Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

MR2
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x900
340,76 kB
15439
11.8.2021
17:47:11

Kúpiť na PC

Kúpiť na PC
69,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 1352

2
Zobraziť sekciu 1114

3
Zobraziť sekciu 1055

4
Zobraziť sekciu 1018

5
Zobraziť sekciu 1075

Spolu hlasov: 5614

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
The-Witcher.cz
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center

Nové video o Most Wanted

Je tu prvý prázdninový deň a spolu s ním aj nové video týkajúce sa nového Need for Speed. Video bližšie opisuje hybrid Hot Pursuit a Burnout Paradise, známy pod menom Need for Speed: Most Wanted. Vyše 16-minútové video zo seriálu PWNED (spadá pod EA) ukazuje okrem rozhovorov s vývojármi aj zábery zo singleplayeru, multiplayeru, dozvieme sa bližšie informácie o Autolog 2.0 a trochu z histórie štúdia Criterion. A tu už môžete vidieť video:

zaslal     30.06.2012, 10:47:12    sekcia NFS: MW2    komentáre (25)

Novinky posledných dní


Keďže som sa len pred pár hodinami vrátil z Londýna, pričom som mal len minimálny prístup k internetu, dostal som sa naň len teraz. Popritom zisťujem, že sa udiali dve hlavné udalosti týkajúce sa série NFS.

Prvou newskou je správa, že štúdio Criterion Games má od E3 pod palcom celú sériu Need for Speed a bude tým pádom aj dohliadať na vývojárov v ostatných štúdiách (napr. Black Box). Z tejto informácie však nevyplíva, či sa v budúcich hrách objaví tuning alebo nie.

Druhá správa sa týka kinematografie. Séria Need for Speed sa dostupných informácii dočká oficiálneho filmu. O scénar filmu sa postarajú bratia George a John Gatinsovci a o réžiu Scott Waugh. Film by mal byť "rýchly, vysokooktánový, položený na tradíciach filmov zo 70. rokov", zachovávajúc dušu hernej série a hlavne bude zachytávať automobilovú kultúru. Natáčanie by malo prebiehať budúci rok, pričom na kinových plátnach ho uvidíme až v roku 2014.

Tak ako si predstavujete film? :-)
zaslal     24.06.2012, 17:35:21    sekcia NFS: MW2    komentáre (4)

Obsiahlejšia novinka

Máme tu jednu z obsiahlejších noviniek posledných dní a tak by som rád roztriedil novinku do bodov.

Na úvod by som začal s HD gameplayom budúceho Need for Speed, odprezentovaného na tohtoročnej E3. Tu ho máme:K hre by som rád podotkol, že bude v Európe vydaná 2. novembra a to na platformy PC, PS3, Xbox 360, PS Vita, iOS a Android a najnovšie aj Mac.

Ďalej tu máme väčší update obsahu nášho webu. Ako ste si už iste mohli všimnúť, náš web má novú hlavičku. To je ale len drobná časť inovovaného obsahu a tak prejdem rovno k zvyšku. Na web boli pridané 4 články a to:
- Carlisty - Nitro, Most Wanted
- Trate - Nitro
- DLC - The RUN
Pričom ďalších vyše 10 je v príprave. Vidíme sa nabudúce!
zaslal     08.06.2012, 13:42:14    sekcia Ostatné    komentáre (8)

Veľká newska v znamení Most Wanted


Konferenciu máme za sebou a patrilo by sa zhrnúť si jej náplň v pár riadkoch.

Vozy - Podľa gameplayu na E3 môžeme v hre vidieť prevažne americké a európske autá, všetky v základnej výbave - po tuningu niet ani stopy, čo zrovna moc ľudí nepotešilo. Arkádové ovládanie z Hot Pursuit je však späť. Nitro sa v hre stále nachádza a bude použiteľné prakticky kedykoľvek. Taktiež si zrejme po dlhom čase zajazdíme aj v terénnych autách.

Závody - Máme štart a cieľ. Je len na vás, akou cestou sa vydáte, máte tu totiž úplnú voľnosť, podobne ako v prípade konzolovej série Midnight Club.

Multiplayer - Multiplayer by mal byť tentokrát bez akýchkoľvek stop po menu alebo lobby, jednoducho sa pripojíte a hráte. Zvyšok zabezpečuje inovovaný Autolog vo verzii 2.0.

Fairhaven City - Mesto, ktoré v hre budeme dobývať. Fairhaven je celkom živé, no uvidíte tu skôr ochrancov zákona ako civilistov. TU je mapa mesta, ktorú sa mi podarilo behom konferencie zachytiť.

Limitovaná Edícia - Ohlásená je aj limitovaná edícia, obsahujúca okrem série powerupov aj okamžitý prístup k dvom vozidlám, a to Maserati GranTurismo MC Stradale a Porsche 911 Carrera S. Rovnako je známy aj dátum vydania - 30. Október 2012.

Na záver newsky pridávam embed traileru:No a na záver ešte jeden bonus, ktorý sa prakticky hodí k tejto newske. Jedná sa o nový save pre pôvodné Most Wanted, obsahujúce autá všetkých členov Blacklistu získané vďaka tzv. Pink Slip. Stiahnuť si ho môžete buď TU alebo v sekcii Savy v kategórii NFSMW. To by bolo odomňa nadnes (navčerajšok) všetko a už zajtra (dnes) môžete očakávať pár článkov týkajúcich sa novej hry, ako aj starších. Dobrú noc!
zaslal     05.06.2012, 00:02:09    sekcia NFS: MW2    komentáre (12)

E3 konferencia už o pár minút!

Na teraz len jedna krátka newska. Už o pár minút začne živý prenos konferencie EA na tohtoročnej E3, konajúcej sa (ako inak) v Los Angeles.

zaslal     04.06.2012, 21:53:19    sekcia Ostatné    komentáre (0)

2 mesiace, 2x Best 5!Takže, po dvoch mesiacoch tu opäť máme vyhodnotenie súťaže Best 5. Umiestnili sa zaujímavé výtvory od skvelých mladých umelcov. Nebudem to zdržiavať tak tu máme vyhodnotenie mesiaca Apríl:
Dede, Agera, Bast, Enzo_SK a Han.
Ich práce sú v novinke zoradené v poradí týchto mien.

Takisto 5 výhercov marcového kola: mihal93, F234K, Darwix, F234K, Ondra. Ich práce sú zoradené poradicky podľa mien:Počas následujúcich mesiacov si všetky výherné práce môžte prezrieť v galérii Best 5, ktorá sa nachádza v rubrike Ostatné v spodnej časti webu.

Chceš aby aj tvoje auto bolo zverejnené medzi najlepšími? Neváhaj a pridaj sa do našej Galérie! Možno vyberieme práve TEBA!

Svoje názory a otázky môžete písať do komentárov. Som rád, že ste stále s nami :)
zaslal M0M00    04.06.2012, 18:06:06    sekcia Ostatné    komentáre (3)

Boxart nového Most Wanted?

V dnešný večer prinášam len jednu kratšiu správu týkajúcu sa ďalšieho obrázku týkajúceho sa nového NFS. Nejedná sa však o screenshot, ale o obal, ktorý môže, ale aj nemusí byť oficiálnym boxartom novej hry. Obal miestami pripomína minuloročnú arkádu od tohto štúdia, Burnout CRASH! a nejaký ten filmový plagát. Autá na obale nemajú žiadne úpravy, preto je celkom diskutabilné, či sa v hre nejaký tuning ukáže.
No a tu už je spomínaný boxart:

zaslal     02.06.2012, 22:21:42    sekcia NFS: MW2    komentáre (8)

Most Wanted 2 ohlásené!


A je to tu! EA spolu s Criterion Games ohlásili nové pokračovanie série Need for Speed! Jedná sa skutočne o pokračovanie jednoho z najlepších dielov série, presnejšie Most Wanted 2! O hre toho zatiaľ nie je moc známeho, EA dokonca vypla oficiálny web Need for Speed série. Aby toho nebolo málo, naservírovali nám PRVÝ screenshot z hry, na ktorom môžeme okrem množstva policajných áut, barikády a BMW M3 vidieť aj mesto Fairhaven City, v ktorom sa hra bude odohrávať. Screenshot je v sépiových farbách pripomínajúcich prvý diel. Osobne verím Criterionu, že hra dopadne ako hybrid Most Wanted a Hot Pursuit a že sa po čase objaví v hre aj nejaký ten tuning, ktorý by určite väčšinu terajších NFS hráčov potešil :)
zaslal     01.06.2012, 18:53:12    sekcia NFS: MW2    zdroj: Sector.sk    komentáre (7)

E3 sa blíži, špekulácií pribúdaJe to zase nejaký ten piatok od mojej poslednej newsky, tak sa písomne ozývam znovu a to kvôli udalostiam posledných dní.

Prvou je informácia o možnom natáčaní filmu Need for Speed. Film by mohol vyzerať ako niektoré z prvých Fast & Furious, no osobne si moc neviem predstaviť dej filmu a už vôbec spracovanie, pretože dosť filmov inšpirovaných hrou sú skôr slabé odvary. Ale nechajme to na budúcnosť a vedenie EA.

Ďalšou zaujímavosťou je predobjednávka NFS Most Wanted 2 v juhoafrickom obchode BT Games. Už vieme, že vývoj nového Need for Speed má na starosti Criterion Games, ktoré stojí za legendárnou Burnout sériou, či napríklad Need for Speed Hot Pursuit, ktoré patrilo spomedzi dnešných k tým najlepším. Názov hry však nebol ohlásený a tak sa kľudne môže jednať o ďalší rumor, ako napríklad NFS: Out of the Law. Alebo je Out of the Law krycí názov tohto NFS? :)
zaslal     04.05.2012, 16:28:28    sekcia Ostatné    komentáre (15)

Vyhodnotenia, spozdenia a trapné výhovorky...

Novinka

V prvom rade sa chcem ospravedlniť za menší výpadok vyhodnocovania tejto pravidelnej súťaže, za ktorý môže nedostatok môjho času. Konečne sa mi ho trochu uvoľnilo a spojazdnil sa ďalší Wonder v našej galérii + som vyhodnotil Best 5 za Február a Marec. Dúfam, že mi to odpustíte a ostanete Nám aj naďalej verní :)
V týchto dvoch kolách sa 2x po sebe umiestnil užívateľ F234K za čo mu patrí obdiv, jeho práce sú fakt úžasné. Prvý krát sa umiestnila kresba a taktiež je v týchto dvoch kolách požehnane veľa prác z NFS World. To nám ukazuje, že aj napriek tomu, aký je tam tuning sa dajú tvoriť pekné práce aj vo World-e.

Mnohí sa tiež pýtali ako to bude s novým dizajnom webu. Je vo vývoji ale nanešťastie je to len môj osobný projekt, ktorému nemôžem dať prednosť pred platenými objednávkami, ktorých sa od začiatku tohto roku nakopilo trochu viac ako som čakal, čo je pre mňa síce plus, ale nedočkavcom sa to až tak páčiť nemusí. Vám sľubujem, že hneď ako bude čas tak sa do toho opäť pustím :)
Teraz k vyhodnoteniu. Vo februárovom kole sa umiestnili títo umelci: LOLLIPOP_007, Stanley, masovypacifista, Enzo_SK a F234K.
Ich práce sú v novinke zoradené v poradí týchto mien.

Takisto 5 výhercov marcového kola: Diamondi, F234K, panzer, Mihal, Ondra. Ich práce sú zoradené poradicky podľa mien:Počas následujúcich mesiacov si všetky výherné práce môžte prezrieť v galérii Best 5, ktorá sa nachádza v rubrike Ostatné v spodnej časti webu.

Chceš aby aj tvoje auto bolo zverejnené medzi najlepšími? Neváhaj a pridaj sa do našej Galérie! Možno vyberieme práve TEBA!

Svoje názory a otázky môžete písať do komentárov. Som rád, že ste stále s nami :)
zaslal M0M00    08.04.2012, 11:14:21    sekcia Ostatné    komentáre (2)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203


Archív noviniek