Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

MR2
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x900
340,76 kB
15570
11.8.2021
15:47:11

Kúpiť na PC

Kúpiť na PC
69,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 1751

2
Zobraziť sekciu 1518

3
Zobraziť sekciu 1476

4
Zobraziť sekciu 1481

5
Zobraziť sekciu 1483

Spolu hlasov: 7709

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
The-Witcher.cz
GTACity.cz

Štatistiky

Mesto Tri-City - NFS: Undercover


Mesto Tri-City, ako už jeho názov napovedá, sa skladá z troch častí - Palm Harbor, Port Crescent a Sunset Hills. Každá časť má svoj špecifický nádych - Palm Harbor je obchodné centrum s mrakodrapmi a modernými budovami, Port Crescent industriálna zóna a prístav, Sunset Hills zasa vidiecka oblasť s farmami a poliami. Všetky časti sú prepojené diaľničným okruhom. Pre predstavu aké je mesto asi veľké spomeniem, že prejsť celý okruh vo vysokej rýchlosti vám zaberie asi 8 minút čistého času.


V Tri-City nás čaká absolútna sloboda pohybu (free-roam), taká, na akú sme zvyknutí z Undergroundu 2, Most Wanted alebo Carbonu. Nebude sa však jazdiť iba po diaľniciach. Môžeme sa tešiť na cestičky pomedzi továrne, kaňony, predmestia, oblasti vo výstavbe, kopce a mnohé ďalšie. Nebudú chýbať rôzne skratky a alternatívne cesty na strasenie polície. Na to budú užitočné aj pursuit breakery známe z NFS: Most Wanted. Sú to objekty cez ktoré keď prejdete autom, padnú na prenasledujúce autá za vami a skrížia im cestu.

To však nie je jediná vec, ktorá bude veľmi podobná Most Wanted. Ďalšou je čas, v ktorom sa budete po meste pohybovať. Ten bude nemenný a bude to okolo šiestej hodiny ráno (tzv. Magic hour), keď vychádza slnko, obloha je oranžová a objekty hádžu dlhé tiene.