Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

(bez názvu)
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
2560x1440
429,30 kB
77
21.10.2019
23:12:39

Kúpiť na PC

52,99€

Anketa

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
Electronic Arts
GTACity.cz

Štatistiky

Need for Speed Center


Novinky

Zajtra sa dozvieme prvé info o novom Need for Speed

NFS 2015 už klope na dvere. Celé odhaľovanie začalo jedným nevinným videom na oficiálnej stránke Need for Speed na Facebooku. Vo videu bol v binárnom kóde schovaný v troch snímkach tajný odkaz. Tento odkaz obsahoval jednoduchú správu: May 21. Už zajtra by sme sa teda mali dozvedieť prvé informácie o novom plnotučnom dieli série Need for Speed pre PC a konzoly. Bude to nový Underground, alebo budeme pokračovať v "príbehu" Rivals či nebodaj NFS Run? Oficiálna FB stránka Need for Speed nám znovu napovedá.Toto video bolo iba začiatkom série teasovacích správ na oficiálnej Facebook stránke. Sedemnásteho mája bolo vrámci spomínania na staré dobré hry zverejnené intro z NFS: Underground 2, o dva dni sme mali na nástenke zase intro z NFS: Most Wanted. Že by sa vývojári v Ghost Games skutočne chceli vrátiť k tým najobľúbenejším hrám? Je to možné.

Osemnásteho bola zverejnená táto fotografia, ktorá už vôbec nijak neskrývala dôležitý termín 21. mája.Čo to vidíme na tomto obrázku? Zelené Porsche 911 (964) s widebody úpravou karosérie? a v pozadí Toyota GT86/Subaru BRZ? Kde sme to už len videli? Pripravované NFS bude možno dejom príbuzné s mobilnou hrou NFS No Limits. Určite sa tu stretneme s nejakým požičiavaním licencí naprieč produktmi, dávalo by s finančného hľadiska zmysel. Carlist a niektoré značky budú teda v desktopovej a mobilnej hre podobné.

Posledný teasovací obrázok je z dnešného dňa. Znovu je na ňom zelená 911 s widebody úpravou. Z celého obrázku je cítiť tuning. Dočkáme sa teda zajtra ohlásenia tretieho Undergroundu? Sledujte preto YouTube kanál Need for Speed a samozrejme, našu stránku :)

zaslal Trhač    20.05.2015, 21:30:00    sekcia NFS2015    zdroj: Facebook, NFSZone.pl, komentáre (0)

Trailer na NFS film prerobený v GTA IV

Poznáte to? Hľadáte na internete jednu vec, nájdete niečo úplne iné. Tak ako teraz s týmto videom. Náhodou som na YouTube našiel prerábku známej upútavky na minuloročný film Need for Speed v hre GTA IV. Podľa všetkého ju vyrobil chlapík z kanálu RavenwestR1 a práce na videu mu zabrali asi štyri dni.

Video miestami vyzerá veľmi dobre, inokedy je vidieť slabšia grafika a zlé animácie. Momentálne má na YT asi 55 000 pozretí, snáď toto číslo zdvihnete a spravíte autorovi radosť. Strávil s tým predsa štyri dni :)

zaslal Trhač    20.05.2015, 20:00:00    sekcia Film    komentáre (0)

Vyšiel Project CARS, sú vonku aj recenzie

O Project CARS sme písali už niekoľkokrát, naposledy v súvislosti s posunutím termínu vydania hry z konca minulého roku na 20. marec 2015. Táto dlho očakávaná racingovka od štúdia Slightly Mad (áno, tí ktorí pracujú aj na World of Speed) nakoniec vyšla až ôsmeho mája. Oplatilo sa čakať?

Podľa slovenskej recenzie na partnerskom Sectore určite áno. Hra totiž získala vysoké hodnotenie 8,5/10. Project CARS získal body za obrovské možnosti nastavenia rôznych prvkov v hre, tiež za výborný zvukový zážitok a realistický pocit z jazdy a rýchlosti. Nevýhodou by mohol byť iba "malý" počet áut (60 kusov pri štarte hry) a zlý deštrukčný model.Jazdným modelom je hra niekde medzi simulátorom a arkádou. Vďaka širokým možnostiam nastavení si ju však budete môcť upraviť k vašim preferenciám. Hra obsahuje samozrejme singleplayer mód kariéry, kde sa postupne prepracúvate motoristickým svetom ako pretekár. Začínate s pár bezvýznamnými pretekmi a slabým sponzorom, no máte šancu a chuť zamieriť až na vrchol. Je tu tiež prítomný online multiplayer. Project CARS má momentálne asi najlepší grafický engine, ktorý ale pochopiteľne má aj svoje nároky.

V skratke, Project CARS by asi mal dostať šancu. Ponúka vhodne zvolený jazdný model, skvelý vizuál aj audio, množstvo tratí aj áut. Viac info nájdete v spomínanej recenzii.

zaslal Trhač    19.05.2015, 22:00:00    sekcia Ostatné    zdroj: Sector.sk    komentáre (0)

Vieme kedy presne bude EA prezentovať NFS na E3!

Nachystajte si budíky, priatelia! V kalendári si spravte poznámku na dátum 15. jún 2015, čas 22:00. Vtedy bude v Los Angeles na výstave E3 začínať prezentácia našeho milovaného/nenávideného herného vydavateľstva EA. Samotné expo začína až 16.6., deň predtým budú teda prebiehať predstavenia pre novinárov.

Pred EA bude mať svoju konferenciu ešte Microsoft a Sony. EA bude okrem NFS prezentovať určite aj nové Star Wars: Battlefront, Mirror’s Edge a Mass Effect.
P.S.: aby sa vám v informáciách o pripravovanom plnotučnom NFS 2015 ľahšie orientovalo, vytvorili sme už dopredu novú kategóriu hry.
zaslal Trhač    18.05.2015, 19:00:00    sekcia NFS2015    zdroj: Sector.sk     komentáre (0)

Finančná správa EA znovu potvrdzuje veľké NFS v tomto roku

To čo už možno niektorí nečakali sa stáva skutočnosťou, rúti sa na nás nový plnohodnotný titul Need for Speed! Znovu to potvrdila finančná správa vydavateľa EA, ktorá ukázala že by nové NFS malo vyjsť v treťom kvartáli finančného roku- čo pre nás znamená obdobie október až december.

Samozrejme, prvé správy sme tu mali už v januári, no takéto upresnenie určite všetkých fanúšikov uistilo. Stále platí že o hre vlastne nič nevieme a iba predpokladáme jej predstavenie na tohtoročnej výstave E3 v polovici júna.

zaslal Trhač    18.05.2015, 10:50:00    sekcia NFS2015    zdroj: Sector.sk    komentáre (4)

WoS: Subaru BRZ

O World of Speed sme za posledný mesiac nenapísali ani jednu novinku. Má to svoj dôvod, okolo hry sa stále veľa nedeje. Testovanie hry je ešte stále iba v alfa fáze, čo znamená že hru hrá iba niekoľko vybraných hráčov z Ruska. Na betatest fanúšikovia čakajú ako na spasenie, na oficiálnej stránke stále prebiehajú rôzne súťaže o získanie kľúčov do tejto prvotnej ochutnávky hry. Medzičasom bolo dokonca ohlásené ukončenie NFS World, teda najväčšieho konkurenta WoS. Taký dôležitý faktor (nahradenie vedúceho titulu) si snáď WoS nenechá ujsť, nie?

Poďme sa teraz pozrieť na nejaké oficiálne správy - a teda predstavenie ďalšieho nového auta do carlistu. Tentokrát ide o Subaru BRZ. Zrejme každý "petrolhead" vie o čo sa jedná - malo by ísť o duchovného nástupcu hači-roku Toyoty AE86. Auto teda malo byť cenovo dostupným autom pre vodiča, ktorému by prinieslo skutočné a nefalšované zážitky z jazdy (čo sa ovládania týka). Ako to dopadlo v reáli sa môžete presvedčiť v teste Chrisa Harrisa, z môjho pohľadu auto momentálne zabíja vysoko nastavená cena (a to sa ešte nepredáva nový Mustang, ktorého predaje s GT86 bohužiaľ vytrú podlahu).

Naspäť k Toyote (teda vlastne Subaru). Väčšinou sa o aute dočítate ako o Toyote GT86, no predáva sa aj ako Subaru BRZ a Scion FR-S. V praxi to funguje asi tak, že je auto viac Subaru ako Toyota - Subaru auto vyrába vo svojich továrňach a štvorvalcový boxer pod kapotou má od Toyoty iba systém priameho vstreku paliva.

BRZ má nízku hmotnosť, dvestokoňový dvojliter a veľmi dobré jazdné vlastnosti, preto by to na trati malo byť veľmi schopné auto. Určite bude v hre obľúbené, po zvýšení výkonu motoru by z neho totiž mohla byť slušná raketa.

zaslal Trhač    17.05.2015, 10:00:00    sekcia WoS    zdroj: WorldofSpeed.com    komentáre (0)

Superfast je prúser na kolečkách

Priznávam, že posledné diely filmovej série Rýchlo a Zbesilo mi veľmi nesadli. Áut bolo málo, akcie veľa. Väčšina scén bola prehnaná a na konci filmu všetkému ešte pridali šťavu. Najviac mi je však ľúto, ako veľmi sa posunuli od povodného filmu.
Avšak, vtedy som ešte nevedel že to môže byť aj oveľa, oveľa horšie. Jeden z fanúšikov nášho NFS Center mi poslal tip na film Superfast - paródiu na istú rýchlu a zbesilú filmovú sériu. Superfast majú na svedomí tvorcovia Jason Friedberg a Aaron Seltzer, ktorí sú zrejme vo vytváraní paródií na známe filmy už dobre zabehnutí - na konte totiž majú filmy ako "Toto je Sparta!", "Disaster Movie" a "Sajrajt sága" (to posledné je paródia na Twilight). Ako teda dopadlo ich pretvorenie Fast and Furious do humorného diela?

Jedným slovom - zle. Superfast sa snaží parodovať snáď všetko od jednotlivých úsekov filmu po rasovú príslušnosť hercov. Dej začína známym prvým pretekom, kde na odpútanie pozornosti polície slúži "černoch v bielej štvrti". Dočkáme sa samozrejme nádrží N2O aj (takmer vtipnej) obhliadky motora .


Superfast používa zväčša nevtipné a predvídateľné vtipy a gagy. Do filmu sa tvorcom podarilo prepašovať aj typický identifikačný prvok zlej paródie - tanečnú pasáž. Zaujímavo je vykreslený bromance trojuholník medzi postavami Vina Serenta (Torreto), Lucasa White (Brian) a Curtisom (Vinco). Tiež bola v procese parodovania zmenená orientácia Michelle (Letty/Michelle Rodriguez).

V skratke - tento film vám možno v niektorých momentoch trochu zdvihne kútiky, ale po zvyšok sledovania si skôr budete želať rýchly koniec tohto predstavenia. Superfast totiž nemá ani len zaradenú spiatočku, ono počíta zuby prevodovky.

A možno sa budete baviť, kto vie?

zaslal Trhač    29.04.2015, 09:59:59    sekcia Film    zdroj: CSFD.cz, IMDb.com    komentáre (0)

Záverečné výpredaje v NFS World

Ako už určite viete, NFS World z mnohých dôvodov o niekoľko dní skončí. I keď sa to niekoľko tisíc ľudí snažilo zmeniť petíciou, zrejme to k ničomu neviedlo. Spomínaná petícia síce dosiahla požadovaný počet podpisov a vedeniu EA bol odoslaný prosebný list, doteraz sme sa nedočkali žiadnych správ o odpovedi.

Dokonca aj chovanie ľudí - vývojárov a komunitných manažérov pre NFS World nasvedčuje tomu, že sa 14. júla dočkáme definitívneho a neodvratného konca tejto online multiplayerovej hry. Vo svete Need for Speed World sa hýbali ceny snáď úplne všetkého. Cena Car Slotu je teraz iba symbolický 1 SB, Car Prize Packy sú za 500 SB, násobiče reputácie a peňazí sú zadarmo. Pre viac informácií sa pozrite na oficiálne stránky hry.

Takéto razantné zníženie cien pomôže tým pár hráčom, ktorí hre ešte ostali verní, k poriadnemu zlepšeniu ich herného konta. Tiež je dosť nepravdepodobné, že po takýchto mimoriadnych krokoch v cenníku herných predmetov sa hra ešte naspäť vráti ku svojmu normálnemu behu.

zaslal Trhač    27.04.2015, 11:30:00    sekcia NFSW    zdroj: world.needforspeed.com    komentáre (2)

Toyota Supra z Rýchlo a zbesilo je na predaj

Kto by si nespomínal na oranžovú Supru z prvého Fast and Furious, ktorú vo filme riadil samotný Paul Walker? Presne to auto s upraveným motorom 2JZ, dusíkom, polepmi a asi 16-rýchlostnou prevodovkou je teraz na predaj v aukcii. Rozmýšľate nad ideálnou zbraňou na Vin Diesela? Toto je ono.

Jedná sa o jedno z niekoľkých áut vytvorených/upravených pre účely filmu. Tento konkrétny kus sa podľa popisu na aukčnej stránke objavil vo filme vo viacerých scénach, hlavne však vo finálnych pretekoch cez koľajnice, v súboji medzi O Connorom a Torretom.Toto auto vďaka bodykitu, žiarivej farbe, krídle na kufri a pretekárskym sedačkám možno vyzerá ako desaťsekundové auto (tj. 1/4 míľový drag race by zvládlo do 10 sekúnd), no skutočnosť je trochu odlišná. Toto auto pod kapotou má iba "obyčajný" trojlitrový radový atmosferický šesťvalec s 220 koňmi a päťrýchlostnú prevodovku. Situáciu veľmi nezachránia ani tie krásne hliníkové disky, na ktorých sú obuté Yokohama pneumatiky. V interiéri je športový volant a mnoho prídavných budíkov.Aukcia by sa mala uskutočniť v termíne 12. - 17. mája 2015. Cena za takýto kus filmovej histórie je rovnako mimoriadna ako auto samotné - očakáva sa ponuka v rozmedzí $150,000 - $200,000. Je to podľa vás priveľa? Toyoty Supry sú výnimočné autá, motor 2JZ je legendárny pre svoje takmer neobmedzené schopnosti, no a prvé Rýchlo a zbesilo naštartovalo celosvetový fenomén tuningu.
zaslal Trhač    20.04.2015, 20:55:00    sekcia Film    zdroj: TopGear.com    komentáre (0)

Petícia pre NFS World

Naša posledná novinka o konci NFS World určite nepotešila mnohých z vás. Nie ste v tom však sami. Rozhodnutie vydavateľa EA - vypnúť servery NFS World - zdvihlo vlnu nevôle naprieč celým svetom. Fanúšikom nestačí možnosť hrať do 14. júla tohto roku (a potom prejsť na inú hru), chcú donútiť EA prehodnotiť svoje rozhodnutie. A k tomu by im mohla pomôcť elektronická petícia s viac ako 6000 podpismi.

Petíciu za udržanie NFS World nažive má na svedomí istý Marc Tremblay z Kanady. Za štyri dni od vzniku má petícia už 6650 podpisov, a ďalšie pribúdajú každú hodinu. Cieľom je získať 7500 podpisov, po prekonaní tejto hranice bude samotnému šéfovi EA, Andrewovi Wilsonovi, odoslaný list požadujúci udržanie hry online a pri živote.

Je viac-menej jasné, že petícia vyzbiera stanovený počet podpisov. Ako však zareaguje vedenie EA, to si netrúfame odhadnúť. Je zrejmé, že NFS World má okolo seba početnú komunitu hráčov. To je vidieť aj zo správy o rušení F2P titulov na oficiálnom webe EA. Z 34 komentárov (všetky negatívne) sa veľká väčšina týka práve NFS World. Ostatné hry možno naozaj trpeli nízkou popularitou. Ale NFS World? Určite nie.
zaslal Trhač    19.04.2015, 14:50:00    sekcia NFSW    zdroj: Change.org    komentáre (0)
Strana: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198


Archív noviniek