Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

Mazda RX-7 Spirit R '02
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1920x1080
1,88 MB
597
9.7.2020
16:59:52

Kúpiť na PC

27,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 140

2
Zobraziť sekciu 96

3
Zobraziť sekciu 103

4
Zobraziť sekciu 81

5
Zobraziť sekciu 88

Spolu hlasov: 508

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center


Novinky

WoS: prvý streamovaný gameplay

Všetci tí, ktorých sme navnadili na prichádzajúcu multiplayer arkádu World of Speed, majú dnes veľký deň. Dnes majú totiž vývojári na pláne prezentovať naživo gameplay z hry - inými slovami sa môžete pozrieť na priamy prenos hrania aktuálnej rozpracovanej verzie hry. Nebude to žiadny zostrihaný a upravený trailer, bude to skutočná hra tak ako sa dostane aj k vám.


Celá udalosť sa uskutoční v Londýne, kde momentálne prebieha herná výstava EGX 2014. Technicky bude video prenos zariadený cez známu službu Twitch. Prenos začne o 14:30 GTM (Londýnsky čas), pre naše časové pásmo to znamená začiatok prenosu dnes o 15:30. Kreatívny riaditeľ World of Speed Andy Tudor ukáže minimálne jeden kompletný tímový pretek na trati v Londýne, okrem toho bude odpovedať na otázky publika a hovoriť o základných prvkoch hry.

Preto nezabudnite, všetko sa odohráva dnes od 15:30 na stránke Twitch.tv.
zaslal Trhač    27.09.2014, 12:00:00    sekcia WoS    zdroj: WorldOfSpeed.com    komentáre (1)

WoS: Ford Mustang GT

Do oficiálne potvrdeného carlistu World of Speed pribudla pravá Americká legenda. V hre už síce je Camaro, kategóriu Muscle cars však odjakživa definoval hlavne Ford Mustang. Mustang sa mihol už vo videu s Evom a Imprezou, teraz je mu však venované celé video.

Tento konkrétny Mustang je auto piatej generácie po facelifte, variant GT sa od základného šesťvalcového Mustangu odlišuje hlavne poriadnym americkým vidlicovým osemvalcom 5.0l Coyotte. Ten má 420 koní a udeľuje autu zrýchlenie na stovku za 4,8 sekundy, maximálna rýchlosť je elektronicky obmedzená na 150 mph (240 km/h). Rovnaký model si zahral aj vo filme Need for Speed, po čom bol vydražený za neskutočnú sumu.

Mustang sa v roku 2013 dočkal už šiestej generácie, ktorá sa vzápätí dostala aj do NFS Rivals.

zaslal Trhač    25.09.2014, 15:30:00    sekcia WoS    komentáre (0)

Rivals iba za 18 €

Iba včera sme si hovorili o novej edícií Rivals na rok 2014, a už tu máme aj avizované zlacnenie. NFS Rivals totiž na ProGamingShope stojí iba 17,99 €. Jedná sa teda o skok o slušných 7 €. Ponuku nájdete na tomto odkaze. Na Origine pritom hra stále stojí celých 19,99 €. Čo myslíte, má takéto zlacňovanie zmysel? Prvotný ošiaľ za hrou tu totiž bol už pred rokom...
zaslal Trhač    22.09.2014, 18:00:00    sekcia NFSR    komentáre (0)

Novým NFS pre rok 2014 bude Rivals Complete Edition

Je to tak, ani v tomto roku nebudeme ukrátení o jesenné vydanie novinky zo série NFS. V tomto prípade sa však nedá hovoriť o novej hre, skôr o novej verzii alebo vydaní "starého" Need for Speed Rivals. Ghost Games si pre nás (či skôr pre tých, ktorí ešte vôbec nehrali Rivals a náhodou si ho chcú teraz kúpiť) pripravili novú verziu minuloročného dielu Rivals s podtitulom Complete Edition.

Kompletná edícia prinesie NFS Rivals obohatené o všetky doterajšie DLC. Hra teda bude obsahovať všetky pôvodné autá z Carlistu, plus všetky autá, ktoré boli predtým prístupné ako platený sťahovateľný obsah. Konkrétne ide o Ferrari F40, F50, Jaguar XJ220, C-X75, Lamborghini Gallardo LP 570-4 Super Trofeo, Miura Concept, Sesto Elemento, Koenigsegg One:1, GTA Spano a Mercedes-Benz SLR 722. Posledný DLC balík obsahuje "livery", čiže vinyly.

Rivals Complete Edition bude dostupná už 21. októbra 2014 v severnej Amerike, v Európe si počkáme na 24. október. Predpokladáme, že táto edícia bude vychádzať lacnejšie než samotná hra a dokúpenie DLC k nej. Tiež je možné, že v ponuke nahradí pôvodné NFS Rivals. Každopádne, Rivals nie je zlá hra, určite sa nájde pár ľudí ktorí si Kompletnú Edíciu kúpia. My ostatní stále čakáme na správy o NFS 2015.

zaslal Trhač    21.09.2014, 14:30:00    sekcia NFSR    zdroj: NeedForSpeed.com    komentáre (0)

Zabudnite na NFS! Tieto hry vychádzajú teraz

Nové Need for Speed príde až budúci rok, no to vôbec neznamená že dovtedy nebudeme mať čo hrať. Možno je aj dobre, že tento rok nové NFS nevyjde, pretože konkurencia v oblasti pretekárskych hier je momentálne obrovská a každý si vyberie to svoje. Na čo sa teda môžete tešiť?» World of Speed má byť multiplayer arkádou spoliehajúcou sa na kooperáciu hráčov v tíme. Hru tvorí Slightly Mad Studios, tím ľudí ktorý stvoril netypické NFS Shift. Hra vyjde pravdepodobne v roku 2015, momentálne je možnosť zaregistrovať sa do uzavretého betatestu, ktorý začne v štvrtom kvartáli tohto roku. WoS sa na NFS Centre venujeme už nejaký čas, pretože to vyzerá na sľubný projekt.


» The Crew je silným súperom World of Speed, pretože k multiplayerovému závodeniu pridáva aj otvorený svet (WoS má iba uzavreté trate). Crew zaujal hlavne úžasne spraveným trailerom na hru, ktorá má vyjsť už v novembri na platformy PC, Xbox360, Xbox One a PS4.


» Project CARS je ďalšou hrou z dielní Slightly Mad Studios, no tentokrát nejde o žiadnu arkádu ale simulátor ako sa patrí. Už niekoľko mesiacov vychádzajú z hry screenshoty odhaľujúce jej neskutočnú grafickú stránku. Project CARS bude tiež mať obsiahly carlist. Legendárne autá, legendárne trate. Bude práve toto pretekárska hra roku? Pozrite si trailer a posúďte sami. Hra vyjde v novembri na PC, Xbox One, PS4 a dokonca aj Wii U.


Všetky potrebné informácie o hrách nájdete na ich oficiálnych stránkach alebo na Sectore. Toto však nie sú všetky nové hry, počkajte si na pokračovanie článku o pár dní.
zaslal Trhač    17.09.2014, 13:20:00    sekcia Ostatné    komentáre (0)

WoS: nové video v Moskve

Dubstepu a videí z World of Speed nikdy nie je dosť. Dnešné video ukazuje súboj dvoch tímov v uliciach Moskvy. Vo videu sa ukážu hlavne Alfa Romeo 4C, Focus RS, Megane RS a Impreza WRX STi. Po všetkých tých 100x opakovaných amerických mestách môže detailne spracovaná Moskva pôsobiť na hráčov osviežujúco.

Asi najprekvapivejším momentom bolo prerazenie zábrany, z ktorej sa vykľula skratka. Tie teda podľa všetkého nebudú také očividné, ako by sme čakali. Zaujal tiež pekne spracovaný interiér v autách. Graficky hra vyzerá dobre, slnečné lúče v daždivom opare sú pôsobivé. Autá však v niektorých záberoch pôsobia na ceste umelo, ich pohyb nevyzerá veľmi prirodzene. To svedčí o poriadnej "adkádovosti" hry. Možno by sme sa mali po kvalitných hrách poobzerať aj inde...

zaslal Trhač    12.09.2014, 10:40:00    sekcia WoS    komentáre (1)

WoS: nové video s RX-7

Rotačnému japonskému vozítku pre zábavu sme sa už venovali v riadnom predstavení, tiež v Dream Drive videu a takisto sme priniesli šesticu screenshotov z hry. Človek by si povedal, že materiálu už máme dosť. World of Speed team si to však nemyslí a servíruje nám ďalšie video s RX-7 v hlavnej úlohe.

Táto konkrétna generácia si zahrala v skvelej a známej ságe Initial D. No od ostatných výnimočných japonských "importov" ju odlišuje hlavne motor - Wankelov rotačný motor. O vysvetlenie princípu jeho fungovania sme sa už raz pokúšali, tentokrát však našťastie máme poruke videosekciu a presné vysvetlenie Wankelu vo videu Engineering Explained.

zaslal Trhač    11.09.2014, 16:30:00    sekcia WoS    zdroj: WorldofSpeed.com    komentáre (0)

NFS Center predstavuje videosekciu TopSpeedu

Prečo robíme na Need for Speed fanstránke reklamu inému webu? Je to jednoduché, ide o nový projekt ľudí stojacich aj za NFS Center. A keďže veľká časť z našich čitateľov sa radí medzi pravoverných petrolheadov, videosekcia TopSpeedu by ich mohla zaujať. O čo tu teda presne ide?

Slovenský online motoristický magazín TopSpeed.sk sa rozhodol podporiť tento nový projekt. Projekt, v ktorom chceme priniesť slovenskému publiku tie najlepšie videá v anglickom jazyku. Nie že by TopSpeed netočil vlastné videá, ich videotesty na YouTube sa radia medzi tie najlepšie na Slovensku. No určite chápete, že slovenská redakcia nemá prostriedky ani možnosti na to, aby realizovala také recenzie ako tí najlepší motoristickí novinári v Anglicku.Na mysli máme samozrejme anglického novinára Chrisa Harrisa, známeho hlavne pre svoj typický spôsob jazdy. Chris má to šťastie, že sa radí medzi prominentných anglických novinárov, a ako taký má prístup k výnimočným strojom ako Porsche 962, elektrickej verzii Mercedesu SLS, famóznemu Ferrari F40, BAC Mono, Ariel Atom V8... zoznam by mohol pokračovať. Vďaka kanálu /DRIVE, kde má svoju vlastnú sériu Chris Harris on cars vznikajú úžasné videá plné nadšenia a radosti z jazdy.Medzi ďalšie zaujímavé videá patrí tvorba štvorčlennej partičky nazvanej Electric Federal. Venujú sa špeciálnym a výnimočným autám v USA. No každé auto je výnimočné aj svojim príbehom. Či už sa jedná o BMW 2002 s motorom z M3 E30, pracovne nazvanú BMW M2, alebo krásne zreštaurovanú Corvette Sting Ray (C2), ktorá vôbec nevyzerá na 50 rokov.Nakoniec je na rade technika za všetkými tými autami. Od toho tu je Jason Fenske a jeho videá z náučného kanálu Engineering Explained. Jason postupne od úplných základov vysvetľuje ako pracuje motor, aký je rozdiel medzi benzínovými a naftovými motormi a čo znamená usporiadanie valcov, a postupne prejde ku komplikovanejším témam ako typy ventilových rozvodov, časti podvozku, prevodovky a celého pohonu.Vo videosekcii sú všetkým videám pridané slovenské titulky priamo vo videoprehrávači. Vďaka tomu môžete bez problémov sledovať anglické videá priamo z internetového prehliadača. Momentálne vo videosekcii pribúdajú tri videá za týždeň. Každú nedeľu večer sa môžete tešiť na nové video od Chrisa Harrisa, utorky patria Electric Federal a štvrtky sú vyhradené pre Engineering Explained. Všetky preložené videá nájdete na adrese

www.topspeed.sk/video

Plánom je prinášať materiál, ktorý ulahodí duši každého fanúšika motorizmu. Veríme že sa z videosekcie stane rovnako úspešný projekt ako NFS Center.
zaslal Trhač    08.09.2014, 16:00:00    sekcia Ostatné    komentáre (0)

WoS: Mazda MX-5 (NC)

Dnes mala premiéru nová generácia Mazdy MX-5, včera ľudia z World of Speed ohlásili prítomnosť tej predchádzajúcej v hre. Tento malý roadster s už kultovým statusom je pre mnohých vstupnou bránou k športovým autám.

História radu MX-5, za oceánom známeho ako Miata, sa začala písať ešte v roku 1989. Prvá generácia predstavovala ľahké (menej ako 1000 kg) a jednoduché športové auto stvorené podľa klasického receptu - motor s prevodovkou vpredu a zadný náhon. Všetky MX-5 mali pod kapotou atmosférické štvorvalce s neveľkým výkonom, hlavne pri prvej generácií (NA) je preto bežná výmena motoru za svalnatý americký small block V8.


Vo World of Speed si zajazdíte v tretej generácií s hardtopom (pevnou strechou). Ako som už spomínal, Mazda 25 rokov po predstavení prvej generácie uvedie na trh tú najnovšiu, ktorá má znovu našliapnuté na dráhu bestselleru. Mazda MX-5 má totiž záznam v Guinnessovej knihe svetových rekordov ako najpredávanejšie športové auto na svete.
zaslal Trhač    04.09.2014, 10:30:00    sekcia WoS    komentáre (0)

Rivals v ponuke EA Access

Minuloročné Need for Speed Rivals pribudne do ponuky služby Access od vydavateľa Electronic Arts. Hra sa má v ponuke objaviť v najbližších týždňoch spolu s titulmi ako Battlefield 4, FIFA 14, Peggle 2 a Madden NFL 25.

Čo je vlastne to EA Access? Ide o čerstvú novinku, služba bola predstavená verejnosti iba koncom júla. Je to určitý systém predplatného určeného pre hráčov na konzole Xbox One. Za ročný poplatok 30 dolárov budú mať hráči nielen stály prístup do knižnice vybraných hier (kam teraz pribudlo aj Rivals), ale aj exkluzívny prístup na pár hodín k hrám 5 dní pred tým ako reálne vyjdú. EA Access je dostupné aj na Slovensku.


Vo výsledku sa jedná o vcelku zaujímavú ponuku kde hráč môže za 30 dolárov ročne alebo 5 mesačne hrať hry s hodnotou oveľa väčšou.
zaslal Trhač    03.09.2014, 23:27:04    sekcia NFSR    zdroj: VG247.com    komentáre (0)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201


Archív noviniek