Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

(bez názvu)
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
960x960
62,42 kB
1011
9.1.2020
17:27:54

Kúpiť na PC

52,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 84

2
Zobraziť sekciu 49

3
Zobraziť sekciu 55

4
Zobraziť sekciu 48

5
Zobraziť sekciu 51

Spolu hlasov: 287

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center


Novinky

WoS: otázky a odpovede od vývojárov (2.časť)

Na oficiálnom webe masívne odkladanej multiplayerovky World of Speed bola publikovaná druhá časť článku, v ktorom vývojári zo Slightly Mad Studios odpovedali na otázky fanúšikov hry. Poďme sa spolu pozrieť na všetky nové informácie.

Prvá otázka smerovala na možnosť importu vlastných klubových log. Vlastné logo si uploadovať nebudete, no v hre by mal byť na jeho tvorbu pripravený nástroj. Vývojársky tím je momentálne plne vyťažený prípravou alfa a beta testov, neskôr po vydaní do hry pribudnú herné módy Drag a Drift. Tiež bude možné upravovať postavu hráča v hre. Už vieme, že vizuálny tuning nebude ovplyvňovať jazdné vlastnosti a výkon auta, vývojári totiž chceli zabrániť situácií kde by všetky autá používali tie isté (najlepšie) diely. Tieto diely na úpravu výkonu alebo vzhľadu auta by hráči mali dostávať za prejdenie pretekov a iných úloh v hre (to však veľmi nedáva zmysel, neznamenalo by to absenciu hernej meny?).V hre bude možnosť vytvoriť súkromné preteky iba pre priateľov. V klasických pretekoch ale budú vaši súperi vyberaní matchmakingovým systémom, kde bude zohľadnený výkon vášho pretekárskeho stroja. Protihráči tak budú mať približne rovnako rýchle autá. Plánuje sa tvorba API, ktoré by hráčom umožnilo pristupovať k údajom z herných profilov napr. na fórach (aby ste sa v podpise na fóre mohli chvastať vašimi výsledkami). V hre bude množstvo špeciálnych podujatí, v ktorých budete môcť vyhrať rôzne unikátne ceny/odmeny.

Vývojári by s hrou tiež radi prerazili na poli ESports, kde by sme sa mohli dočkať aj serióznych podujatí. Momentálne sú však všetci zamestnaní prácou na iných častiach hry, preto by sme sa tejto funkcionality mohli dočkať až neskôr. Ďalšou funkciou pridanou až po oficiálnom vydaní hry by bola možnosť vyskúšať si auto pred jeho kúpou. Posledná otázka sa týkala výskytu spätných zrkadiel aj v pohľade z tretej osoby, tu znovu vývojári odpovedali štýlom - ak to komunita chce, spravíme to. Veľké meškanie hry si teda vývojári chcú ospravedlniť aspoň prívetivým prístupom k hráčom.

zaslal Trhač    28.03.2015, 12:00:00    sekcia WoS    zdroj: WorldOfSpeed.com    komentáre (0)

Video recenzia na No Limits

Chcete vidieť recenziu na No Limits? Máme. Youtube kanál AppSpy vytvoril šesťminútové video, ktoré je skôr takým prvým pohľadom na hru, ako jej plnou recenziou. Dáva to zmysel, skutočné recenzie sa objavia až s vydaním plnej verzie hry.

Vo videu nakrúcanom na iPade 4 je ukázaný systém pretekov, odomykanie nových dielov, dĺžka načítania jednotlivých pretekov a niekoľko ďalších detailov. Veľkosť hry pre iOS je momentálne 670 MB.

zaslal Trhač    19.03.2015, 00:30:00    sekcia NFSNL    zdroj: PocketGamer.co.uk    komentáre (0)

Easter egg v novom Battlefielde odkazuje na NFS Carbon

O pripravovanom novom diele Need for Speed (píšeme o ňom ako o NFS 2015) máme tak málo informácií, že začíname uvažovať či vôbec tento rok vyjde. Júnová výstava E3, na ktorej my v NFS Center očakávame predstavenie, sa totiž blíži míľovými krokmi. Oficiálne správy na túto tému nemáme žiadne, môžeme vám tak naservírovať iba ďalšie dohady. V najnovšom Battlefielde sa totiž vyskytuje pár odkazov na v poradí desiate NFS (Carbon). O čo presne ide?

V priloženom videu vám jeho autor popíše, ako pri hraní betaverzie Battlefield Hardline objavil na autách v hre logo TFK - čo je názov jedného z tímov v NFS Carbon. Je to nejaký skrytý odkaz na pripravovanú hru? Dočkáme sa snáď Carbon rebootu, tak ako pri novom spracovaní Hot Pursuit a Most Wanted?

Možné to je. Ako sme už písali v staršom článku, vývojári hry v hernom štúdiu Ghost Games si veľmi dobre uvedomujú význam série Underground. No na druhej strane, spomeňte si na článok z februáru, kde sme písali o prepúšťaní v Ghost Games. Časť tímu vtedy mala prejsť k tvorbe neznámeho policajného dielu Battlefield. Teraz vidíme, že sa zrejme jednalo o nový diel Hardline, a vývojári sa týmto malým detailom možno chceli iba pripomenúť.

zaslal Trhač    16.03.2015, 12:15:00    sekcia NFSC    zdroj: RectifyGaming.com    komentáre (0)

Deti chodia do školy na policajnom Avengeri z Most Wanted

Štyri deti z anglického mesta Hemel Hempstead (vyhralo titul najškaredšie mesto vo Veľkej Británii) majú mimoriadne štýlový odvoz do školy. Ich matka, Rachel Sims, totiž vlastní Dodge Avenger, ktorý sa predtým používal na promovanie Need for Speed: Most Wanted (2012) od Criterionu. Auto vyzerá rovnako ako policajné autá vo Fairhavene v hre.

Auto evidentne u ľudí vyvoláva zmiešané reakcie. Jeden pán sa pri pohľade na auto potkol o odpadkové koše, iní sa zastavujú a sledujú auto, nevediac že ide iba o repliku áut z hry. Napriek tomu že nemá sirénu, stále má funkčné blikajúce žlté svetlá, nápisy polícia na dverách a mimoriadne výhražný vzhľad.Nová majiteľka auta už bola kvôli jeho vzhľadu zastavená aj skutočnou políciou. Keďže však policajné autá v Anglicku vyzerajú inak, nenastal žiadny problém. Auto (aj policajné autá v hre) sú štylizované podľa policajných áut v USA, preto by zrejme auto nemohlo jazdiť po amerických cestách.

Snažili sme sa nájsť aspoň nejaký záznam tohto auta pri jeho pôvodnej práci, no v živom traileri (ktorý je mimochodom vynikajúci) ani v žiadnom inom videu ani fotke sa nenachádza. Je preto vcelku možné, že naň boli všetky polepy pridané až neskôr, a Criterion ani EA s tým nemá nič spoločné. Každopádne, dobrá práca.

zaslal Trhač    06.03.2015, 16:30:00    sekcia NFSMW    zdroj: BBC News    komentáre (0)

Marcové zľavy na Origine

Už dlho sme neinformovali o žiadnych zľavách na hry zo série NFS, preto to teraz ideme napraviť. NFS Hot Pursuit má zľavu 75% - a o tom sa už oplatí písať. Zľavy sa však týkajú aj ostatných dielov.


Zľava sa dotkla štyroch NFS titulov:

» Need for Speed™ Hot Pursuit je za 3,74 Eur (75% dole)
» Need for Speed™ Most Wanted je za 4,99 Eur (50% zľava)
» Need for Speed™ Rivals (štandardná verzia bez DLC áut) stojí 9,99 Eur (50% zľava)
» Need for Speed™ Rivals: Complete Edition Bundle Pack (balík pridávajúci ku základnej verzii hry všetky DLC balíky, neobsahuje samotnú hru) nakoniec stojí 9,99 Eur (tiež 50% zľava)

Okrem NFS sú zľavnené aj mnohé ďalšie tituly, napr. Battlefield 3 a 4, séria Crysis, Spore, Dead Space, Mass Effect a mnohé ďalšie. Poznáte to, peňaženka sa človeku otvára sama od seba.

zaslal Trhač    05.03.2015, 10:10:00    sekcia NFSHP    zdroj: NFSZone.pl, Origin.com    komentáre (1)

Anketa k No Limits

Po dlhšej dobe je na čase znovu zmeniť anketu. V tej poslednej ste mali šancu ohodnotiť známkou posledný veľký diel NFS z roku 2013 - Need for Speed Rivals. Názory na hru boli rôzne už od jej vydania, a anketa to len potvrdzuje. Najviac hlasov má totiž najlepšie hodnotenie, na druhom mieste je však to najhoršie. Môžeme teda tvrdiť, že hra je vcelku kontroverzná a názory na ňu sa stále líšia.V ďalšej ankete sa pýtame, ako/a či vôbec budete hrať najnovšie NFS No Limits. Budete hrať na telefóne/tablete s Androidom? Alebo na zariadení so systémom iOS? Niektorí možno hru budú ignorovať, a radšej si počkajú na koniec tohto roku a pripravované plnohodnotné NFS na PC a konzoly. Ako to máte vy? Hlasujte!
zaslal Trhač    28.02.2015, 23:30:00    sekcia NFSR    komentáre (1)

WoS betatest príde neskoro

S pripravovanou hrou World of Speed je toľko problémov, že nám to vydalo na samostatný článok. Momentálne sme očakávali spustenie (niekoľkokrát odkladaného) uzavretého betatestu niekedy počas prvého kvartálu tohto roku, no nakoniec to tak skoro nebude. Vydavateľ hry spolu s vývojármi sa vraj zhodli na tom, že hru treba prerobiť.

Tento názor vznikol po zhodnotení výsledkov a spätnej väzby testerov z alfa verzie hry. Hra podľa článku potrebuje doslovne "výrazné modifikácie". Z toho môžeme usudzovať, že v Slightly Mad Studios práve panuje veľmi dusná atmosféra (odložené bolo totiž aj vydanie Project CARS, ich ďalšej hry).

Hlavným problémom by mala byť ovládateľnosť a fyzika áut, vývojári majú problém s tvorbou jedinečného modelu riadenia pre každé auto tak, aby ho presne napodobňoval. Vzhľadom na množstvo práce tak nemáme uzavretú betu čakať skôr ako v druhej polovici tohto roku. Sklamaní? My tiež. Na WoS sa tešíme už od začiatku roku 2014, a finálny produkt zrejme neuvidíme skôr ako v roku 2016. To vôbec nevyzerá dobre.

zaslal Trhač    28.02.2015, 23:00:00    sekcia WoS    zdroj: WorldofSpeed.com    komentáre (0)

No Limits dorazilo na Android

Pokiaľ ste začali jasať, môžete hneď aj prestať. NFS No Limits - najnovší diel série, určený pre mobilné zariadenia - zatiaľ totiž nie je dostupný v našom regióne. Situácia je rovnaká aj v prípade konkurenčnej iOS platformy, kde však bola hra (čiastočne) dostupná už od začiatku januára.

No Limits je podľa informácií z Google Play na obchode dostupné už od 17. 2., hodnotenie hry je momentálne 4,1. Tou veľkou otázkou je pochopiteľne - ako ho dostať do svojho smartfónu/tabletu?

Hra je zatiaľ dostupná v rovnakých lokalitách ako iOS verzia (Taiwan, Holandsko), no narozdiel od iOS AppStoru tu nestačí iba zmeniť jedno nastavenie lokalizácie. Preto znovu odporúčame čakať na oficiálne vydanie hry v našej krajine. Na internete sa však už vynorili rôzne súbory a spôsoby ako hru do svojho Androidu dostať. Určite je však bezpečnejšie pozrieť si video, ako zasahovať do systému svojho smartfónu.

zaslal Trhač    28.02.2015, 21:00:00    sekcia NFSNL    zdroj: Google Play    komentáre (0)

WoS: otázky a odpovede od vývojárov

Fanúšikovia hry World of Speed dostali na oficiálnom fóre pre hru možnosť dostať odpovede na otázky ohľadom WoS priamo od vývojárov zo Slightly Mad Studios. Vo fóre sa nakoniec nazhromaždilo viac ako šesť strán otázok, a po čase boli na stránke zverejnené aj samotné odpovede. Poďme sa na ne teda pozrieť.

Väčšina otázok sa týkala dlho odkladanej bety hry. Uzavreté beta testy budú obsahovať herné módy pre sólo aj tímové preteky. Po uzavretých betatestoch dostupných iba vybraným hráčom budú neskôr nasledovať aj otvorené testy, kde už prístup nebude ničím obmedzený. Progres, ktorý hráči vykonali v uzavretých testoch však po bude po skončení testovania vynulovaný.

K prvým testom hry bude pustená iba malá skupina hráčov, od ktorých sa očakáva vysoká spolupráca a spätná väzba pre vývojárov. Na stránke sú priebežne zverejňované rôzne súťaže, v ktorých je možné vyhrať tzv. beta kľúč, ktorý vlastníkovi zaručuje účasť v uzavretých beta testoch.Cieľom prvých betatestov je overiť funkčnosť kľúčových systémov hry - autentizácia používateľa, stabilita serverov, matchmaking, samotné preteky, no tiež aj nastavenie fyziky a ďalších vlastností hry. Na konci uzavretých betatestov by sa hra už mala ponášať na hotovú verziu.

Ďalšie otázky sa týkali áut, ktoré sa v hre ocitnú. Samozrejme že ich počet sa bude postupom času rozširovať, zopár oznámení sa dočkáme ešte pred spustením prvých betatestov. V samotných testoch bude asi 15-20 rôznych modelov, čo úplne postačuje potrebám testovania. Nové autá budú do hry pribúdať aj po jej spustení - to už poznáme s NFS World. V hre sa dočkáme viacerých áut triedy classic muscle, čo je kategória doteraz vynechávaná. Tiež sa dočkáme nových superšportov. A nakoniec, v hre bude možnosť ovládať svetlá áut (spomínajme teraz chvíľu na skvelé Need for Speed: Porsche Unleashed), no nie blinkre. Svetlá však budeme môcť rozbiť a zničiť, a to by malo mať reálny dopad na hrateľnosť - predovšetkým v noci. To už znie naozaj zaujímavo.

zaslal Trhač    27.02.2015, 20:00:00    sekcia WoS    zdroj: WorldofSpeed.com    komentáre (0)

Prvý update pre No Limits

Mobilné NFS No Limits sa dočkalo prvého updatu. Momentálne sa teda môžeme baviť o verzii 1.0.11, ktorá prináša hlavne nové autá, nové triedy áut, nové mapy a ďalšie herné funkcie. Kompletný popis nájdete na stránke itunes.apple.tw.Ide presne o tieto vylepšenia:
Car Classes: Access 5 separate garages for your best Street Car, Muscle Car, Supercar, and more! Each class has exclusive sets of parts and black market crates.
New Map and More Races: Unlock and race against each Blackridge crew individually when you unlock their specialized car classes.
New Supercars: Earn the Ferrari 458, the Mercedes AMG GT and the McLaren 650s with new blue prints from the Black Market.
Track Improvements: Watch for ramps and take extreme jumps that give you the edge over your opponent.
Police Patrols: Look out for spike strips and cop cars trying to ram you off the road. Shake off the cops to stay in the race!
Car Stats: Stay ahead of your rivals by using the new Car Stats display to uniquely tune each car!

V skratke - najdôležitejšie sú asi nové autá - Ferrari 458 Italia, Mercedes-AMG GT a McLaren 650S.

zaslal Trhač    21.02.2015, 21:20:00    sekcia NFSNL    zdroj: NFSPlanet.PL    komentáre (0)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200


Archív noviniek