starosti Criterion Games, ktoré stojí za legendárnou Burnout sériou, či napríklad Need for Speed Hot Pursuit, ktoré patrilo spomedzi dnešných k tým najlepším. Názov hry však nebol ohlásený a tak sa kľudne môže jednať o ďalší rumor, ako napríklad NFS: Out of the Law. Alebo je Out of the Law krycí názov tohto NFS? :)
zaslal     04.05.2012, 16:28:28    sekcia Ostatné    komentáre (15)

Vyhodnotenia, spozdenia a trapné výhovorky...

Novinka

V prvom rade sa chcem ospravedlniť za menší výpadok vyhodnocovania tejto pravidelnej súťaže, za ktorý môže nedostatok môjho času. Konečne sa mi ho trochu uvoľnilo a spojazdnil sa ďalší Wonder v našej galérii + som vyhodnotil Best 5 za Február a Marec. Dúfam, že mi to odpustíte a ostanete Nám aj naďalej verní :)
V týchto dvoch kolách sa 2x po sebe umiestnil užívateľ F234K za čo mu patrí obdiv, jeho práce sú fakt úžasné. Prvý krát sa umiestnila kresba a taktiež je v týchto dvoch kolách požehnane veľa prác z NFS World. To nám ukazuje, že aj napriek tomu, aký je tam tuning sa dajú tvoriť pekné práce aj vo World-e.

Mnohí sa tiež pýtali ako to bude s novým dizajnom webu. Je vo vývoji ale nanešťastie je to len môj osobný projekt, ktorému nemôžem dať prednosť pred platenými objednávkami, ktorých sa od začiatku tohto roku nakopilo trochu viac ako som čakal, čo je pre mňa síce plus, ale nedočkavcom sa to až tak páčiť nemusí. Vám sľubujem, že hneď ako bude čas tak sa do toho opäť pustím :)
Teraz k vyhodnoteniu. Vo februárovom kole sa umiestnili títo umelci: LOLLIPOP_007, Stanley, masovypacifista, Enzo_SK a F234K.
Ich práce sú v novinke zoradené v poradí týchto mien.

Takisto 5 výhercov marcového kola: Diamondi, F234K, panzer, Mihal, Ondra. Ich práce sú zoradené poradicky podľa mien:Počas následujúcich mesiacov si všetky výherné práce môžte prezrieť v galérii Best 5, ktorá sa nachádza v rubrike Ostatné v spodnej časti webu.

Chceš aby aj tvoje auto bolo zverejnené medzi najlepšími? Neváhaj a pridaj sa do našej Galérie! Možno vyberieme práve TEBA!

Svoje názory a otázky môžete písať do komentárov. Som rád, že ste stále s nami :)
zaslal M0M00    08.04.2012, 11:14:21    sekcia Ostatné    komentáre (2)

RUN pre iOS zrušený!

Nie je to dávno, čo sme mohli vidieť trailer pre iOS verziu NFS RUN a už je tu ďalšia správa, ktorá oznamuje, že mobilnej verzie hry sa nikdy nedočkáme. Bola totiž zrušená.

Nakoniec sem pridávam trailer, ktorý sme mohli vidieť už dávnejšie:


Okrem toho bol minulý rok zrušený aj vývoj Need for Speed SHIFT 3, čo si vývojári zo Slightly Mad Studios vynahradili vývojom nezávislého komunitného projektu C.A.R.S.
zaslal     25.03.2012, 19:52:19    sekcia RUN    komentáre (3)

Heroes and Villains Pack!

Po dlhšom čase pridávam novinku. Tá sa týka novo-uvoľneného DLC pre Xbox 360 a Playstation 3 s názvom "Heroes and Villains Pack". Tento balíček má hodnotu 400MSP a do hry prináša predobjednávkové bonusy a autá z limitovanej edície.

Underground Challenge Series:
- Underground 1991 Nissan Skyline GT-R
- Underground 2 2009 Nissan 370Z (Z34)
- 3 závody

Most Wanted Challenge Series:
- Razor 2012 Ford Mustang Boss 302
- Most Wanted 2010 BMW M3 GTS
- 3 závody

Carbon Challenge Series:
- Darius Audi R8 V10
- Cross Chevrolet Corvette Z06 Carbon Limited Edition
- 3 závody

Limited Edition Pack:
- 2011 Lamborghini Aventador LP700-4
- 2013 Chevrolet Camaro ZL1
- 2012 Porsche 911 Carrera S
- 5 závodov
zaslal     02.03.2012, 14:40:32    sekcia RUN    komentáre (1)

Nový redaktor, nové články

Novinka Dobrý večer, som 555gallardo a možno ma poznáte z viacerých miest na internete, ako napríklad z partnerského webu GTA.cz, na ktorom som pracoval od jesene 2010. K mojim aktivitám patrí aj modding, týkajúci sa najmä hry GTA San Andreas, pre ktorú mám rozrobených niekoľko väčších modifikácii (GRiP, Red Dead Reworked, Countryside Stories...). Taktiež začínam pracovať ako (zatiaľ nezávislý) hudobný producent a House/Trance DJ.

NeedforSpeed.sk navštevujem už dlhší čas a ako som si za posledné roky všimol, web pomaly upadol, čo ma celkom mrzelo. Preto som sa rozhodol kontaktovať admina M0M00 a ten ma s radosťou prijal do redakcie, za čo mu veľmi ďakujem :-)

Na úvod som si pre Vás pripravil Soundtrack a Carlist pre SHIFT 2 Unleashed a carlisty Hot Pursuit a The RUN. Dúfam, že sa vám články páčia a že nás EA čoskoro prekvapí nejakým kvalitnejším Need for Speed.
zaslal     13.02.2012, 22:36:44    sekcia Ostatné    komentáre (7)

Výsledky 3. kola Best 5 súťaže!

Novinka

Už po tretí krát sa v našej užívateľskej galérii rozhodlo o víťazoch ďalšieho kola Best 5 súťaže. Máte šancu sa pokochať tými najlepšími výtvormi z prvého mesiaca tohto nového roku.

Za mesiac Január sa umiestnilo týchto 5 mladých umelcov: 555gallardo, GenJi, Dede, Bast a Mišos1.
Ich práce sú v novinke zoradené v poradí týchto mien.Počas následujúcich mesiacov si všetky výherné práce môžte prezrieť v galérii Best 5, ktorá sa nachádza v rubrike Ostatné v spodnej časti webu.

Chceš aby aj tvoje auto bolo zverejnené medzi najlepšími? Neváhaj a pridaj sa do našej Galérie! Možno vyberieme práve TEBA!

Takisto sa medzi výhercami tohto mesiaca nachádza jeden užívateľ, ktorý sa začiatkom Januára stal novým redaktorom na webe a ako si niektorí mohli všimnúť postaral sa už o pár rubrík ako napríklad Soundtrack pre Shift 2 UNLEASHED :)

Trúfate si tipnúť, kto to je? ;)
zaslal M0M00    03.02.2012, 15:13:16    sekcia Ostatné    komentáre (11)

The RUN: Italian Pack!

Novinka

Všetci asi vieme aké vždy boly talianské autá. Nádherné, rýchle, exotické žihadlá teraz prichádzajú aj do Need For Speed: The RUN!
Už od dnešného dňa môžete na Playstation Network sťahovať nové DLC, ktoré nám otvorí autá ako Lamborghini, Maserati, Pagani, Alfa Romeo a mnoho ďalších. K tomu ako bonus odomkne 10 pretekov v Challenge Series!Za 6,99$ dostanete v balíčku 1993 Lancia Delta HF Integrale Evoluzione, 2012 Maserati GranTurismo Stradale, 1995 Lamborghini Diablo SV, 2010 Lamborghini Gallardo LP 570-4 Superleggera, 2010 Alfa Romeo 8C Competition, 2005 Maserati MC12, 2009 Pagani Zonda R (všetky naviac s odomykateľnými kitmi) a navrh ešte 10 pretekov v rámci Challenge Series!
Dúfajme teda, že toto DLC časom príde aj na PC platformu, keďže vyzerá fakt lákavo.
zaslal M0M00    01.02.2012, 21:27:48    sekcia RUN    komentáre (0)

Prvý RUN patch!

Novinka

Dočkali sme sa prvého opravného patchu pre NFS: The RUN. Patch opravuje niektoré bugy a pridáva pár vylepšení. Niektoré z vylepšení, ktoré patch poskytuje:

Všeobecné:
- Vypnuté obmedzenie 30 FPS
- Rôzne opravy pre gamepad a periférne zariadenia
- Opravuje problém s respawnovaním auta priblížením sa ku kraju vozovky

Single player:
- Keď hráč výjde mimo vozovku tak ho respawne len naspäť na vozovku, ak však úplne vyletí z trasy a spadne tak ho to vráti na posledný checkpoint
- Opravená chyba kedy medzičas Autologu občas po respawne vozidla zmizne

Signature Edition Booster Pack autá:
- Puppet Chevy El Camino SS
- Fatlace Nissan Skyline 2000GT-R
- Venom Nissan 370Z
- Scoundrel Subaru Impreza WRX STi
- Victory BMW M3 Sport Evolution
- Nicolas Mazda RX-7
- Mega Nissan GT-R (R35)
- Falken Porsche 911 GT3
- Conroy Ford GT

Celý zoznam, vrátane download linku, celého zoznamu úprav (multpilayer) a zoznamu úprav v multiplayeri nájdete na linku Downloadov na NeedForSpeed.com
zaslal M0M00    31.01.2012, 18:38:58    sekcia RUN    komentáre (0)

2. Kolo Best 5!

Tak a máme tu už druhé kolo súťaže našej užívateľskej galérie, v ktorom Vám opäť prinášame 5 najlepších kúskov mesiaca December.

Opäť sa umiestnilo 5 skvelých mladých tunerov a to sú: Domiand, Pacman, Bast, m27 a Hunter_SK.
Ich práce sú v novinke zoradené v poradí týchto mien.Počas následujúcich mesiacov si všetky výherné práce môžte prezrieť v galérii Best 5, ktorá sa nachádza v rubrike Ostatné v spodnej časti webu.

Chceš aby aj tvoje auto bolo zverejnené medzi najlepšími? Neváhaj a pridaj sa do našej Galérie! Možno vyberieme práve TEBA! ak sa Vám výherné práce páčia, môžete sa vyjadriť v komentároch :)
zaslal M0M00    13.01.2012, 14:19:25    sekcia Ostatné    komentáre (3)

Happy B-Day Need For Speed!

Tak dnes to je už 8my rok od založenia tohto "malého" webu.
Založil ho náš hlavný Admin Jakkub, ktorý sa oň staral dosť dlho, hneď ako som si všimol, že web začal upadať tak som Jakkuba skontaktoval, či s tým môžem niečo spraviť. Odvtedy sa o to starám ja a pribudlo pár vylepšení ako je napríklad Best 5, viac Wonderov v galérii a mnoho iného, taktiež sa na začiatok nového roku chystá nový design webu aj galérie :)

Nedávno nám do radov redaktorov pribudol nový pomocník Juraj, ktorému chcem tiež poďakovať za prácu, ktorú odvádza veľmi dobre.

Odo mňa len takto stručne ale dúfam, že tento web tu pre Vás užívateľov bude aj ďalších 8 rokov :) Veľa šťastia :)
zaslal M0M00    19.12.2011, 21:26:21    sekcia Ostatné    komentáre (5)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202


Archív noviniek