Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

(bez názvu)
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
960x960
62,42 kB
2658
9.1.2020
17:27:54

Kúpiť na PC

52,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 93

2
Zobraziť sekciu 60

3
Zobraziť sekciu 66

4
Zobraziť sekciu 57

5
Zobraziť sekciu 58

Spolu hlasov: 334

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center


Novinky

Prvý update pre No Limits

Mobilné NFS No Limits sa dočkalo prvého updatu. Momentálne sa teda môžeme baviť o verzii 1.0.11, ktorá prináša hlavne nové autá, nové triedy áut, nové mapy a ďalšie herné funkcie. Kompletný popis nájdete na stránke itunes.apple.tw.Ide presne o tieto vylepšenia:
Car Classes: Access 5 separate garages for your best Street Car, Muscle Car, Supercar, and more! Each class has exclusive sets of parts and black market crates.
New Map and More Races: Unlock and race against each Blackridge crew individually when you unlock their specialized car classes.
New Supercars: Earn the Ferrari 458, the Mercedes AMG GT and the McLaren 650s with new blue prints from the Black Market.
Track Improvements: Watch for ramps and take extreme jumps that give you the edge over your opponent.
Police Patrols: Look out for spike strips and cop cars trying to ram you off the road. Shake off the cops to stay in the race!
Car Stats: Stay ahead of your rivals by using the new Car Stats display to uniquely tune each car!

V skratke - najdôležitejšie sú asi nové autá - Ferrari 458 Italia, Mercedes-AMG GT a McLaren 650S.

zaslal Trhač    21.02.2015, 21:20:00    sekcia NFSNL    zdroj: NFSPlanet.PL    komentáre (0)

No Limits: tím Firemonkeys

Vyzerá to, že štúdio Firemonkeys má skutočný záujem na tvorbe kvalitného moderného Need for Speed, i keď iba na mobilné telefóny. A tiež sa snažia komunikovať s fanúšikmi. To druhé dokazujú hlavne na Twitteri NFS No Limits, kde okrem postupného predstavovania soundtracku z hry tiež upozornili na ich YouTube video "Meet the team".

V ňom tento tím herných vývojárov predstavuje ich pohľad na sériu Need for Speed. Tým priamo hovoria aj o ich novej hre, ktorú popisujú slovami "je to tá hra, ktorú sme vždy chceli spraviť". Tiež sa vyjadrujú k pocitu autentickosti hry - ktorý chcú dosiahnuť obsiahnutím obyčajných športových áut (tj. žiadne superšporty) a spoluprácou so skutočnými, zavedenými značkami úpravcov áut (mimochodom odklon od jazdenia so superšportmi - posledné/prvé diely NFS - k úprave dostupných áut (Underground) je pre sériu NFS veľkou otázkou, uvidíme ako sa k tomu postavia na jeseň Ghost Games s ich plnotučnou hrou).

Jednou zo základných myšlienok hry by rovnako mala byť aj možnosť masívnych úprav auta po stránke vzhľadu - vo videu sa spomínajú milióny kombinácií. Firemonkeys tiež vychvaľujú ich vlastný herný engine, ktorý im umožní ovládať závodné prostredie. Grafická stránka by mala byť tiež výborná, grafický engine "nám dovolil robiť veci ako nikdy predtým".

zaslal Trhač    20.02.2015, 21:30:00    sekcia NFSNL    komentáre (0)

WoS: VW Golf GTI

Čakali ste betu? My tiež. No World of Speed, o ktorom sa verejnosť prvýkrát dopočula už pred jedným rokom v Amsterdame, tu ešte stále nie je. Dnes sa môžeme aspoň pozrieť na ďalšie auto, ktoré sa v aute objaví - je ním Volkswagen Golf GTI prvej generácie.

Modelová rada Golf vznikla v roku 1974 ako nástupca populárneho VW typ 1 (Chrobák). Auto bolo oveľa modernejšie - prišlo s (z dnešného pohľadu) klasickou koncepciou všetko vpredu, teda motor uložený pred prednou nápravou poháňal predné kolesá. Karoséria typu hatchback a vodou chladený motor tiež prekonávali staršie auto.Športovo ladená verzia GTI prišla o dva roky neskôr. Ani sám Volkswagen vtedy nemohol vedieť, že vytvoril prvý - ikonický - hot hatch. Prvý Golf GTI začal éru malých vreckových rakiet, ktorá vydržala až dodnes. Auto vtedy prišlo s dvoma benzínovými štvorvalcami, išlo o objem 1,6 a 1,8 litra. Oba mali výkon okolo 110 koní, čo nie je práve dych vyrážajúce číslo. Golf spred štyridsiatich rokov však vážil iba 810 kg, vďaka čomu bol nadpriemerne rýchly. Prvý Golf GTI má dnes vo svete výnimočné postavenie, a vo World of Speed sa zaradí po bok ďalších postarších velikánov - Mercedes-Benz 190E, Honda NSX a Mazda RX-7.
zaslal Trhač    14.02.2015, 10:00:00    sekcia WoS    komentáre (2)

Aký je vizuálny tuning v No Limits?

Vďaka neoficiálnej možnosti ako hrať NFS No Limits predčasne aj na trhoch kde ešte nie je normálne dostupné, máme na YouTube k tejto hre množstvo materiálu. Tentoraz sa pozrieme na možnosti vizuálnych úprav na aute. O možnostiach tuningu v hre sme písali už v súvislosti s FAQ a prvým gameplay videom.

Prvé video pochádza od používateľa AP3X™, ktorý má na tému NFS No Limits viacero videí (návod ako dostať No Limits do telefónu atď).


Vo videách vidíme, že možnosti tuningu sa vyrovnajú sérii NFS Underground. Na výber sú kompletné bodykity, ďalej úprava predných aj zadných svetiel (mračítka, zatmavenie), disky, spätné zrkadlá, výmena kapoty, spoiler na kufri aj odtrhová hrana na streche, a samozrejme nové výfuky. Niektoré zdroje na internete hovoria aj o strešnom nasávaní.

Všetko ešte môžete ďalej farebne doladiť. Či už sa jedná o základnú farbu karosérie, odtieň diskov, fólie na oknách alebo farbu brzdových strmeňov. Skrátka Underground v telefóne.

Druhé, komplexnejšie video je od používateľa Saif OS.

zaslal Trhač    11.02.2015, 10:30:00    sekcia NFSNL    komentáre (1)

Ďalšie skladby z No Limits

O najnovšom mobilnom NFS veľa informácií nemáme, hra je ešte stále oficiálne dostupná iba pre malú časť sveta. Počas tohto čakania na finálnu, vyladenú verziu nás aspoň Firemonkeys na Twitter konte NFSNL zásobujú novými ukážkami soundtracku tejto hry. Tentokrát tu máme nové skladby od Flosstradamus a Le Castle Vania.Obe skladby sú (rovnako ako skladby predtým) uložené na SoundCloude. Na voľné stiahnutie však bohužiaľ nie sú.

Všetky doteraz ohlásené skladby môžete nájsť v sekcii SOUNDTRACK k NFSNL.

zaslal Trhač    10.02.2015, 12:45:00    sekcia NFSNL    zdroj: Twitter.com    komentáre (0)

911 Turbo ako darček pre hráčov NFS World

Multiplayerový racing NFS World znovu oslavuje. Naposledy sme hovorili o darčeku pri príležitosti štvrtého výročia spustenia, predtým sa oslavovali dva milióny likov na ich Facebook stránke. A to bolo v júni minulého roku. Teraz sa oslavujú už tri milióny likov, a to znamená zisk jedného miliónu fanúšikov za necelých osem mesiacov! Skutočne slušná práca.Odmenou pre všetkých hráčov je tentokrát Porsche 911 Turbo “Glacier”. S autom ste mohli jazdiť v NFS World už od septembra 2010, bolo vtedy iba na prenájom. Aby ste ho však teraz skutočne získali, musíte splniť pár podmienok. Ide o prejdenie najdlhšieho preteku na mape - Hastings circuit - dvakrát. Môžete ho dokončiť buď v single- alebo v multiplayeri. Dôležité je, aby ste to stihli do stredy 11. februára 2015. Auto vám potom pribudne na účet v pondelok 16. februára.

zaslal Trhač    07.02.2015, 12:50:00    sekcia NFSW    zdroj: Need for Speed World stránka    komentáre (2)

Soundtrack k No Limits!

Informácie o zatiaľ najnovšom NFS sa nám postupne zbiehajú. Už vieme o všetkých dostupných autách, máme aj približné info o hardwarových nárokoch, vieme ako môžeme prispieť vydavateľovi (EA) a vďaka Twitter kontu NFSNL a Need for Speed Wiki už vieme aj o hudbe, ktorá bude v hre hrať pri pretekoch.

Sekcia SOUNDTRACK

Cez Twitter už tím ľudí okolo NFSNL fanúšikov informoval o prvých dvoch skladbách z hry. Prvou je Murdaa od amerického producenta a DJ 12th Planet.


Druhá skladba je od austrálskej skupiny Calling All Cars, ktorá hrá progresívny rock. Budeme však počuť napr. aj skladbu od Steva Aoki, ktorý už má svoj zárez na soundtracku pre Rivals.

zaslal Trhač    31.01.2015, 23:00:00    sekcia NFSNL    zdroj: NFS.Wikia.com    komentáre (0)

V No Limits je limitom prázdna nádrž

Zarobiť na hre, ktorú ponúkate zadarmo, je v dnešnej dobe možné vďaka modelu free to play. Takúto hru je možné stiahnuť a hrať úplne zadarmo, obsahuje však aj tzv. mikrotransakcie, ktoré slúžia na sprístupnenie špeciálneho obsahu za reálne peniaze. Tento model používa aj nové mobilné NFS Limits, o ktorom sa za posledný mesiac dozvedáme mnoho nových vecí.V No Limits vás ironicky bude limitovať práve prázdna nádrž - palivo je totiž platidlom potrebným k vstupu do preteku. A palivo si môžete buď kúpiť za skutočné peniaze, alebo počkať stanovený časový interval a nádrž sa vám doplní automaticky. Benzín nieje v hre jediným platidlom, je tu ešte Cash, Style Points, Designs a Gold, za ktorý sa nádrž tiež dá dotankovať.

Máme tu teda hru, v ktorej musíte/môžete platiť za benzín. Skutočne "zaujímavý" nápad, ktorý do NFS No Limits pridáva zopár obmedzení.
zaslal Trhač    31.01.2015, 20:10:00    sekcia NFSNL    zdroj: NFSPlanet.com    komentáre (0)

Tento rok skutočne príde nové NFS

Ešte pred pár dňami ste o novom NFS hovorili iba neoficiálne, no dnes už môžeme s istotou tvrdiť že skutočne príde ešte tento rok. Vieme to z oficiálnych finančných výsledkov vydavateľstva EA, ktoré ako vieme zastrešuje celú sériu Need for Speed.

Z tejto správy vyplýva, že sa v minulom štvrťroku celému EA po finančnej stránke darilo. Na trh sa dostal Titanfall, nový Dragon Age aj služba EA Access. Viac si môžete prečítať napr. v článku na Eurogameri.

V správe sa o NFS konkrétne píše toto:
Our Need for Speed franchise will return in FY16 with a game that is already looking spectacular.

Znamená to teda, že Ghost Games skutočne na hre pracujú, a my čakáme predbežne na výstavu E3 2015 v júni tohto roku.
zaslal Trhač    29.01.2015, 19:00:00    sekcia NFS2015    zdroj: Sector.sk    komentáre (0)

Ghost Games hľadá vedúceho výroby

Zo stránky herného štúdia Ghost Games (NFS Rivals) sme vydolovali niekoľko informácií, ktoré naznačujú že štúdio ešte stále pracuje na najnovšom "veľkom" dieli Need for Speed. Posledná oficiálna správa o prácach na novom dieli série je totiž stará už osem mesiacov. Ghost Games však na svojej stránke vydali nový inzerát, v ktorom hľadajú osobu na obsadenie pozície Associate Producer. Požadovanou je pritom predchádzajúca skúsenosť s vývojom pretekárskych hier.

Podobný inzerát sme videli naposledy v júne, keď štúdio hľadalo nového riaditeľa výpravy, zodpovedného za príbeh hry. Najnovší inzerát bol zverejnený na Twitter konte Ghost Games 13. decembra minulého roku. V inzeráte sa hovorí o pozícií "Associate Producer", ktorú môžeme preložiť ako vedúci výroby. Ten by sa mal starať o niektoré z vývojárskych tímov, spolupracovať s hlavným producentom a dohliadať na celkovú kvalitu hry. Požadované sú výborné komunikačné schopnosti, vodcovské zručnosti, znalosť patričného softvéru, aspoň bakalársky titul a zapálenie pre hry. Výhodou sú tiež predchádzajúce skúsenosti s vývojom pretekárskych hier.Je vcelku pravdepodobné, že sa jedná o pozíciu potrebnú pri vývoji ďalšieho plnotučného (PC+konzoly) NFS. Mobilné No Limits je totiž projektom austrálskeho štúdia Firemonkeys, a o žiadnom inom hernom tituli od Ghost Games sme doteraz nepočuli. Stále teda čakáme na oficiálne ohlásenie hry, alebo aspoň na nejaké neoficiálne informácie. My v NFS Centre nateraz očakávame klasický model - predstavenie na výstave E3, vydanie hry koncom roku. Tohtoročná výstava E3 začína 16. júna, dovtedy neostáva nič iné než čakať.
zaslal Trhač    26.01.2015, 14:00:00    sekcia NFS2015    zdroj: GhostGames.com    komentáre (0)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200


Archív noviniek