Vyhľadávanie

Galéria

najnovší obrázok od

MR2
rozlíšenie 
veľkosť 
zobrazení 
pridané 
1600x900
340,76 kB
15639
11.8.2021
15:47:11

Kúpiť na PC

Kúpiť na PC
69,99€

Anketa

Ako hodnotíš NFS Heat? (známkovania ako v škole)
1
Zobraziť sekciu 1756

2
Zobraziť sekciu 1520

3
Zobraziť sekciu 1481

4
Zobraziť sekciu 1486

5
Zobraziť sekciu 1486

Spolu hlasov: 7729

Odkazy

Naša ikonka:
Naša ikonka

Spolupracujeme:
ABCgames.sk - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
NFS-Planet
NFSCars.net
The-Witcher.cz
GTACity.cz

Štatistiky

Novinky - NFS Unbound

Predobjednávky NFS Unbound spustené, vyjde v dvoch edíciách

EA a Criterion Games sa včera po mesiacoch špekulácií konečne odhodlali a prvým trailerom ohlásili Need for Speed Unbound s dátumom vydania už o necelé dva mesiace. Spustené sú už aj predobjednávky: PC verzia, PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Unbound vychádza v dvoch edíciách, poďme sa teda pozrieť, čo ponúkajú a koľko nás to bude stáť.

Štandardná edícia

Štandardná edícia nás vyjde na 69,99€ pre PC, resp. 79,99€ pre konzoly a v prípade, že sa rozhodnete si hru predobjednať, získate bonusový obsah navyše:
  • jazdný efekt
  • poznávaciu značku
  • banner s motívom a samolepku
  • $150,000 peňazí pre multiplayer

Deluxe edícia

Unbound vychádza aj v deluxe edícii, ktorá je označovaná ako Palace Edition. Za túto edíciu si priplatíme, PC verzia bude stáť 79,99€ a konzolové verzie nás odľahčia o 89,99€. Ako bonus vás bude v hre čakať exkluzívny obsah:
  • 4 špeciálne upravené autá (VW Golf GTI, Mercedes Benz G63, Mercedes AMG GT Black Series, BMW M3 Evolution II)
  • "gassy" jazdné efekty
  • Mashman decaly a poznávacia značka
  • exkluzívna póza pre postavy a banner s motívom
  • špeciálny balík oblečenia pre postavy (20 nových vecí)

Pre Palace Edition platí aj rovnaký predobjednávkový bonus ako pri štandardnej edícii.

Early access

Need for Speed Unbound vychádza 2. decembra na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Ak chcete hrať hru skôr, môžete zainvestovať do členstvna EA Play/EA Play Pro a dostanete early access prístup už 29. novembra, teda tri dni pred vydaním. V prípade EA Play platí 10 hodinový limit na hranie, EA Play Pro ponúka neobmedzený prístup.
zaslal Jakkub    07.10.2022, 17:29:26    sekcia NFSU    komentáre (0)

Need for Speed Unbound: oficiálny trailer je vonku!

Need for Speed Unbound má vonku svoj prvý oficiálny trailer a my sa tak prostredníctvom neho môžeme preniesť do atmosféry Chicagom-inšpirovanej hernej lokácie s názvom Lakeshore.

EA spolu s trailerom potvrdzuje už dlhšiu dobu pošuškávaný dátum vydania: 2. december 2022. Unbound vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S.

V traileri figuruje okrem iných aj kreslená postava A$AP Rockyho v anime štýle. Americký raper traileru dodal aj soundtrack v podobe originálneho songu Shittin Me.

Need for Speed Unbound nadväzuje na staré street racingové korene známe najmä z Need for Speed Underground a Underground 2. Pouličné naháňačky na neónmi osvetlených uliciach a do posledného detailu vytunené autá budú hlavným motívom najnovšieho dielu.

zaslal Jakkub    06.10.2022, 16:48:59    sekcia NFSU    komentáre (2)

Artworky z Unbound ukazujú anime štýl a BMW M3 E30

Objavili sa nám už prvé artworky z pripravovaného Need for Speed Unbound. Zoznamujú nás s dvoma postavami, ktoré budú v hre zrejme figurovať, a zobrazujú vizuálny jazyk, do ktorého bude Unbound ladené. Ten, ako je už dlhšie známe, bude ovplyvnený pestrofarebnou japonskou anime estetikou.

Taktiež máme na artworkoch možnosť vidieť BMW M3 E30, takže po Mercedese 190E sa môžeme tešiť aj na ďalšiu automobilovú legendu osemdesiatych rokov.
zaslal Jakkub    06.10.2022, 15:57:28    sekcia NFSU    komentáre (0)

EA ohlási Need for Speed Unbound dnes o 17. hodine

Po nedávnych početných dohadoch a leakoch ohľadom nového Need for Speed Unbound sa konečne blížime k jeho oficiálnemu ohláseniu. EA predstaví najnovší diel už dnes o 17:00 premiérou traileru na svojom Need for Speed YouTube kanáli.


Sme zvedaví, čo tento trailer prinesie. Zatiaľ je istý podtitul Unbound, ktorý už bol nedopatrením potvrdený v racing sekcii oficiálneho webu EA. V tejto chvíli je tiež viac-menej jasné, že vizálne bude hra ladiť do štýlu anime s netradičnými kreslenými prvkami dopĺňajúcimi fotorealistickú grafiku.

Dúfajme, že EA dnes potvrdí aj dátum vydania. O tom sa zatiaľ hovorí, že by mohol pripadnúť na 2. decembra 2022, uvidíme teda, či sa táto predpoveď naplní.
zaslal Jakkub    06.10.2022, 11:29:01    sekcia NFSU    komentáre (0)

Potvrdené: nové NFS sa bude volať Unbound zatiaľ čo EA leakuje nový artwork

EA nás začína poriadne teasovať s ohlásením nového dielu Need for Speed. Po troch rokoch čakania, zdá sa, že aj zaslúžene.

Najnovšie na svojom oficiálnom webe v Racing sekcii nedopatrením zverejnili prvý artwork k hre spolu s logom, ktoré bezpochyby potvrdzuje, že najnovšie Need for Speed bude niesť podtitul Unbound.

Need for Speed Unbound Artwork

Pohľadom na obrázok môžeme usúdiť, že dohady o kreslenej a hravej vizálnej forme budú zrejme naplnené. Na obrázku si možno všimnúť aj niekoľko punkových symbolov a celková estetika pripomína skôr graffiti éru z Need for Speed Pro Street.

Dominantným prvkom je samozrejme nové logo, ktoré zanecháva šikmý font v minulosti a vstupuje do novej, bold éry. Za logom sa skrýva dnes už legenda 80. rokov Mercedes 190E, čo môže značiť ústup od najnovších superšportov a návrat k undergroundovejším závodným ligám.

Na Reddite sa už objavila zaujímavá informácia, že tento konkrétny Mercedes nepatrí nikomu inému ako americkému raperovi A$AP Rockymu, o ktorom sa už dávnejšie šepkalo, že by do oficiálneho traileru mohol dodať soundtrack.

Samostatnú diskusiu vyvoláva tiež pohľad na mestskú siluetu v pozadí, ktorá jednoznačne pripomína americké Chicago. V hre tak s veľkou pravdepodobnosťou uvidíme jeho hernú podobu pod fiktívnym názvom, ako tomu bolo aj v Need for Speed Heat a jeho Palm City.

EA sa už včera začalo pripravovať na novú éru, keď po dlhom čase aktualizovali svoj Need for Speed twitter účet s novou grafikou v štýle Unbound.

Need for Speed Unbound Artwork
zaslal Jakkub    05.10.2022, 03:32:58    sekcia NFSU    komentáre (0)

Uniknuté gameplay video z Need for Speed Unbound ukazuje grafiku a anime prvky

Ohlásenie Need for Speed Unbound je podľa viacerých zdrojov zo sveta herného priemyslu už naozaj na spadnutie. Čakanie si môžeme skrátiť nedávno uniknutým krátkym gameplay videom, ktoré nám už čo-to naznačuje o smere, akým sa bude najnovší diel hernej série uberať.

Na uniknutom zázname máme môžnosť vidieť Chevrolet Bel Air pri pokuse o kaskadérsky skok. Auto tesne míňa nevšímavých okoloidúcich a následne naráža do objektu, na čo obrazovka na okamih sčervenie, indikujúc neúspešný pokus. Keď sa obrazovka vráti do normálu, nad autom sa objaví smrtka a napokon z oboch strán vyrastú animované krídla. To nám potvrdzuje dohady o možnej prítomnosti anime prvkov a ilustruje spôsob, akým budú tieto prvky skĺbené s fotorealistickou grafikou.Uniknuté video pochádza pravdepodobne z niektorej zo skorších pracovných verzií hry, a preto je viac než zrejmé, že finálny produkt bude odlišný od toho, čo vidíme na dnešných záberoch.

Need for Speed Unbound má byť oficiálne ohlásené v priebehu najbližších niekoľkých dní a podľa nepotvrdených informácií je vydanie naplánované na 2. decembra 2022.
zaslal Jakkub    04.10.2022, 16:03:03    sekcia NFSU    zdroj: NFSPolska.pl    komentáre (0)

Need for Speed Unbound: odhalenie nového NFS na spadnutie

Takmer trojročné čakanie na nový diel Need for Speed sa zrejme blíži ku koncu. Ako informuje Insider Gaming, dlhoočakávané ohlásenie najnovšej časti je na spadnutie a má sa uskutočniť v priebehu najbližších dvoch týždňov.

Už zhruba od leta tohto roku bolo predbežne známe, že pokračovanie úspešnej racingovky bude niesť názov Need for Speed Unbound. Podľa neoverených zdrojov by nová hra mohla vyjsť už 2. decembra 2022. Pôvodne sa počítalo s odhalením v júli, neskôr v auguste a napokon aj v septembri, k tomu však zo strany EA nakoniec z neznámych príčin nedošlo.

Zdroje tiež uvádzajú, že ohlásenie hry by mal sprevádzať aj 90-sekundový trailer a na jeho soundtracku by mal figurovať americký raper A$AP Rocky.

Need for Speed Unbound Fan Art

Need for Speed Unbound sa stalo predmetom vášnivých diskusíí skalných fanúšikov v nadväznosti na neoverené informácie, že titul sa bude niesť v duchu anime a grafika bude kombinovať realistické a kreslené prvky, ako napríklad plamene pri driftoch či kolíziách. V tomto smere očakávame odklon od štandardu, na ktorý sme boli pri NFS zvyknutí, a zrejme sa hra bude niesť vo viac odľahčenom a hravom duchu.

Podľa ďalších informácií uniknutých zo zákulisia by Unbound mal klásť dôraz na multiplayer a otvorený svet, kde môžu hráči súperiť proti sebe v tzv. meetups.

Need for Speed Unbound vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC. Zdroje potvrdili, že verzia pre prechádzajúcu generáciu konzol nie je v pláne.
zaslal Jakkub    03.10.2022, 23:36:57    sekcia NFSU    zdroj: Insider Gaming    komentáre (0)
Strana: 1 - 2


Archív noviniek