Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

hehe
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1180x661
155,83 kB
81
19.8.2019
23:17:26

Kúpiť na PC

34,99€

Anketa

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Novinky - NFS: ProStreet

Nejaké črepiny z Need for Speed

Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo zaujímevé sa nám objavilo na internete v posledných dňoch:
» Server 1UP publikoval pomerne rozsiahly článok pojednávajúci o celej histórii série Need for Speed, počnúc prvým Road & Track Presents: The Need For Speed až po pripravované Need for Speed: ProStreet.
» S tým úzko súvisí toto interview s Hannom Lemkem, generálnym manažérom štúdií EA Black Box a duchovným otcom celej značky NFS (stál už pri zrode prvého NFS).
» V kanadskom Vancouveri sa medzičasom uskutočnil už tradičný Community Day, kde bolo šéfom najväčších svetových NFS fanstránok naživo predvedené pripravované NFS: ProStreet. Nechýbali aj ďalšie diskusie a prezentácie. O akcii reportovalo NFS-Planet, NFSUnlimited, ND4SPDWorld, NFSCars, NFSGarage, ako aj samotné EA.
» Komunity sa týka aj ďalší článok z cyklu Community Spotlight, ktorý pravidelne uverejňujú oficiálne stránky EA. Tentoraz na otázky odpovedal šéf známej fansite ND4SPDWorld - Rob.
zaslal Jakkub    10.06.2007, 01:11:32    sekcia NFSPS    komentáre (0)

Rozhovor s producentom NFS: ProStreet

Mark Little, producent Need for Speed: ProStreet odpovedal na rôzne otázky ohľadom vývoja hry hernému serveru 1UP v nasledujúcom video-interview. Dozvieme sa čo-to o vyváženosti arkády a simulácie v hre, o dyme, ktorý bude jedným z hlavných vizuálnych ťahákov hry a samozrejme aj o toľko diskutovanom modeli poškodenia.

zaslal Jakkub    09.06.2007, 12:40:30    sekcia NFSPS    komentáre (0)

NFS: ProStreet Audio - nahrávanie zvukov do hry

Ak vás zaujíma, ako prebiehalo nahrávanie zvukov automobilov do Need for Speed: ProStreet, pozrite si toto 4-minútové video, ktoré zverejnil server GameVideos.com.

zaslal Jakkub    08.06.2007, 22:14:52    sekcia NFSPS    komentáre (5)

NFS: ProStreet a uniknutý boxart

Z útrob Electronic Arts včera pravdepodobne nedopatrením unikol cover krabice od pripravovaného Need for Speed: Pro Street. Stalo sa to tým, že na singapurskej stránke EA sa v popise hry popri screenshotoch objavil práve tento boxart (vpravo). V súčasnosti je už situácia napravená a na singapurskej stránke už je len nápis coming soon. Nie je to po prvýkrát čo sa dostal boxart na verejnosť príliš skoro, pamätáte si ešte ten od Most Wanted?
zaslal Jakkub    07.06.2007, 00:29:34    sekcia NFSPS    komentáre (4)

Nové tapety s motívom NFS: ProStreet

Ruská komunita fanúšikov zo stránky NFS World Site sa nám postarala o 8 kvalitných wallpaperov na plochu s motívom Need for Speed: ProStreet.

všetky nové wallpapery
zaslal Jakkub    06.06.2007, 23:59:36    sekcia NFSPS    komentáre (0)

Novou NFS Girl sa stala Krystal Forscutt

Austrálska modelka menom Krystal Forscutt sa s vydaním Need for Speed: ProStreet definitívne zaradí do už pomerne slušného zoznamu herečiek a modeliek, ktoré sa objavili ako hlavné ženské postavy v niektorej hre Need for Speed. Spomeňme napríklad Brooke Burke z NFSU2, Josie Maran z NFSMW, či Emmanuelle Vaugier z NFS: Carbon. Krystal obdržala pozvanie od Electronic Arts po tom, ako sa objavila v pánkom magazíne Zoo Weekly. O mesiac bude oslavovať 21. narodeniny a bude sa jednať o prvú austrálčanku, ktorá si zahrá v NFS. Ďalšiu postavu v NFS: ProStreet, avšak pravdepodobne nie tak významnú, bude hrať Sayoko Ohashi. Tu sa môžete pozrieť na prvé promo fotky:

zaslal Jakkub    05.06.2007, 22:18:34    sekcia NFSPS    zdroj: NFS-Planet.de    komentáre (8)

4 nové screenshoty z Need for Speed: ProStreet

Herný server 1UP popri svojom najnovšom preview Need for Speed: ProStreet publikoval aj tieto štyri nové oficiálne screenshoty:

zaslal Jakkub    04.06.2007, 23:48:22    sekcia NFSPS    komentáre (13)

Záplava článkov o Need for Speed: ProStreet + nové info

Kľudné vody internetu rozvírilo nedávne ohlásenie Need for Speed: ProStreet, a preto sa pozrime na články a rozhovory, ktoré publikovali rôzne internetové magazíny. Na prichádzajúce NFS sa v preview pozrelo týchto 9 serverov:
» TeamXBox
» IGN
» GameSpy
» GameSpot
» 1UP
» GameDaily
» Tiscali Games
» Paříme.cz
» Showbizz.centrum.cz

Okrem nich tu máme tiež videointerview s producentom hry Johnom Doylom, ktoré zverejnilo IGN. Toho istého človeka vyspovedal aj GameInformer. Z rozhovorov sme sa dozvedeli mnoho zaujímavch informácií:
» Závodiť sa bude výhradne cez deň.
» V hre nebude žiadna polícia.
» Na NFS: ProStreet pracuje jeho vývojový tým z EA Games už niečo cez 15 mesiacov. Momentálne pozostáva z asi 100 ľudí.
» Nové NFS síce bude mať svoju príbehovú líniu, nebude však taká významná ako bola v NFS: Carbon a NFS: Most Wanted. Nebude stvárňovaná reálnymi hercami.
» Vývojárom sa podarilo dohodnúť s každou jednou automobilkou na možnosti úplného zničenia auta v hre. Podľa slov Johna Doyla to bola tvrdá drina, ale výsledok bude stáť za to.
» NFS: ProStreet bude klásť veľký dôraz hlavne na realistické chovanie vozidla a verné deštrukcie.
zaslal Jakkub    04.06.2007, 02:31:48    sekcia NFSPS    komentáre (6)

Need for Speed: ProStreet - je to oficiálne! (+ trailer & screeny)

Koľkokrát sa v predchádzajúcich novinkách spomínal dátum 31. mája 2007? Tento deň je konečne tu a my máme to, na čo sme čakali - nové Need for Speed: ProStreet je oficiálne potvrdené spoločnosťou EA Games a do obchodov sa dostane v novembri tohto roku. Hra bude vydaná vo verzii pre PC, PS2, PS3, Xbox, Xbox360, Wii, PSP a mobilné telefóny. NFS: ProStreet je vyvíjané v štúdiu EA Black Box so sídlom vo Vancouveri a všetkému šéfuje Larry LaPierre, ktorý má na svojom konte snáď všetky novodobé diely série. Konečný názov pre hru je teda Need for Speed: ProStreet, písané bez medzery, nie Pro Street, ako sme sa doteraz mýľne domnievali.
S ohlásením Need for Speed: ProStreet prostredníctvom tlačovej správy prichádza aj spustenie plnohodnotnej prezentácie hry na adrese NeedForSpeed.com. Okrem toho bol zverejnený tiež nový oficiálny trailer, ktorého základ síce tvorí krátky teaser publikovaný pred 10 dňami, avšak je doplnený o niekoľko nových záberov. Uvidíme omnoho viac zo štartu závodu, ako aj z časti prezentujúcej nový prvok v NFS: ProStreet - kolízie, kde sa o seba rozsekajú dve Mazdy RX-7. Ostatne, pozrite si toto video sami:


Okrem tohoto krátkeho traileru priniesol dnešný deň aj vypustenie štyroch nových oficiálncyh screenshotov:

Pre úplnosť uvádzam aj oficiálnu tlačovú správu českej pobočky Electronic Arts, ktorou bolo nové Need for Speed: ProStreet oznámené.
31. května 2007 – Společnost Electronic Arts Inc. (NASDAQ:ERTS) dnes oznámila, že komerčně úspěšná frančíza Need for Speed™ přichází v nové verzi, která určí celé sérii zcela nový směr. Need for Speed™ ProStreet přináší revoluční zážitek hraní této oblíbené závodní hry. Čekají na vás souboje jeden na jednoho proti těm nejlepším street-racerům v obrovském množství různých závodů. Hru vyvíjí tým EA Black Box se sídlem v kanadském Vancouveru a její distribuce do obchodní sítě je plánována na letošní podzim.

„Need for Speed ProStreet dává street-racingové kultuře stanovením nejvyšší mety v honbě za dominancí v pouličních závodech nový impuls,” řekl výkonný producent Larry LaPierre. „V této hře jde o postavení absolutně nejvýkonnějšího bitevního stroje, jeho nasazení na závodech s mnoha disciplínami po celém světě a získávání dovedností a reputace v soubojích proti špičkovým street-racerům.“

Need for Speed ProStreet se může pochlubit skvělou precizností a úchvatnou detailní fotorealistickou grafikou, která vás přenese prakticky doprostřed akce. Dalšího vylepšení doznala technologie “Autosculpt™”, která vám vůbec poprvé umožňuje přímo ovlivňovat výkon vozu, stejně jako upravovat jeho vzhled podle vašeho vkusu. Need for Speed ProStreet má skutečnou příchuť ryzího adrenalinu a závodění se vším, co k tomu patří. Každý šrám, škrábanec a promáčknutý plech je známkou boje a důkazem vaší vytrvalosti a odhodlání. S agresivním a vysoce zdatným AI se ponoříte do dosud nevídané, ale naprosto věrné závodní simulace. K tomu přidejte revoluční onlinový mód, který změní smysl společného soutěžního hraní, a z Need for Speed ProStreet vám vyjde nejlepší esence emocí nabitých soubojů v pouličních závodech.

Titul Need for Speed ProStreet bude dostupný pro videoherní a zábavní systém Xbox 360™, počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3, Wii™, počítačový zábavní systém PlayStation®2, Nintendo DS™, přenosný zábavní systém PSP® (PlayStation® Portable), PC a mobilní telefony.
zaslal Jakkub    31.05.2007, 17:45:46    sekcia NFSPS    komentáre (21)

Preview NFS: Pro Street na Tiscali Games

Internetový server Tiscali Games dnes publikoval obsiahle preview, odhaľujúce mnohé zaujímavosti o pripravovanom Need for Speed: Pro Street. Ďalší diel NFS už nebude obsahovať žiadne prvky ilegálneho závodenia, závodiť sa bude iba na legálnom okruhu, ale pravdaže s vytuningovanými autami. Táto zmena umožnila aj začlenenie prepracovaného modelu poškodenia do hry (v minulosti mali automobilky námietky práve kvôli ilegálnosti závodov). Viac sa dočítate v samotnom článku.
Pro Street je starší bratr Undergroundů. Lidé, kteří vytunili svoje auta, zaplatili těžké pokuty a vyjížděli do noci, jsou známí jenom v úzkém kruhu, jinde nic neznamenají. Chtějí všeobecné uznání, takže jdou na oficiální tratě. A to je zásadní novinka Pro Streetu, která mění pár pravidel a tím zásadně mění herní tvář.
(celý článok)
zaslal Jakkub    29.05.2007, 21:39:17    sekcia NFSPS    komentáre (19)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19


Archív noviniek