Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

(bez názvu)
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
2560x1440
429,30 kB
52
21.10.2019
23:12:39

Kúpiť na PC

52,99€

Anketa

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Novinky

Driveclub je vonku spolu s recenziami

Ďalšia z hier, ktoré sme spomínali ako možnú náhradu za tohtoročné nevydané Need for Speed, sa dostala do sveta. Výhradne PS4 titul Driveclub oficiálne vyšiel už 8. oktôbra 2014, čo je viac ako pol roka po pôvodnom, plánovanom vydaní vo februári tohto roku.

Samotná hra má asi 17 GB, čo je v dnešnej dobe priemerná hodnota. Spustenie hry sa bohužiaľ nezaobišlo bez problémov - servery nevydržali nápor hráčov. Následne hráčov zaskočili problémy so sťahovaním aktualizácie hry. Tieto informácie môžu byť samozrejme médiami zveličené, poďme sa preto pozrieť na samotné výsledky recenzií.

Na slovenskom Sectore dostala hra hodnotenie 7.0, kde bolo vyzdvihované grafické prevedenie hry, kvalitne spracované lokácie, zaujímavý carlist a sociálne prvky. Medzi mínusmi je chabá deštrukcia vozidiel, slabá motivácia k pokračovaniu v kariére a celkovo pocit nedokončenej hry.

Najväčšie hodnotenie dostala hra na PlayStation Universe, konkrétne až 9,5 so slovami "Driveclub je neodolateľný a posúva žáner vpred". Na IGN.com hra získala hodnotenie 7,9 za skvelé prevedenie pocitu z rýchlosti a audiovizuálnu stránku. Mínusmi bolo málo singleplayer obsahu v hre. Eurogamer dal hre 6/10 a GameSpot sa s hodnotením dostal dokonca na 5/10.

Ak sa vám však nechce prechádzať siahodlhými recenziami, máme tu ako zvyčajne video, ktoré vás má presvedčiť o kvalitách hry.

zaslal Trhač    22.10.2014, 14:20:00    sekcia Ostatné    komentáre (3)


Archív noviniek