Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

MR2
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x900
340,76 kB
15439
11.8.2021
17:47:11

Kúpiť na PC

Kúpiť na PC
69,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 1461

2
Zobraziť sekciu 1228

3
Zobraziť sekciu 1163

4
Zobraziť sekciu 1138

5
Zobraziť sekciu 1180

Spolu hlasov: 6170

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
The-Witcher.cz
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center

Kde sledovať prenos z Gamescomu?

Už o niekoľko hodín začína prezentácia Electronic Arts na hernej výstave Gamescom. Po americkej E3 je to druhá najväčšia udalosť tohto druhu, no v porovnaní s E3 je Gamescom otvorený pre širokú verejnosť. Ďalším plusom je relatívna dostupnosť pre fanúšikov zo strednej Európy - Kolín nad Rýnom je určite bližšie ako Los Angeles.

Samotná prezentácia začne o 10:00, predstaveniu všetkých pripravovaných lákadiel sme sa venovali už v predchádzajúcej novinke. Len pre zhrnutie - nové trailery, no hlavne možnosť hrať hru priamo verejnosťou.Ak sa teraz pýtate, kde bude možné sledovať prenos z prezentácie, už pred pár dňami sa na Twitteri Need for Speed objavil odkaz na stream cez službu Twitch.tv. Daný stream môžete sledovať aj priamo z tejto novinky. Tiež bol propagovaný aj oficiálny YouTube kanál hry, na ktorom zrejme nájdeme nové trailery hneď po tom, ako budú prvýkrát ukázané naživo v Kolíne.

Tešíte sa? My určite.

Watch live video from EADE on www.twitch.tv
zaslal Trhač    05.08.2015, 01:00:00    sekcia NFS2015    komentáre (3)

Rozbor E3 traileru NFS 2015

Za pár hodin nám začíná Gamescom a my s napětím očekáváme další informace o letošním dílu NFS. Pojďme se ale na chvíli vrátit zpět k E3. V Los Angeles vývojáři ze studia Ghost games odhalili nový trailer a následně i ukázku z hraní. Obě dvě videa už určitě znáte. Všimli jste si ale několika drobností a novinek, které nám vývojáří do videí dobře ukryli? Pojďme si to všechno raději shrnout...

Město - Nejdříve se koukneme do dějiště nového NFS, města Ventura Bay. V traileru jsme si mohli všimnout několika pěkných záběrů, které nám dají alespoň částečnou představu, kde budeme ve hře jezdit.Předobrazem pro Ventura Bay bylo skutečné L.A. Vývojáři do hry vsunuli také několik skutečných míst, které věrně okopírovali podle předloh. V gameplay traileru si můžete například všimnout jedné benzíky, kde se schází nadšenci do aut.

Auta - Kromě již potvrzených aut z května se v E3 traileru objevily 3 nováčci. Konkrétně jste si mohli nejprve všimnout krásného záběru na nové Porsche 911 GT3 stojící po boku bílého BMW M4.O něco těžší bylo spatřit třetí nové auto, kterým je žluté Lamborgini Huracán. Nachází se v traileru výše, přesněji v čase 0:51. Samozřejmě bude možné si ho ve hře vylepšit pomocí spousty úprav jak zvenčí, tak pod kapotou.No a potom tu mám jednu hodně zajímavou věc. Jak si můžete níže všimnou, na fotce níže se nachází kapota od šedého auta. Znalci poznají, že je to část Nissanu GT-R R34, asi nejznámějšího japonského sportovního auta v úpravě Nismo. Chtějí nám tím vývojáři něco říci?Teď bych přešel k pneumatikám. Samotné pneu samozřejmě půjde měnit, což bude mít dopad na ovladatelnost auta. Pravděpodobně bude k dispozici několik značek, včetně jedné poměrně zajímavé. Schválně zkuste pozastavit trailer v době, kdy spatříte šedého mustanga s velkým bodykitem. Máte? Tak a když se teď podíváte vpravo na pneu, můžete spatřit značku "Ghost tire". Jisto jistě musí být zajímavé projíždět se na pneumatikách duchů.

No a když už jsme došly k duchům, můžeme poukázat i na menší chybku v traileru. Auto tam totiž na moment zmizelo. Že jste si toho nevšimli? To proto, že zmíněný moment je dlouhý pouze jeden snímek, takže pro normální oko to je téměř nepostřehnutelné.Hlavní designér hry se nad tím jen pousmál a slíbil, že ve finální verzi hry se tato nepříjemnost stávat nebude. No, jen aby...
zaslal Ondryskuba    04.08.2015, 14:52:29    sekcia NFS2015    komentáre (0)

BMW M3 z Most Wanted sa vracia!

Na oficiálnych kanáloch Need for Speed (Facebook, Twitter, web) sa len pred dvomi hodinami objavila nová správa. S blížiacim sa príchodom hry sa s takýmto úvodom novinky stretnete často :). Dnešná správa však poteší hlavne dlhoročných fanúšikov série: v hre sa objaví BMW M3 E46 z pôvodného Most Wanted.Toto auto bolo samozrejme tým "hero car" z Most Wanted z roku 2005. V Most Wanted to konkrétne bola pretekárska verzia GTR (pre podrobnosti odporúčam spoľahlivú nfs.wikia.com), ktorá je od "obyčajnej" E46 M3 vcelku vzdialený príbuzný. Napriek tomu že sa nejedná o našľapanú verziu GTR z MW, vďaka širokým možnostiam úprav áut si z tejto M3 budete môcť spraviť úplne rovnaké auto ako pred desiatimi rokmi.

Toto auto má slúžiť hlavne ako lákadlo na drahšiu verziu hry - Deluxe Edition. V tejto edícií vás bude BMW M3 čakať v garáži hneď od začiatku. Ak si túto Deluxe Edition predobjednáte, získate aj dva špeciálne balíky: Performance Pack a Styling Pack. Ten prvý obsahuje tuningové diely na úpravu výkonu, ten druhý diely ako splitter, spoiler, disky a pozor, (ak to teda neprekladám zle) aj nálepku. Deluxe edícia vám tiež umožní prístup k ďalším exkluzívnym herným predmetom a hlavne 10% zľavu na všetky predmety v hre.

Záverom: tešme sa z BMW M3, budeme si ho môcť v hre vyskúšať. Ak ste netrpezliví, je tu možnosť predobjednania Deluxe verzie hry. Môj názor? V EA rozhodne vedia ako zarobiť na hráčoch, no tiež vedia akú legendu majú pod svojou strechou a vedia počúvať (niektoré) prosby fanúšikov.
zaslal Trhač    31.07.2015, 18:40:00    sekcia NFS2015    zdroj: komentáre (0)

NFS No Limits: vyjde už čoskoro?

V našej sekcii O hre týkajúcej sa mobilného NFS No Limits svieti v kolónke Dátum vydania iba rok 2015, žiadny bližší dátum. Ak by ste si chceli dátum vydania vyhľadať, mohli ste doteraz nájsť iba dátum 24. január 2015 napr. na stránke Game-Debate.com.

So zaujímavou správou sa však vytasil portál DNreviews.net. Autor článku z konca júna tvrdí, že má od overeného zdroja informácie o plánovanom vydaní hry. Hra by mala vyjsť niekedy okolo 30. júla (áno, to je dnes) alebo neskôr, záleží to na množstve potrebnej práce. Autor si preto myslí, že môžeme vydanie hry očakávať niekedy počas júla - augusta.

Ak sa teraz pozriete na Twitter konto NFSNL, čo je asi prvé miesto kde by vydanie hry oznámili, neuvidíte tam nič nové. Posledná správa je vlastne dosť stará, je z 20. februára tohto roku. Odvtedy sme o NFS No Limits nepočuli. Môžeme sa však domnievať, že pokiaľ štúdio Firemonkeys náhodou nerozpustili, tak momentálne pracujú na plnej verzii hry.

Článok ďalej ešte hovorí, že príbeh hry bude hlbší, než u jeho predchodcov. Vzhľadom na to, že posledné diely NFS (či už na desktop alebo telefóny) veľa príbehu skutočne neobsahovali, túto métu nebude problém prekonať. Tiež sa máme dočkať výborného soundtracku. Hudobný vkus je samozrejme každého osobná vec, preto to nemôžeme posúdiť. No taký veľký vydavateľ ako EA má našťastie tú výhodu, že dokáže pravidelne zostaviť a zaplatiť kvalitný soundtrack.
zaslal Trhač    30.07.2015, 14:00:00    sekcia NFSNL    zdroj: dnreviews.net    komentáre (5)

Gamescom 2015? Čakajme nové info o Need for Speed

Pred mesiacom sme tu mali výstavu E3 kde tým z Ghost Games po prvýkrát prezentoval ich najnovší počin. Uvideli sme krátku prezentáciu, prvý 81 sekundový trailer aj takmer štvorminútový gameplay. Železo však treba kuť pokiaľ je horúce, a tak už o týždeň dostaneme novú porciu noviniek, informácií, trailerov a ostatného materiálu z výstavy Gamescom. Tohtoročný Gamescom 2015 sa uskutoční v každoročnej lokalite - v Kolíne v Nemecku, v dňoch 5.8. až 9.8. 2015.

Na oficiálnej stránke NeedforSpeed.com sa objavil článok, opisujúci čo presne môžeme od Gamescomu čakať. V prvom rade je to konečne možnosť zahrať si Need for Speed - a to pre hocikoho, teda vás, fanúšikov hry. K dispozícií vám pochopiteľne nebude plná verzia hry, vaše možnosti budú mierne obmedzené. Začnete hranie upravením vášho auta v garáži (k dispozícii bude spolu päť áut), potom vyrazíte do Ventura Bay. Budete si môcť vyskúšať rôzne typy pretekov, alebo môžete preskúmať mesto, voľba bude na vás. Vývojári sľubujú, že si budú vaše upravené autá fotiť a tie najlepšie kúsky potom zverejnia.

V stredu 5. augusta sa dočkáme aj ďalšej tlačovej konferencie. My na ňu určite upriamime našu pozornosť, snáď sa znovu dozvieme nové informácie o hre. Konferencia začína o 9:30. Máme sa vraj dočkať aj nových trailerov.

Ak by ste Gamescom naozaj chceli navštíviť, stánok Need for Speed nájdete v hale 6. Hrať môžete od piatku až do nedele, každý deň minimálne od desiatej do šiestej (presné časy nájdete v článku uvedenom ako zdroj). Nám ostatným ostáva spoľahnúť sa na video stream, tak ako pri E3.
zaslal Trhač    30.07.2015, 09:50:00    sekcia NFS2015    zdroj: komentáre (0)

Na WoS sa ešte stále pracuje, pripomína sa novým videom

Pamätáte sa ešte na World of Speed? Ten úžasný MMO racing, ktorý mal poraziť NFS World? Hra mala vyjsť ešte v roku 2014, prvé správy o nej boli už z februára minulého roku. WoS malo staršie NFSW poraziť lepšou grafikou, zaujímavým carlistom a reálnymi traťami. O vývoj sa dokonca staralo zabehnuté herné štúdio zvučného mena (Slightly Mad Studios).

Vráťme sa teraz do prítomnosti. V Slightly Mad ešte stále nevydali ani len betu, a o koniec hlavného konkurenta sa postaral samotný vydavateľ hry - teda naše staré známe EA.

Na oficiálnych stránkach World of Speed sa komunitní manažéri snažia fanúšikov zaujať už iba obrázkami doteraz ohlásených áut a možnosťou ich vizuálneho tuningu. Takémuto teasovaniu neveštíme veľmi dlhú životnosť, predsa len na túto hru väčšina fanúšikov čaká už jeden a pol roka. Preto sme naozaj radi, že môžeme ohlásiť ďalšie video zo série Dream drive. Tentokrát sa v ňom objaví Pagani Huayra bok po boku Fordu Mustang GT, v pozvoľnom tempe krúžiacom po pretekárskom okruhu. Na video sa dobre pozerá, je dobré vidieť že sa vývojári ešte stále snažia zaujať hráčsku komunitu.

zaslal Trhač    27.07.2015, 22:40:00    sekcia WoS    komentáre (0)

Nové obrázky, nové info o NFS 2015

Aj keď sa navonok môže zdať, že NFS Center znovu celý mesiac spalo, opak je pravdou. Rozšírili sme našu zbierku obrázkov z pripravovaného Need for Speed o nové oficiálne screenshoty, ktoré si všetky môžete stiahnuť z našej galérie. Všetky okrem jedného sú v rozlíšení 1920x1080 px, a tak vyhovejú snáď aj tým najnáročnejším.

Sekcia SCREENSHOTY

Ďalej sme pridali nový článok o meste, v ktorom budete tráviť túto zimu. Ventura Bay je asi dvakrát tak veľké ako Redview County z NFS Rivals, ktoré obsahovalo asi 160 km ciest. Táto oblasť žije iba v noci, a ponúka kombináciu klasických mestských oblastí pretkaných úzkymi uličkami, aj rýchlych okresných ciest čakajúcich na vašu voľbu, či najbližšiu zákrutu prejdete čistou stopou alebo širokým driftom. My momentálne čakáme iba na mapu tejto lokality.

Sekcia VENTURA BAY

A nakoniec sme vďaka novým informáciám mohli aktualizovať aj sekciu O hre. Aj keď sa jej obsah môže zdať ako kopec typických marketingových rečí, chváliacich hru do nebies, o pár rokov, keď bude EA rebootovať už aj Need for Speed V: Porsche Unleashed, príde nám takéto rýchle osvieženie pamäti vhod.

Sekcia O HRE

P.S.: to ešte stále nie je všetko, NFS Center sa zrejme už čoskoro rozrastie o nového člena. A to pre vás znamená skoršie novinky a rýchlejšiu odozvu na najnovšie správy zo sveta Neef for Speed.
zaslal Trhač    26.07.2015, 22:30:00    sekcia NFS2015    komentáre (3)

Need for Speed na E3 2015 - trailer a gameplay

Na tohtoročnej výstave E3 dostali fanúšikovia série Need for Speed od EA a Ghost Games očakávaný darček: prvý, plnohodnotný trailer, gameplay video aj oznámenie dátumu vydania hry. Už teda vieme, že hra vyjde 3. novembra 2015. Čo sa videí týka, ukazujú hru na akú sme čakali. Nové NFS na týchto materiáloch vyzerá mimoriadne dobre, grafika je výborná a vyzerá to že sa po dlhej dobe dočkáme aj riadneho príbehu.


Gameplay video ukazuje spôsob úprav áut, no tiež ukazuje aj jazdný model áut v hre. Ten by si možno zaslúžil trochu vylepšiť, autá na náš kus po ceste až príliš lietajú.

zaslal Trhač    02.07.2015, 10:00:00    sekcia NFS2015    komentáre (0)

Sledujte s nami predstavenie nového NFS!

Naše odpočítavadlo do prezentácie EA na E3 práve ukázalo nulu. Čo to znamená? Ideme na to! Konečne dostaneme poriadne informácie o novom Need for Speed. Poďme si rýchlo zopakovať známe fakty: prvý teaser trailer, prvé leaknuté info aj falošné správy. Kde sledovať prezentáciu? Buď z oficiálnej stránky EA (stream z Twitchu), alebo pomocou streamu na YouTube:

zaslal Trhač    15.06.2015, 22:00:00    sekcia NFS2015    komentáre (2)

Ďalšie pochybné fámy o novom Need for Speed

Možno si ešte spomínate na novinku z novembra minulého roku, v ktorej sme písali o údajnom úniku informácií o pripravovanej hre. Tento "únik" mal mať na svedomí vývojár prepustený z Ghost Games. Dnes už môžeme prehlásiť že išlo o z veľkej časti o výmysly. Na reddite sa nedávno objavila podobná správa. Znovu tu ide o prepusteného zamestnanca, ktorý sa chce podeliť s informáciami o pripravovanom Need for Speed reboote. Získali sme vašu pozornosť?

V prvom rade treba ozrejmiť že daná téma(vlákno) bola na Reddite vytvorená 20. mája, teda ešte pred prvým oficiálnym videom z hry. "Prepustený zamestnanec" začína tému oznámením, že bude 21.5. ohlásené Need for Speed Underground 3 spolu s teaser trailerom trvajúcim jeden a pol minúty (termín 21.5. sme však už vtedy poznali). Plného odhalenia a gameplay traileru sa dočkáme na E3 2015 (čo napokon súhlasí). Hra bola údajne vyvíjaná už od októbra 2011. V hre sa momentálne má nachádzať 43 áut, no ďalšie majú pribudnúť. Hra má v prvom kvartáli roku 2016 dostať dve DLC (Fast and Furious (zrejme FaF autá) a nálepky na auto od známych firiem).V hre má hrať hip-hop, RnB a elektronika (v podstate rovnaké žánre sú v posledných NFS). Need for Speed Underground 3 nebude obsahovať driftovacie preteky, namiesto toho budú v hre tzv. point blank preteky a Speedhunters výzvy.

Hra má na next-gen konzole PS4 bežať v rozlíšení 1080p pri 30 snímkoch za sekundu, v prípade novej konzoly Microsoftu to má byť rozlíšenie 900p a 30 fps. Hráči sa majú pohybovať v nejakom "semi-open world" - či to má byť otvorený svet alebo nie, je neznáme.

Autor zverejnil aj zoznam áut, schválne si ho prejdite. Nájdete tam pár skutočných perličiek (Citroen C3 atď.).

Alfa Romeo Mito
Alfa Romeo 4C Concept
Aston Martin V12 Vantage
Aston Martin One-77
Aston Martin Vanquish
Audi A1 Quattro
Audi TT 3.2 Quattro
Audi S4
Audi RS3
Audi R8
Bentley Continental
BMW 1 Series M Coupé
BMW M3
BMW M6
BMW Z4
Bugatti Veyron Supersport
Bugatti Veyron Grandsport
Dodge Charger R/T
Dodge Challenger STR8
Dodger Charger STR8
Chevrolet Camaro ZL1
Chevrolet Corvette ZR1
Ferrari Enzo
Ferrari F12 Berlinetta
Ferrari LaFerrari
Ford Fiesta ST
Ford Focus RS
Ford GT
Ford Mustang Boss 302
Hummer H3
Koenigsegg Agera R
Koenigsegg CCX
Lamborghini Aventador Roaster
Lamborghini Huracan
Lamborghini Murcielago LP 670-4 SV
Range Rover
Range Rover Evoque
Lexus LFA
Marussia B2
Maserati GT MC Stradale
Mclaren F1 LM
Mclaren MP4-12C
Mitsubishi Evolution X
Mitsubishi Evolution IX
Nissan 350Z
Nissan 370Z
Nissan GT-R
Nissan Skyline GTR-R34
Noble M600
Toyota Supra
Pagani Zonda R Cinque
Pagani Huayra
Pontiac Firebird
Porsche 911 GT3 RS
Porsche 918
Porsche Cayman S
Shelby Cobra
Shelby GT500
SRT Viper GTS
Subaru Impreza
Volkswagen Sirocco
Volkswagen Golf MK1
Volkswagen Golf MK7
Citroen C3
Mazda 3
Peugeot 206
Peugeot 308
Infiniti M37 S

A nakoniec zverejnil aj mapu hracieho sveta, ktorú si môžete prezrieť vyššie v novinke. My v NFS Center nemáme žiadny dôvod veriť tvrdeniam autora daného článku na Reddite. Väčšinou ide o dosť obšírne informácie, ktoré sa dajú dobre odhadnúť. No už spomenutý podtitul hry (Underground 3) je chybný, vieme že hra sa bude volať iba Need for Speed. Taktiež v poskytnutom zozname áut sa nevyskytujú dosť zásadné autá (Porsche 911 (930), Subaru BRZ, Mustang 6.gen, Nissan 180 SX, Skyline 2000 GT-R), ktoré sme videli v traileri - a teda na 100% v hre budú. Utvorte si na vec vlastný názor, no my si myslíme že znova ide iba o výmysel.
zaslal Trhač    10.06.2015, 22:00:00    sekcia NFS2015    zdroj: Reddit.com    komentáre (8)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203


Archív noviniek