NFS No Limits: vyjde už čoskoro?

So zaujímavou správou sa však vytasil portál DNreviews.net. Autor článku z konca júna tvrdí, že má od overeného zdroja informácie o plánovanom vydaní hry. Hra by mala vyjsť niekedy okolo 30. júla (áno, to je dnes) alebo neskôr, záleží to na množstve potrebnej práce. Autor si preto myslí, že môžeme vydanie hry očakávať niekedy počas júla - augusta.
Ak sa teraz pozriete na Twitter konto NFSNL, čo je asi prvé miesto kde by vydanie hry oznámili, neuvidíte tam nič nové. Posledná správa je vlastne dosť stará, je z 20. februára tohto roku. Odvtedy sme o NFS No Limits nepočuli. Môžeme sa však domnievať, že pokiaľ štúdio Firemonkeys náhodou nerozpustili, tak momentálne pracujú na plnej verzii hry.
Článok ďalej ešte hovorí, že príbeh hry bude hlbší, než u jeho predchodcov. Vzhľadom na to, že posledné diely NFS (či už na desktop alebo telefóny) veľa príbehu skutočne neobsahovali, túto métu nebude problém prekonať. Tiež sa máme dočkať výborného soundtracku. Hudobný vkus je samozrejme každého osobná vec, preto to nemôžeme posúdiť. No taký veľký vydavateľ ako EA má našťastie tú výhodu, že dokáže pravidelne zostaviť a zaplatiť kvalitný soundtrack.