Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

(bez názvu)
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
960x960
62,42 kB
2475
9.1.2020
17:27:54

Kúpiť na PC

52,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 93

2
Zobraziť sekciu 59

3
Zobraziť sekciu 65

4
Zobraziť sekciu 56

5
Zobraziť sekciu 58

Spolu hlasov: 331

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Novinky

WoS: nové screenshoty RX-7, budúce Dream Drive video

Ohľadom World of Speed sa toho v poslednej dobe deje oveľa viac ako okolo série Need for Speed. Slightly Mad Studios majú komunikáciu s fanúšikmi zariadenú skvelo, o svojom hernom projekte dávajú neustále najavo novými informáciami.

Najskôr je treba spomenúť šesť nových screenshotov Mazdy RX-7. Na niektorých fotkách je možné vidieť do tváre vodičom, ktorí sa v jednotlivých autách menia. Je teda jasné, že rozličné 3D modely postáv už vytvorené sú a v hre sa dočkáme asi aj nejakej možnosti výberu vzhľadu hráča.Ďalšou zaujímavou informáciou je, že očakávame predstavenie ďalšieho nového auta do carlistu WoS. Nové auto sa predvedie vo videu s podtitulom Dream Drive - tak ako sme to videli u RX-7 a 190E. Jeho konkurenciou/súperom/rivalom vo videu bude Mitsubishi Lancer Evolution X FQ400, očakávať preto môžeme poriadne športové auto - určite žiadny hothatch, ale ani superšport.

Vývojári tiež pracujú na výbere vhodných piesní do hry. Keďže ich zaujíma aj názor samotných hráčov, vytvorili im na službe Spotify vlastný playlist, do ktorého môžu pridávať hudbu ktorú by v hre chceli počuť. Je treba spomenúť, že na prístup k playlistu je potrebné byť zaregistrovaný.
zaslal Trhač    23.07.2014, 23:50:00    sekcia WoS    komentáre (0)


Archív noviniek